Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2838 producten
Lage Prijs
Cesar
Tuinterrine Lam, wortelen en koriander 4x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (63)
€ 25,99
(€ 12,38/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer 'Premiere Meati Sensitive' met rauwe kipfilets, graanvrij en glutenvrij voor gevoelige magen.
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Gevoelig Kip puur 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (854)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Dog's Love blikvoeding voor honden met een wit etiket met een hondenkop, met de nadruk op '55% Fisch' en 'Mit Amaranth, Karotte & Löwenzahn.'
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 800 g Vis met amarant en wortel 6x800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 26,49
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Orijen Small Breed hondenvoerzak met een roze ontwerp, met de tekst '85% Quality Animal Ingredients' en 'Fresh or Raw.'
Orijen
Small Breed 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (358)
€ 27,99
(€ 15,55/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Miamor-kittensvoeding met afbeelding van een wit kitten en vlees; etiket vermeldt Miamor, KITTEN, Feine Beute mit GEFLÜGEL en +Taurin.
Miamor
Feine Beute Kitten Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 28,99
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Mini hondenvoerzak met een illustratie van een Schotse Terrier, met nadruk op allergenreductie en 91% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Mini 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Purina ONE Indoor Formula kattenvoer met een pluizige grijze kat en een kom met nat voer met tonijn en groene bonen, 85 g.
Premium hondenvoeding zak met twee wolfpuppy's, gelabeld "WOLFSBLUT WIDE PLAIN PUPPY," met ingrediënten zoals paardenvlees en zoete aardappel.
WOLFSBLUT
Puppy Wide Plain paardenvlees met zoete aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 31,19
(€ 15,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met het label 'Miamor Feine Filets' met kip en ham smaak, met een witte kat op het etiket en '100% Filet' tekst.
Miamor
Feine Filets Naturelle Kip en ham 24x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (248)
€ 32,99
(€ 17,18/kg)
Beschikbare varianten: 13
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld "VERS WATER" en vermeldt 95% vis en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Terra Canis hondenvoer met een hertillustratie, gelabeld 'Getreidefrei' en 'Wild mit Kartoffeln, Apfel & Preiselbeeren.'
Terra Canis
graanvrij Adult 6 x 400 g Wild met aardappelen, appel en veenbessen 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (112)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Gastrointestinal Biome', met stoofpot met kip en toegevoegde wortelen.
Hill's
Prescription Diet Gastrointestinal Biome met kip 12x354 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 50,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility hondenvoer zak, met een glimlachende kleine hond, gelabeld 'MINI j/d' en 'Aanbevolen door dierenartsen.'
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Select hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL SELECT 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (20)
€ 28,79
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zak met 'Nier + Mobiliteit' formule voor huisdieren, met 'k/d' en 'j/d' labels, en 'Veterinair Aanbevolen' tekst.
Hill's
Prescription Diet k/d + Mobility 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (183)
€ 91,99
(€ 7,67/kg)
Lage Prijs
Transparante zak van Mulifit Nature Grain Free snacks met gedroogde kruiden, gelabeld met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 300g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (10)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Junior Best Meat puppyvoer met 43% gevogelte, twee Labrador puppy's, een bakje brokjes en stukjes vlees op een houten vloer.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Junior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (204)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een kleurrijke huisdier snackdoos gelabeld 'Mjamjam! Snack-Box Leckeres Rinderfilet,' met een silhouet van een kat en een venster dat de traktaties binnenin toont.
MjAMjAM
snackbox heerlijke runderfilet 35 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (95)
€ 7,39
(€ 211,14/kg)
Beschikbare varianten: 4
Gele huisdiervoeding verpakking met een speelse oranje kat en kip snacks. Tekst: 'MultiFit naturelle,' 'SNACKS JUNIOR,' 'Huhn mit Käse.'
Exclusief
MultiFit
naturelle kip en kaas Junior 4 x 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Vijf JR FARM kruidenbehandelpakketten voor kleine dieren, met kleurrijke etiketten met cartoonkonijnen en "Ein Stück Natur."
JR Farm
Een stukje natuur Kruidenoogst 5x 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Feloranje stekelige hondenspeelbal met een gaascentrum, ontworpen voor spel en kauwen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoedbal Toledo
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 9,99
Verpakking voor Animonda Vom Feinsten hondenvoer, met een witte hond, met de tekst "Volwassen" en "Kalkoen + ham" in meerdere talen.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Adult 6x150g Kalkoen en ham
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 11,99
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek West Highland White Terrier Adult 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 15,29
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zakje van Animonda Carny Adult kattenvoer met een tabby kat, gelabeld 'Multifleisch-Cocktail,' met verse ingrediënten en 'Made in Germany.'
animonda
Carny natvoer kat Adult Multivlees-cocktail 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (74)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)
Beschikbare varianten: 8
Een blik 'Kitten Moments' natvoer met een speelse kitten op het etiket, met tekst die kippen smaak en kwaliteitsfilet aangeeft.
