Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2831 producten
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer pakket, met 12 x 85g porties in een zwarte doos met een kattenafbeelding, en smaken zoals zalm en tonijn.
Bruine kartonnen doos met hondensnoepjes gelabeld 'Bubeck Pansen Brot,' met een afbeelding van een hond, 4 kg gewicht, en tekst in het Duits.
BUBECK
pensbrood 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,01
(€ 1,75/kg)
Vijf zakken JR FARM gedroogde kruiden voor huisdieren, gelabeld 'Ein Stück Natur' en 'Wiesen-Ernte', met een levendig groen veldontwerp.
JR Farm
Een stukje natuur Weideoogst 5x 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 7,21
(€ 18,03/kg)
Lage Prijs
Almo Nature HFC Natural kattenvoer pakket met tonijn en kip, 6x55g, met een katten-silhouet en het label "100% winst voor de natuur".
Almo nature
Almo Natuur HFC Tonijn en kip 6x55 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,29
(€ 22,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met konijnenhooi gelabeld 'HEU' met een transparant venster dat het hooi binnenin toont, met een ontwerp van groene gras en vlinders.
Bunny
hooi van natuurbeschermingsweiden Nature 1,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 7,29
(€ 4,29/kg)
Hond kauwstaaf gelabeld 'DAUERKAUER', geschikt voor honden van 10-15 kg, 100% natuurlijk, bevordert tandheelkundige zorg en stressverlichting.
Dauerkauer
Kauwkaas S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,49
(€ 124,83/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bunny
Kleurenmuisdroom 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 7,49
(€ 14,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze MultiFit 'Mini Adult 1+' hondenvoerzak met afbeelding van kleine hond, verspreide brokjes, tekst 'MET RUNDVLEES, KIP & MAÏS', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, mini, met rund, kip & maïs 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Roze MultiFit hondenvoerzak met label 'SENSITIVE JUNIOR <1' met puppy-afbeelding, 'met lam, kip & rijst' en 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond, junior, sensitive, met lam, kip & rijst 2,5 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit pâtéblik met een oranje gestreepte kat en een bord met pâté; label met 'ADULT 1+' en 'with salmon & yoghurt centre'.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat Adult, paté met zalm en yoghurtkern 16x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 7,84
(€ 4,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Catsan Active Fresh kattenbakvulling verpakking, met een afbeelding van een slapende kat, met tekst die geurcontrole en compacte klontering benadrukt.
PetBalance Medica hondensnacks met een hondensilhouet, gelabeld 'Gelenk' en 'Snacks,' met kip, rijst, glucosamine en chondroïtine.
Exclusief
PetBalance
Medica Gewrichtssnacks met gevogelte & rijst 2x125 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 7,98
(€ 31,92/kg)
Kleurige traktatietas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS CABALLOS' met paardenlever, 'hypoallergeen,' en 'een tas vol hondenliefde.'
Mimos
Paardenlever 150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "MARKT-MIX," 12 zakjes met rundvlees, kip en zalm. "Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet."
Kitekat
Multipack Marktmix in Gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "Jagdschmaus," met 12 porties en "Natural Vitality 100% Complete."
Kitekat
Multipack Jachtfestijn in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Zak DeliBest 'LIGHT SNACK' luchtgedroogde hondensnacks (paardmaag) met afbeelding van een lachende witte hond en Zwitsers etiket.
DeliBest
Paardenmaag Gourmet 150g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld 'Bunte Vielfalt', bevat 12 zakjes met kip, rundvlees en zalm.
Kitekat
Multipack Kleurrijke Variatie in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (88)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een mintgroen huisdier speelgoed met een transparante cirkelvormige bubbelkamer, met ster- en cirkelvormige uitsparingen, gemonteerd op een zuignapbasis.
Exclusief
AniOne
speeltje met zuigvoet
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (9)
€ 7,99
Lage Prijs
Een vrolijke corgi zit naast een pakket 'Premiere I love my dog Fun Snack Chew Ball,' met een rundvlees rauwe huid traktatie met gaten.
Exclusief
PREMIERE
Première kauwbal met rawhide 4x38 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 52,57/kg)
Lily's Kitchen Woof Brush tandheelkundige snoepjes voor honden, met een groene stick en tekst over tandverzorging, plaqueverwijdering en natuurlijke ingrediënten.
LILY'S KITCHEN
Woofbrush tandkauwartikel voor middelgrote honden 7x28 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (30)
€ 7,99
(€ 40,77/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een speelse oranje tabby, met 12 zakjes kip, rundvlees en gevogelte in saus. 100% Compleet.
Kitekat
Multipack Klassieke Selectie in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Fluffy mintgroen pluche speelgoed met lange ledematen, ideaal voor huisdieren om mee te knuffelen en te spelen.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove luiaard S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,99
Een levendig roze en oranje pluche speelgoed in de vorm van een vogelbekdier, met zachte, fluffy texturen en grote, expressieve ogen.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove vogelbekdier S
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 7,99
Blauw en geel gevlochten hondenkooispeelgoed met een witte bal met een kruisvormig gat aan één uiteinde.
Exclusief
AniOne
reflecterend touw handvat met bal
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 7,99
NieuwExclusief
AniOne
pluchen speelgoed axolotl 2 in 1
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
Vier in elkaar grijpende siliconen likmatten voor huisdieren (oranje, donkerblauw, lichtblauw, bleekblauw) met verhoogde motieven van ster, zon, maan en wolk.
Exclusief
AniOne
Likmat 4-delige set 26 x 30 cm
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (4)
€ 7,99
Lage Prijs
Pluchen bruin hondenspeelgoed in de vorm van een peperkoekmannetje met een rode kerstmanmuts en rode strik met groene en witte knopen.
Lage Prijs
MultiFit hondenvoerdoos met gedeeltelijke hondenfoto, 'MultiFit' logo, label 'Ragout & Jelly', 'Adult' en '12×100g'.
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer met witte langharige kat en een op een bord geserveerde groentetimbal; tekst 'Les Timbales...' '12x 85g'.
GOURMET
GOLD Hartig Torentje verschillende smaken met groente 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kitekat Fisch-Box kattenvoer verpakking met een oranje kat, met 6 porties zalm en 3 porties witte vis in gelei.
Kitekat
Multipack Visdoos in Gelei 12x85g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Doos kattenvoer met een speelse oranje tabby en het merk 'kitekat'. Bevat 12 porties gevogelte in gelei, met de nadruk op 'NATURAL VITALITY 100% COMPLETE.'
Kitekat
Multipack Gevogelte Allerlei in Gelei 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Lang huisdierkussen met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
speelrol met kattenkruid
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 7,99
Kleurrijke pluche rups speelgoed met een glimlachend gezicht en antennes, met segmenten in oranje, roze, groen en wit.
Exclusief
AniOne
pluche rups
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (21)
€ 8,49