Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2839 producten
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoer zak, ontworpen voor kleine honden met kieskeurige eetlust, met een hondillustratie en de claim '99% voorkeur.'
ROYAL CANIN
Exigent Mini 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 18,19
(€ 18,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer met label 'Loaf Paté, Perfect Digestion Adult 1+' met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Science Plan nat hondenvoer, Adult, Perfect Digestion, met kip en groenten 12x370 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (101)
€ 36,29
(€ 8,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Labrador Retriever hondenvoerzak, met een gouden ontwerp, met tekst die "5+ jaar" en "Healthy Aging Complex" benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever 5+ Adult 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 72,99
(€ 6,08/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew met Rund 2x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Lage Prijs
MultiFit BBQ Vleessticks voor katten, met een speelse oranje tabby. Verpakkingshoogtepunten: '95% Vlees' en 'Zonder toegevoegde suiker.'
Exclusief
MultiFit
BBQ-vleessticks Kalkoen 7x5 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 12,49
(€ 312,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdierenvoer, met smaken zoals lam en kalf, met afbeeldingen van vleesstukken op de etiketten.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (386)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met kippen smaak, 70% dierlijk eiwit, graanvrije formule en een afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult kip 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (71)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdiervoedselverpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met tekst die '100% Vers Vlees' en 'Volwassen' aangeeft.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Vleessamenstelling 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (104)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 6
Feloranje rubberen hondenbal met hexagonale uitsparingen, met het logo 'Dogs Creek Outdoor Gear.'
Exclusief
Dogs Creek
Snackbal Grid
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,49
Lage Prijs
Een blik 'Premiere Meat Menu' kattenvoer met een Bengaalse kat op het etiket, graanvrij en gemaakt met 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Vleessamenstelling 6x800 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (124)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Lage Prijs
Premiere kattenvoer zakje met een kitten, met tekst die "Deluxe Ragout met Kip & Varkensvlees" en "+ Fischöl" (visolie) benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
cats love nature Deluxe Ragout Kitten Kalf en kip 24x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (62)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Junior Pure hondenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte hond, paarden smaak, 70% paardenvlees, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Junior 100% Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (24)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel met kruiden, gelabeld 'sauce lover mit Lachs au saumon.'
Sheba
Sauce Collection Sauce Lover Zalm MSC 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik WOW hondenvoer met zalm, gelabeld 'Lachs Adult,' met 71% visinhoud, glutenvrij, en gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Adult 6 x 800 g Zalm met paardenbloem 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (119)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blik Miamor kattenvoer met witte blauwogige kat en vlees; etiket 'Feine Beute mit Ente' en '+Taurin Getreidefrei'
Miamor
Fijne Prooi eend 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (96)
€ 31,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twee transparante zakken met natuurlijke kauwsticks voor kleine dieren, gelabeld "Real Nature Nager Knabberhölzer," met biologische ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
knabbertakjes 2x75g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Junior Sensitive hondenvoerzak, geschikt voor honden tot 4 kg, met ingrediënten van lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Sensitive XS Junior 1 kg Lam met zalm en aardappel
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoerblik met kippen smaak, graanvrije formule en afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Senior Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (29)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hooi huis voor kleine huisdieren, gelabeld 'MultiFit Heuhaus - M', met een cavia en een muis op de verpakking. 100% natuurlijk.
Exclusief
MultiFit
hooihuis M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (49)
€ 10,99
(€ 36,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoer zakje met een hondenillustratie, gelabeld 'Dunne Plakken in Jus.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Fijne Brokken in Saus 12x100g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 15,79
(€ 13,16/kg)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer, met een kat op de verpakking, gelabeld 'Nordic Waters Salmon', met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in saus 6x370 g Zalm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 15,79
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Feel kattenvoer zakje, 85g, met een afbeelding van een blije kat en beschrijvingen van textuur en smaak.
Blik Mjamjam kattenvoer met een ontwerp met een katten silhouet, gelabeld 'Voortreffelijk Kalf en heerlijke Kalkoen met fijne Wortelen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen Kalf en Kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (472)
€ 12,19
(€ 5,08/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Hondenvoerzakje met een speelse tabby kat, gelabeld 'Deluxe Ragout' rijk aan lam, met een portie op een bord, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rijk aan lamsvlees 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (167)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld "Wilderness Adult Great Plains," 97% kip/konijn, 3% groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoer verpakking met een witte kat met groene ogen, gelabeld 'Perle Erlesene Streifen in Sauce mit Truthahn,' 85g.
