Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2839 producten
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive natvoercontainer voor huisdieren met beige en gele verpakking en zichtbare tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Purina Felix Crispies kattensnacks met zalm- en forelsmaak, 1 kcal per snack, met een zwart-witte kat.
Felix
Crispies Zalm en forel 8x45 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (540)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Premiere Meati Sensitive" met kip en aardappel, met afbeeldingen van rauwe kip en aardappelen.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gevoelig Kip en aardappel 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (406)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een schattige, pluche bruine berenknuffel met een vriendelijke uitstraling, grote ogen en zachte vacht, ideaal voor huisdieren om mee te knuffelen of te spelen.
KONG
Stretcheezz Legz Beer
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (10)
€ 18,99
Lage Prijs
PREMIERE MEATI hondenvoerblik gelabeld 'with Duck' met rauwe eendplakken, graanvrij-vignet en hakmes-icoon 'voor vleesliefhebbers'
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, adult, eend 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1257)
€ 14,94
(€ 3,11/kg)
Beschikbare varianten: 11
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Wilderness Adult Pure Sheep," met een afbeelding van een wolf, met 95% schaap, 5% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Sheep, schaap 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Senior' huisdiervoeding met een wolf afbeelding, bevat 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Senior, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (59)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'Wilderness Adult Pure Horse' met een wolf op de voorkant, met 95% paardenvlees, 5% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Horse, paard 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Sensible hondenvoer blik met 100% kip en aardappelen, met een glutenvrij label en afbeeldingen van kippenstukken.
RINTI
Sensible natvoeding hond, adult, blik Kip en aardappel 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (254)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Deep Forest' met een afbeelding van een wolf, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Deep Forest, everzwijn met hert 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Hill's Prescription Diet hondenvoer, Mobility j/d met kip; label 'aanbevolen door dierenartsen' en een lepel nat voer.
Hill's
Prescription Diet j/d met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 40,99
(€ 9,23/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Expert Calm hondenvoer voor kleine honden, met een illustratie van een zwart-witte hond, met 'CALM' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Calm Kleine Honden 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 42,49
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoedingszak met een lachende border collie, gelabeld "HAPPY DOG MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met vermelde voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, medium 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 40,59
(€ 10,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker konijnen traktaties pakket van vijf, met een konijn en tekst 'Sugar Free Recipe' en 'Limited Edition'.
Vitakraft
Kräcker dwergkonijn Paardebloem en wortel 5x2 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 12,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doos en tube van GimCat Malt-Soft Paste Extra anti-haarbalcomplex voor katten, tube met roze etiket en tekst 'Malt-Soft Paste Extra' zichtbaar.
GimCat
Malt-Soft Paste Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 8,39
(€ 83,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit SAUCE ADULT 1+ kattenvoer met kip — oranje gestreepte kat, bord met natte stukjes, kip-silhouet.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in saus, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Lage Prijs
Almo nature
Almo HFC 6x70g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 10,99
(€ 26,17/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groen hooi, gelabeld 'Real Nature' met een schilderachtig berglandschap op de achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Alpengebied 1.5kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Gedroogde varkensoortoren voor honden in een doorzichtige verpakking, gelabeld "Caneo Schweineohren," 300g, met een wolf logo en "100% Naturprodukt."
CANEO
varkensoren 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (19)
€ 13,69
(€ 45,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu' met 'Rundvlees & Gevogelte Medley' en '100% Vers Vlees.'
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (62)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer — Huhn + Lachs (Kip + Zalm) Adult 1+, met oranje gestreepte kat en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kitten die uit een doos kijkt, gelabeld 'mit Huhn in Gelee' op een blauwe achtergrond.
Felix
As good as it looks Junior 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness True Country' met kip en zalm, met 95% vleesinhoud, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kip paté kattenvoer zakje met afbeelding van een Siamees kat, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 72% kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure kip 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (145)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Roze rubber hondenspeelgoed met dubbele bal en vier roze stoffen kwastjes; drie gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
Wubba Comet L
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 18,49
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Yorkshire Terriers, met een afbeelding van een kleine puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper hondenvoer verpakking, 150g, met een blauwe achtergrond, tekst 'Leckerer Lachs & Truthahn' en 'Getreidefreie Rezeptur'.
