Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Rinti Canine Intestinal hondenvoerblik, met een teal en witte ontwerp, gelabeld 'Gastrointestinal' met 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Intestinal Adult kip 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 21,48
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, 100% verse ingrediënten, hoog dierlijk eiwit, geen granen of suiker.
animonda
GranCarno Original natvoer voor junior honden Kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (96)
€ 20,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerblik met het merk Miamor, gelabeld 'Feine Filets Thun & Calamari in Jelly,' met een afbeelding van een witte kat en de tekst '100% Filet.'
Miamor
Feine Filets witte tonijn en calamari 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (235)
€ 30,99
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Een blikje Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf label, 'Wild Valley Pferd & Rind' (Paard & Rundvlees), 95% vlees, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Wild Valley, rund en paard 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, loaf-paté, gezonde receptuur met kalkoen, Adult 1-6, foto van een kom en rood hondensilhouet
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal voer voor kleine honden, met een zwart-witte hond afbeelding op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL SMALL DOGS 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 11,38
(€ 7,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke verpakking voor MIMOS CORDEROS lamsbot hondensnack, met de tekst "HOND PASSIE. HOND ZORG. HOND GEEST." en "HYPOALLERGEN."
Mimos
Lamsonderpoten 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 74,83/kg)
Heldere plastic zak met lamsoren met vacht, gelabeld 'DeliBest Origin' in verschillende talen, met voedingsinformatie en ingrediënten.
DeliBest
Lamsoren met haar 300g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 8,49
(€ 28,30/kg)
Lage Prijs
Real Nature Optimal Menue graanvrije pellets voor dwergkonijnen met groenten en grassen, 51 ingrediënten, 1,5 kg zak.
Exclusief
REAL NATURE
„Optimal Menue“ voor dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 10,49
(€ 6,99/kg)
Blik kattenvoer met een pluizige kat op het label, gelabeld 'BOZITA' met '100% DIERENPROTEÏNE' en 'Rundvlees' in het Duits.
BOZITA
Paté 6 x 400 g Rund
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (19)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda CARNY blik kattenvoer 'Rund + Ree' met veenbessen, Volwassen 1+, afbeelding van een oranje gestreepte kat.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Blik van PREMIERE 'I love my dog' BEST MEAT volwassen hondenvoer — rund met kip & rijst, afbeelding van hond en vlees.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, Adult Rund met kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pluche gele giraffe huisdierspeelgoed met bruine vlekken, glimlachend gezicht en wielachtige gewatteerde poten.
Een oranje fetch-speeltje met een lange handgreep en een bal aan het einde, ontworpen voor het spelen met huisdieren.
Exclusief
Dogs Creek
werpslingeraar Eagle 45 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Bunny
GerbilDroom 600 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 15,49
(€ 25,82/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Beef hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Cat Duo kattenvoer pakket met 12 x 100g trays met smaken waaronder gevogelte en zalm, met nadruk op vitamines en kruiden.
HAPPY CAT
Duo Paté gemengd pakket 12 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Kattenvoerzak met 'Animonda vom Feinsten' met zalm en kipfilet in saus, vergezeld van een afbeelding van een witte kat.
animonda
Vom Feinsten natvoer kat, Adult 18x50g met zalm en kipfilet
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (112)
€ 18,19
(€ 20,21/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Kattenvoer zakje gelabeld 'Premiere. Cats Love Nature' met 'Deluxe Ragout' met kip, zalm en rijst voor volwassenen, inclusief lijnzaad.
Exclusief
PREMIERE
katten houden van Nature Deluxe Ragout met kip, zalm en rijst 24x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoer verpakking met een bord natvoer, met tekst over gewichtsbeheer en voedingsvoordelen.
ROYAL CANIN
Light Weight Care in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 19,59
(€ 19,21/kg)
Kattovit Feline Spezial-Cream Urinary met kip, met een lepel vol romige kattenvoer en een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Spezial-Cream Urinary 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Een blik DOG'S LOVE hondenvoer met een illustratie van een honden gezicht, gelabeld "100% BIO Turkey," "60 oz," en biologisch, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, biologisch Kalkoen met amarant en pompoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Bitties hondensnacks verpakking, met een speelse hondenillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Tomate & Kürbis' aangeeft.
