Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2841 producten
Select Gold hondenvoedselzak, gelabeld "MAXI ADULT Light," geschikt voor honden boven de 25 kg, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Maxi Adult Kip 12kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (57)
€ 62,99
(€ 5,25/kg)
ACANA Adult Dog Recipe hondenvoerzak met verse Canadese kip en rauwe schol, met 60% dierlijke ingrediënten en 40% groenten.
ACANA
Adult Dog 11,4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (35)
€ 74,89
(€ 6,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van Real Nature Wilderness hondenvoer, 'Golden Peak,' met een wolf in een bos, met 60% dierlijk eiwit en geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Golden Peak Gans en Eend 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hond kauwsnack "Kauknoten S met Huhn" in verpakking, met een botvormige traktatie gemaakt van kip, geschikt voor langdurig kauwen.
Exclusief
MultiFit
Native Kauwknopen met Kip S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (34)
€ 2,19
Een verzameling Miamor kattenvoerblikken met verschillende smaken, waaronder kip & ham en tonijn & garnalen, allemaal gelabeld 'in jelly.'
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 12 x 100 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (67)
€ 13,89
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kip paté kattenvoer blik met een oranje tabby kat en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Haar & Huid Volwassen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (116)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Versele-Laga Complete Chinchilla & Degu voer met een chinchilla en degu, met "ALL IN 1" en "HERBS + TIMOTHY."
Versele-Laga
Cuni Complete Chinchilla en Degu 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 16,29
(€ 9,31/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer voor oudere honden 12+, geschikt voor honden tot 4 kg, met een Papillon-hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met foto van een klein hondje, specialiteit 'Sensitive Stomach & Skin' en label 'met kip'
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte, kauwbare traktaties gemaakt met 84% kip en vis, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Sticks Kip met Vis 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 20,99
(€ 58,31/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Senior hondenvoerzak, 5-10 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat kippen smaak en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Senior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (55)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Première I Love My Dog Mini Snack Bites verpakking met kip-smaak traktaties, 95% kipfilet, 60g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Bites Kip 10x60 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 34,19
(€ 56,98/kg)
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerverpakking met oranje tabby, 'in saus', '100% complete en uitgebalanceerde voeding', recycleerbare doos, 48x85g.
IAMS
Delights Adult 48 x 85 g 48x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (924)
€ 38,99
(€ 9,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney Care mini hondenvoer blik met kipstoofpot, groenten, en labels 'Veterinair Aanbevolen' en 'k/d.'
Hill's
Prescription Diet k/d Ragout met kip 24 x 156g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 48,49
(€ 12,97/kg)
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak gelabeld 'Country Selection' met een hondenafbeelding, met de tekst 'Alpine' en 'Adult,' met kalkoen, rundvlees, kaas en pompoen.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (157)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Dog Sensible Africa hondenvoerzak met een grote hond op de voorkant, gelabeld 'Strauss' en 'Ostrich,' 11kg formaat.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Afrika 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (186)
€ 33,59
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kitty's Cuisine Crunchy Snack Superfood-container met kip, duindoorn en bosbessen, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Superfood 100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Grün Rollis Wiesenfutter voor kleine dieren in een groene doos, met pellets, een konijn en een hamster. Hoog vezelgehalte en gemakkelijk te verteren.
Vitakraft
Groene Rollis voor knaagdieren 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Meat Menu kattenvoer zakje met een speelse kitten, gelabeld "Beef & Poultry Medley," 100% vers vlees, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak, afgebeeld groene alligatorvormige kauwsels, 24 traktaties, 'Vermindert tandplak en tandsteen'
WHIMZEES
Tandverzorning Krokodil S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet kattenvoer gelabeld "Nature's Creations," met een witte kat en benadrukt kalkoen, pastinaak en spinazie.
GOURMET
Nature s Creations Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY Senior 7+ kattenvoer, Rund + Kip met Kaas; foto van een oranje tijgerkat, stukjes vlees en kaas afgebeeld.
animonda
Carny natvoer kat, senior Rund en kip met kaas 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (161)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever Adult hondenvoer, 140g, met Labrador illustratie en tekst: "LABRADOR RETRIEVER ADULT," "IDEAL WEIGHT."