GOURMET
Perle exquise reepjes Kalkoen 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (417)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 7
Een blik Terra Canis hondenvoer met een cartoon teckel op een lichtblauwe gestreepte achtergrond, gelabeld 'Kip met pompoen, kamille & tomaat.'
Terra Canis
puppy 6 x 400 g Kip met pompoen, kamille en tomaat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik van Thrive 100% Kippen Snacks voor katten, met een blauwe katten silhouet en tekst die "Pure & Irresistible" en "0% Nonsense" vermeldt.
Thrive
100% Snacks voordeelpak kip 170 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 28,49
(€ 167,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bosch Medium Junior hondenvoerzak, 15,0 kg, met brokjes in een kom, met tekst die 26 eiwitten, 13 vitamines en "Immun-Komplex" benadrukt.
bosch
Medium Junior Poultry 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 39,49
(€ 2,63/kg)
Blik hondenvoer gelabeld "RINTI SENSIBLE," met rundvlees en aardappel, met claims van glutenvrij en optimale verteerbaarheid.
RINTI
Sensible Paarden- en kippenlever 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 11,79
(€ 4,91/kg)
Beschikbare varianten: 6
Hondvoerzak gelabeld "Happy Dog Maxi Adult" met een gewicht van 26 kg, met een golden retriever en tekst over grote kroketten en gewrichtsondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Maxi 14 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 59,99
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Adult Best Meat hondenvoer, 42% gevogelte, kleine brokjes, vermindert geur van ontlasting, verpakking van 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
droogvoer hond Best Meat Adult Mini gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (59)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 2,3 kg Versele-Laga Nature Cavia cavia voer met een zwart-witte cavia illustratie en de tekst 'Extra Vegetables' en 'Vit C.'
Versele-Laga
Nature Cavia voor cavia's 2,3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 11,59
(€ 5,04/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Bichon Frise volwassen hondenvoer zak met een witte Bichon Frise hond, met tekst die de voeding van het ras en de urinegezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Bichon Frisé Adult 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 15,59
(€ 10,39/kg)
Lage Prijs
PREMIERE-diervoederlabel: 'I ♥ my dog' met klein pluizig hondje en stukjes kip. Tekst: 'Fijnste vlees'; 'Kip met lam'; 'VOLWASSEN'.
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, Adult, Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Instinctive kattenvoedselzakje, 85g x 12, met een pluizige kat en een kom met jelly-gebaseerd voedsel, gelabeld "Voor de instinctieve voorkeur."
ROYAL CANIN
Instinctive Adult in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (109)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut blik hondenvoer met een wolf op het label, gelabeld 'Wild Duck & Turkey' voor volwassenen, graanvrije recept.
WOLFSBLUT
Adult Wilde Eend & Kalkoen 6x395 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 17,49
(€ 7,38/kg)
Lage Prijs
Rood pluchen draak hondenspeelgoed met paarse vleugels, witte buik en touwstaart; productlabel zichtbaar; tekst 'Assorted Colors'
KONG
Dragon Knots
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (47)
€ 17,99
Blik Animonda GranCarno hondenvoer: 'Single Protein Supreme Lamm PUR Pure Lamb Adult 1+' met foto van een hond en stukjes lam.
animonda
GranCarno Single Protein Supreme natvoer voor volwassen honden Lam puur 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 20,49
(€ 8,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Mjamjam kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld "Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen," met iconen voor graanvrij en hoog vlees.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x800 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (141)
€ 20,49
(€ 4,27/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met drie speelse kittens, een bord met kippenstukjes, en de tekst "DELUXE RAGOUT KITTEN" in vet roze.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Kitten Rijk aan gevogelte 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Lage Prijs
Zilveren huisdiervoedingscontainer gelabeld "Wilderness Adult Pure Chicken" met een afbeelding van een wilde kat, met de vermelding 99% kip, 1% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (126)
€ 21,99
(€ 13,74/kg)