Exclusief
MOMENTS
Kitten Kip, Filet 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beker met huisdierenvoer gelabeld 'Fruit ees frisches Geflügel & Banane' met verse gevogelte en banaan, met een hondenillustratie aan de zijkant.
bosch
Fruitees Banaan 4x200g Vers gevogelte en banaan
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 18,39
(€ 22,99/kg)
Rinti Single Protein hondenvoer blik met afbeeldingen van rauw vlees, gelabeld "Rinti Exclusive Ross Pur," benadrukt enkele eiwitbron.
RINTI
Singlefleisch 12 x 185 g Ross Puur 12x185 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (89)
€ 23,49
(€ 10,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Cat Yums traktatiezak met malse kip en kattenkruid, met meer dan 70% vleesinhoud en spijsverteringsondersteuning.
Vitakraft
Katten Yums Kip en kattengras 9x40 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,99
(€ 44,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes kattenvoer gelabeld 'catz finefood' met de smaak 'Huhn & Thunfisch' (Kip & Tonijn), met een silhouet van een kat en decoratieve elementen.
Catz finefood
natvoer kat Classic Adult Nr. 25 Kip en tonijn 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 29,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een raster van kattenvoerblikken gelabeld "animonda von Feinsten" voor volwassen katten, met verschillende smaken zoals kalkoen en kip.
animonda
vom Feinsten nat kattenvoer voor volwassen katten, mixpakket 32x100g Vleesselectie
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (81)
€ 33,99
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Snacks-tube 'LEVERWORST' 75 g voor honden; op het label een hond die zijn lippen likt en een lepel paté.
Exclusief
MultiFit
leverworst 12x75 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Purina Beneful hondenvoerzak met lachende hond en kom; tekst 'Wohlfühlgewicht', 'Mit Huhn und Gartengemüse', '12kg'.
Beneful
Purina Droogvoer Hond, Adult, Gezond Gewicht, Kip & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal veterinaire hondenvoer zak met een zwart-wit afbeelding van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
Veterinary EARLY RENAL 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 31,49
(€ 15,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kattenspeeltje met een pluche vogel bevestigd aan een lange stok met een gevlochten touw, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kork engelvogel 40 cm
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (11)
€ 5,39
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor ratten, met een afbeelding van een rat en tekst die ingrediënten zoals haver, tarwe en biet benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor ratten 500 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (8)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Vijf verpakkingen Vitakraft Kräcker voor cavia's, met een foto van een cavia en gelabeld 'Groenten & Biet.'
Een ronde, kauwbare hondensnack met een textuur oppervlak en zichtbare stiksels, die op een bal lijkt, ideaal voor het kauwen en spelen van huisdieren.
Trixie
genaaide kauwbal 10x4,5 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,39
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een speelse tabby kat op het label, met de teksten 'Premiere I ❤️ my cat' en 'Royal Ragout mit Thunfisch'.
Exclusief
PREMIERE
Koninklijk Ragout Tonijn 18x85 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (30)
€ 13,99
(€ 9,14/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer 'Pute, Huhn + Shrimps' (Turkey, Chicken + Shrimps), Adult 1+, met afbeelding van een oranje kat.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een tabby kat op het etiket, met tekst die zegt 'Thunfisch mit Wachtelei' (Tonijn met Kwartel Eieren) en 'JELLY.'
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets Natvoer voor volwassen katten – Jelly Tonijn met kwartelei 12x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (142)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blik Terra Canis hondenvoer met een buffelillustratie, gelabeld "Büffel mit Hirse, Tomaten & Papaya" en "100% Natur."
Terra Canis
Classic Adult 6x400g Buffel met gierst, tomaten en papaja 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (59)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 9
Blik "WOW-Dog" premium hondenvoer met een groene label die "Gemüse Obst" toont en afbeeldingen van gesneden fruit en groenten.
WOW
Pure Adult Groenten en fruit 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 17,69
(€ 7,37/kg)
RINTI Gold Senior hondenvoer blik, met een groene label met 'mit Kaninchen' (met konijn) en 'Getreidefrei' (graanvrij) tekst.
RINTI
Gold Senior 12 x 185 g Konijn 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Lage Prijs
Twaalf zakjes Real Nature huisdiervoeding, met illustraties van herten, konijnen en vogels, gelabeld 'Original' en 'Adult.'
Exclusief
REAL NATURE
Classic Adult-mixpakket 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (14)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Een speelse oranje kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Milky Dessert, met 8 porties met melk en yoghurt, en een calciumclaim.
Exclusief
MultiFit
Melkachtige Desserts 11x10 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 23,59
(€ 26,81/kg)