Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2839 producten
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat' met de teksten 'Pure Pâté' en 'Rijk aan Kip'.
Exclusief
PREMIERE
Pur Paté Adult kip 16x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (59)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Feloranje hondenfrisbee met een textuur oppervlak en een centraal gat, ontworpen voor buitenspel.
Exclusief
Dogs Creek
Frisbee Air
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (35)
€ 12,49
Animonda GranCarno hondenvoerblikje met etiket 'Met Zalm + Spinazie, Volwassen 1+' met een golden retriever en stukjes zalm
animonda
GranCarno Original natvoer hond adult Zalm en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (304)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Vier zakken groene huisdierensnacks gelabeld "Multifit Nature Erbsenflocken" met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
erwtenvlokken 4x1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (50)
€ 14,99
(€ 3,75/kg)
Purina AdVENTUROS Nuggets hondensnacks in een groene zak, met "Wild Zwijn Smaak" prominent. Laag in vet, geen toegevoegde kleuren.
Adventuros
Nuggets Wild zwijn 4x300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 17,39
(€ 14,49/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zakje met 'Nier + Mobiliteit' formule voor katten, met zachte stukjes in jus en kip.
Animonda Carny kattenvoerblik (Rund, Volwassen 1+) met afbeelding van een roodachtige kat en stukjes rundvlees in een kom.
animonda
Carny natvoer kat Adult Rund 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (299)
€ 19,19
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een display van Miamor kattenvoerblikken met verschillende smaken, waaronder Thun & Krebsfleisch, Bonito-Thunfisch, en Skipjack-Thunfisch.
Miamor
Feine Filets Naturelle 12 x 156 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 22,19
(€ 11,85/kg)
Lage Prijs
Blik van Real Nature Wilderness Pure Duck huisdiervoeding, met een afbeelding van een wolf, met 95% eend, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Duck, eend 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikken Mjamjam huisdiervoeding met smaken zoals 'Gute Pute', 'Köstliches Lamm' en 'Leckeres Rind', met een speelse uitstraling.
MjAMjAM
natvoer kat, Pure vleesgenot mixpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (36)
€ 28,09
(€ 11,70/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Volwassen Delicate Spijsvertering', met claims ter ondersteuning van een gezond spijsverteringssysteem.
PRO PLAN
Fijne Nutrisavour Zeevis 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (244)
€ 39,99
(€ 18,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine verpakking van ESCAPURE honden traktaties met paardenvleessticks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Stangerl Pferd.'
ESCAPURE
Stangerl 150 g Paard
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoer verpakking, met een gouden label, voedingsclaims en een visueel van de voedseltextuur.
ROYAL CANIN
Teckel Volwassen Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive nat hondenvoer verpakking met beige en gele kleuren.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Junior Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (27)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze tabby kat, met tekst 'Mit Huhn und Grünen Bohnen' en 'SENIOR 7+', 85 g.
Purina ONE
Senior7 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1301)
€ 24,49
(€ 11,08/kg)
Interactieve groene huisdierenvoerdispenser met meerdere niveaus en gaten voor traktaties, gezet op een witte basis, met het merk "catit."
Catit
Senses 2.0 Food Tree
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (43)
€ 24,99
Lage Prijs
Een blik Premiere Meat Menu voor kittens met een tabby kat op het etiket, met tekst die "100% Vers Vlees" en "Rundvlees & Gevogelte Medley" aangeeft.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (85)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Smell kattenvoer zakje, met een illustratie van een grijze kat, met stukjes in jus, 85g, ter bevordering van sensorische stimulatie.
ROYAL CANIN
Sensory Smell in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Feel kattenvoer zakje, 85g, met een blije kattengezicht, met stukjes in jus en tekst die de voeding voor katten benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensory Feel in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor "Premiere I ❤️ my dog" mini snacks, met hartvormige traktaties, gelabeld als kippen smaak, 100g.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Chicken Mini 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoerzakje, met een silhouet van een kat, met tekst die 'mit Kalb', 'URINARY' en voedingsvoordelen benadrukt.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (63)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Beschikbare varianten: 4
GimCat Milk-zakje met gele dop, lepel druppelt melk boven een zwart-witte kat; labels: GimCat, Milk, 99% volle melk, lactosegereduceerd.