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 16,49
(€ 11,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir volwassen kattenvoer zakje met tonijn en kip in gelei, met een kom gescheurd vlees op de voorkant en meertalige tekst.
Schesir
kip met zeebaars 20 x 85 g. Tonijn en kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (21)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Diabetic hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 22,79
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Junior hondenvoerzak, geschikt voor puppy's van 5-10 kg, met kip als hoofdingrediënt, gelabeld 'Complete.'
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Junior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoeding zak voor honden ouder dan 8, met een Yorkshire Terrier en claims voor gezonde veroudering en vacht.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier 8+ voor oudere honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (39)
€ 16,29
(€ 10,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer met lamsvlees, courgette, gierst en dille, gelabeld "100% Natur" en "Hausmannskost für Hunde."
Terra Canis
Classic Adult 6 x 800 g Lamsvlees met courgette, gierst en dille
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (120)
€ 37,49
(€ 7,81/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Een blik Almo Nature kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'HFC Natuurlijk' en 'Pollo e Tonno,' en een groene '100% naar de Natuur' zegel.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten kip en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (287)
€ 25,69
(€ 15,29/kg)
Beschikbare varianten: 11
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoer zak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg gewicht.
RINTI
MAX-I-MUM pens 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (62)
€ 28,49
(€ 7,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler Puppy voerzak met een afbeelding van een Rottweiler puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Rottweiler Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Tube MultiFit leverworst voor katten, met een kat die zijn lippen likt, met tekst in het Duits en Engels over het product.
Exclusief
MultiFit
Snackpasta Leverworst Leverworst 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe huisdier traktatie verpakking met een paarden silhouet, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans die aangeeft dat het een paarden smaak beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Snack it Meat Bar Paard 100g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met strips gedroogde rundvleeskeel, gelabeld 'Rinderschlund' en 'Beef Throats' in het Duits en Engels, met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkeelstukken 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (142)
€ 7,99
(€ 31,96/kg)
Lage Prijs
Een speelse oranje kat op de ronde MultiFit Dentalys verpakking, met een tandicoon en tekst in het Engels en Frans.
Exclusief
MultiFit
Dentalys 7x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip paté smaak, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet 85g kattenzakje met witte langharige kat en kalkoen met groenten; toont tekst "Recepten van de chef-kok".
GOURMET
A la Carte natvoer kat adult Kalkoen met een fijne groentesamenstelling 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (526)
€ 17,79
(€ 8,05/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
PREMIERE blik volwassen hondenvoer 'I ♥ my dog' gelabeld BEST MEAT — konijn & rijst, met foto van hond en afbeelding van vlees en rijst
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, adult Konijn en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (164)
€ 15,54
(€ 3,24/kg)
Beschikbare varianten: 5
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Montana' met een bruine hond op een bergachtergrond, 11 kg, met de tekst 'Pferd' en 'Horse'.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Montana 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (93)
€ 30,49
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een 400g zak Multifit Nature Graanvrije Kruiden voor dwergkonijnen, met een mix van gedroogde kruiden en groenten, met een konijnenafbeelding op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Herbs Dwergkonijnen: 400g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 3,59
(€ 8,98/kg)
Drie verpakkingen Multifit Nature Grain Free huisdiertraktaties, met hartvormige snacks met goudsbloem, geschikt voor kleine dieren.
Exclusief
MultiFit
Nature Graanvrij Hart met Goudsbloem 3x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 7,39
(€ 24,63/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas doos met afbeelding van een gestreepte kat, tekst 'Gevogelte selectie in saus', '1+' en '12x 85 g'
Lage Prijs
Tube van MultiFit katten snacks met een kattenafbeelding, gelabeld "Snacks Lachs" met "Zalm" in het Duits en Engels, 75g.
Exclusief
MultiFit
Zalmcrème 3x75g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 8,89
(€ 39,51/kg)