Edgard & Cooper
Adult 11x150g Heerlijke zalm en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoedingszakje met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Bozita" met "100% Dierlijke Eiwitten," "Extra Kip," en "Graan Vrij."
BOZITA
Pouch hapjes in saus 12 x 85 g Kip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Vlees Snack Jerky Sticks, 70g verpakking met beef jerky strips, 93% vleesinhoud, en een hondenillustratie.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Jerky Sticks hond Rund 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik 'Premiere Meati' huisdiervoer met kip, rauwe kipfilet en vlees op een snijplank met een mes en 'voor vleesliefhebbers' tekst.
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Junior 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (121)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'Rinti Singlefleisch' met kip smaak, met een kipafbeelding en 'Huhn Pur' tekst, graanvrij.
RINTI
Singlefleisch 12 x 400 g Kip puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolfontwerp, gelabeld 'Pure Beef' (95% rundvlees, 5% fruit/kruiden, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens van Almo Nature, gelabeld 'HFC' met kip, met een groene '100% to nature' zegel en bloemontwerp.
Almo nature
Kitten 24x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 37,49
(€ 22,32/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met glimlachende ruwharige hond; etiket 'Perfect Weight & Active Mobility' (met kip)
Lage Prijs
Drie zakken hondenvoer gelabeld 'Premiere' in verschillende smaken: oranje voor kip, rood voor rundvlees en groen voor eend, allemaal gemarkeerd 'Volwassen' en 'zacht'.
Exclusief
PREMIERE
Soft Adult proefpakket 3x4 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (21)
€ 80,89
(€ 6,74/kg)
Lage Prijs
Een roze zak MultiFit Nature Paardenbloemwortels snacks voor kleine huisdieren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Nature Snacks paardenbloemwortel 50 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (14)
€ 2,49
(€ 49,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een "Premiere Insect" meelworm traktatiepakket voor honden, met ronde bruine ballen en "100g" label in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Balls meelwormen met rijst 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Rinti Singlefleisch Exclusive hondensnacks, 50g verpakking, met gedroogde hertenvleesstukjes met het label "Hirsch Pur" en de claim "1 Protein Single."
RINTI
Singlefleisch Exclusive Snack Pur 2 x 50 g Hert
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 3,98
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vier zakken Mulitfit Nature Snacks, graanvrije paardenbloemtraktaties voor kleine huisdieren, met een konijn en cavia's op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Kräuter 4er Set Paardenbloem 4x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,29
(€ 20,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Select Gold Snacks zakje kattensnoepjes voor kittens, 4–12 maanden, graanvrij kip met yoghurt, roze zak met foto van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Snacks Kitten Kip met yoghurt 4x75 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
GimCat Yoghurt kattenzakje, blauw met gele dop, lepel met yoghurt, zwart-witte kat en label '95% volle melk'.
GimCat
Yoghurt 8x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Coat Care huisdiervoeding verpakking, met een honden silhouet, benadrukt "Care Nutrition" en "All Sizes" met 85g x 12 porties.
ROYAL CANIN
Coat Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 13,99
(€ 1,37/kg)
Zwarte hondenvoerzak gelabeld "CRAVE" met een wolfafbeelding, die hoge eiwitten, natuurlijke ingrediënten en graanvrije formule in het Duits en Italiaans benadrukt.
CRAVE
met kalkoen en kip 2,8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 19,99
(€ 7,14/kg)
Lage Prijs
Zakje van Real Nature Original kittenvoer met kip, rundvlees, pompoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Rind," "Omega-6 + Taurin."
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Origineel Natvoer Kat, Kitten, Kip met rund 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (52)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje van Real Nature huisdierenvoer met illustraties van een kip en kalkoen, gelabeld "Huhn mit Pute" (Kip met Kalkoen), met voedingsnotities.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult, Kip met kalkoen met wortelen en teunisbloemolie 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 7
Blik 'Dog's Love' rundvlees hondenvoer met appel, spinazie en courgette. Duitse tekst luidt "fijn voedsel voor fijne honden."
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 400 g Rundvlees met appel en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws Natural Cat Food multipack doos met 12 zakjes kip, gelabeld 100% natuurlijk, met afbeeldingen van voedselzakjes aan de zijkant.
Applaws
natvoer kat volwassen multipack Kip variatie 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (32)
€ 15,29
(€ 18,20/kg)
Beschikbare varianten: 2