GimCat
melk 14x200 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 20,69
(€ 7,39/l)
Lage Prijs
MultiFit CARE SENSITIVE kattenvoerzakje met Siamees kat en bordje kalkoen in saus; label 'Kalkoen' en '85 g'.
Exclusief
MultiFit
Care Sensitive nat kattenvoer met kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (23)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Cubes, 70g verpakking met kleine, kubusvormige hondensnacks gemaakt van 90% kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Cubes Kip met groenten 10x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak juniorvoeder voor dwergkonijnen met twee grijze konijntjes en het label 'Zwergkaninchen'.
Exclusief
MultiFit
Dwergkonijn Junior 800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Lage Prijs
Whiskas Duo paarse kattenvoerdoos met kitten en kom; tekst 'Classic Combos in Gelei' en '12x 85 g'.
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) met kat en kom natvoer; tekst 'Gevogelte selectie in saus' en '12x85g'.
DeliBest Origin paardenhuid hondensnacks in een verpakking van 200g, met zachte, middelharde en harde textuur opties, gelabeld in het Duits en Engels.
DeliBest
paardenhuid 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (25)
€ 6,29
(€ 31,45/kg)
Lage Prijs
Vijf verpakkingen van MultiFit sticks voor junior huisdieren, met een konijn en cavia's op de voorkant, met roze verpakking en voedingsinformatie.
Exclusief
MultiFit
Sticks Junior 5 x 2 sticks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Lage Prijs
MultiFit natuurlijke kattensnacks verpakking met een speelse oranje kat en 'SNACKS JUNIOR HÜHNERMAGEN' tekst, 40g kippenmaag.
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenmagen Junior 4x40g 4x40 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 8,69
(€ 54,31/kg)
Heldere oranje Chuckit! Ultra Bal met blauwe strepen, gelabeld als 'LARGE/GRANDE', op een blauwe en oranje verpakkingsachtergrond.
ChuckIt
! Ultra Ball L
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 8,99
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met een wilde kat op een savanne achtergrond, gelabeld 'Wilderness Adult Wide Savannah' met 97% lam en wild zwijn.
ACANA Puppy Small Breed hondenvoer zak met twee honden in een veld, die 70% dierlijke ingrediënten en 0% kunstmatige toevoegingen toont.
ACANA
Puppy Small Breed 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van nat hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'Wilderness Junior True Country Chicken met Zalm,' met 95% vlees en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (161)
€ 26,49
(€ 16,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnacks toont een grijze kat met gele ogen, met drie traktatiesticks en tekst '90% vis.'
Whiskas
Sticks Zalm 14x36 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 26,99
(€ 53,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een Bengaalse kat, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat' met 'Tonijn met Surimi' in gelei.
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets Tonijn met surimi 24x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (98)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Purina Beneful hondenvoerzak voor honden 7+, kip en tuingroenten, 12 kg, met afbeelding van een blije hond en voerbak.
Beneful
PURINA Happy Years 7+ jaar met kip en tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (34)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Medium Adult hondenvoer zak, met een hond op de voorkant, gelabeld 'Sensitive Digestion', 'High Protein' en 'No. 1 Ingredient Lamb.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Insect Bites verpakking met meelwormen met wortel, die traktaties in een hondenvormige omtrek toont, 100g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Bites meelwormen met wortel 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe verpakking voor huisdiertraktaties met een silhouet van een paard, met tekst in het Duits, Frans, Spaans en Engels die aangeeft dat het gemaakt is met paard.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Drops Paard 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor gerbils, met een cartoon gerbil, maïs en tekst in het Duits en Frans over ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor gerbils 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Een zak van 1,5 kg MultiFit Mellos volwassen hondenvoer, met rundvlees en wortel op een gele achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen Rundvlees en wortelen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 5,79
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met afbeelding van een grijze kat, kom met nat voer en tekst 'Gevogelte selectie in gelei', '1+', '12x 85 g'.