RINTI
Bitties 12 x 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care Mini hondenvoedselzak, met een rennende hond, met tekst die zegt 'Voor onrustige honden' en '+44% normaal gedrag.'
ROYAL CANIN
Relax Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Huisdiervoeding verpakking met een witte kat, met tekst die zegt 'animonda vom Feinsten ADULT mit Pute in Tomatensauce' en een schaal met voedsel.
animonda
Vom Feinsten nat kattenvoer, adult Kalkoen 32x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (107)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurige huisdier snuffelmat in pastelkleuren van paars, geel en blauw, met een bloemontwerp en zakken om traktaties in te verstoppen.
Exclusief
AniOne
snuffelkleed level 2
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 34,99
Een kattenvoeding zakje met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'Miamor Feine Filets Huhn in Geflügeljelly,' met stukjes kipfilet in jelly.
Miamor
Fijne Filets in Gelei Kip in gevogeltegelei 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (308)
€ 25,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 8
Blikvoer voor honden gelabeld 'Terra Canis', met een koe illustratie, met tekst die 'Senior' en 'Rundvlees met Selderij, Abrikoos & Geneeskrachtige Kruiden' vermeldt.
Terra Canis
Senior 6 x 800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Twee bruine hondvormige koekjes gestapeld op een witte achtergrond.
bosch
botten klein 10 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (33)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Rinti Max-I-Mum Junior', met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM Junior kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 39,89
(€ 9,97/kg)
Lage Prijs
Sheba
Soup 40x40g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (499)
€ 43,99
(€ 27,49/kg)
Schesir blikvoer voor katten met tonijn en ansjovis, gelabeld in meerdere talen, met een trekhaakdeksel.
Schesir
Naturel 24x140g Tonijn met kleine ansjovis 8x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 43,99
(€ 39,28/kg)
Beschikbare varianten: 5
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Canada' met een bruine achtergrond, een grote hondenafbeelding en ingrediënten: zalm, konijn en lam.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Canada 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (51)
€ 41,49
(€ 10,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Licht turkooise cadeauzak met witte handvatten, kleurrijk feestpatroon van slingers, ballonnen, cadeaus, confetti en hartjes.
Exclusief
Maxi Zoo
Celebration geschenkverpakking S
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 1,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie pakketten MultiFit Nature Grain Free snacks voor kleine huisdieren, met ronde groene en rode schijven gelabeld 'Taler mit Rote Bete.'
Exclusief
MultiFit
Nature Graanvrije Taler 3x100 g met rode biet 3x6 st
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 7,39
(€ 24,63/kg)
Schesir volwassen kattenvoer zakjes in jelly, met tonijn, met een witte kom met gescheurd vlees op de voorkant.
Schesir
Adult 6 x 85 g Tonijn
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 12,99
(€ 25,47/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer Adult 1+ — Rind, Pute + Kaninchen (Rund, Kalkoen + Konijn); oranje gestreepte kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Adult 1+, Kalkoen + Lam, etiket met oranje gestreepte kat en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Een zak Felix Knabber Mix kattensnoepjes met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die smaken en calorie-inhoud benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (944)
€ 14,99
(€ 31,23/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper kattenvoer paté voor volwassenen, 85g, met een speelse geïllustreerde kat op een oranje achtergrond met het woord 'HUHN.'
Edgard & Cooper
nat kattenvoer Adult Paté kip 16x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (6)
€ 20,19
(€ 14,85/kg)
Cat's Love Senior kattenvoer verpakking in zwart en goud, met een fluffy kat en benadrukt "Senior 10+ Jahre" en voedingsvoordelen.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer senior in gelei eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Premium hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT DARK FOREST ADULT', met een afbeelding van een wolf, met tekst die de ingrediënten van hertenvlees en zoete aardappel benadrukt.
WOLFSBLUT
Dark Forest Honden Droogvoer, Volwassen Wild en Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 20,89
(€ 10,45/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vijf blikken Schesir Kitten Care 3-12, met tonijn en aloë, gelabeld 'compleet & gebalanceerd in jelly,' met een speelse kittenafbeelding.
Schesir
Kitten Tonijn Aloe 6x140g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,69
(€ 25,82/kg)