Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2830 producten
Lage Prijs
Paarse pluchen lama hondenspeelgoed met rood gestreept zadel en KONG-logotag
KONG
Sherps Llama
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (12)
€ 10,99
Zachte oranje teddybeer met een hart op zijn buik gestikt en witte accenten op de oren, ideaal voor huisdieren of kinderen.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty teddybeer
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Natuurlijke hondenkauwsnacks Bovine Scalp verpakking met luchtgedroogde hondensnoepjes, met een afbeelding van een bulldog en tekst die 100% natuurlijke ingrediënten benadrukt.
FriGera
Rundscalp 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 10,99
(€ 21,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold Double Délice Luxe Mix kattenvoedingsdoos met witte langharige kat, bord met natvoer, 12x85g
GOURMET
GOLD Double Délice 12 x 85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte langharige kat en bordje met mini-filets in saus; etiket 'Les filettines en sauce'
GOURMET
PERLE Filettines in saus 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerdoos met witte langharige kat, bord met nat voer en etiket 'GOURMET Gold'
GOURMET
GOLD 12x85GR FIJNE HAPJES
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoedingsdoos met een witte langharige kat, een paneel 'RÉGAL DE SAUCES' en de tekst '12x 85g'
GOURMET
PERLE Sauzen selectie 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Oranje rubberen huisdier speelgoedbal met meerdere gaten voor een gemakkelijke grip en spel. Ideaal voor honden om op te kauwen en te apporteren.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty speelbal
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 10,99
Lage Prijs
Zak met regionale weidehooi gelabeld 'Real Nature', geschikt voor knaagdieren en dwergkonijnen, met groen gras en natuurlijke afbeeldingen.
Een pluche oranje aap speelgoed met een glimlachend gezicht en een zachte, fuzzy textuur, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove aap M
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (9)
€ 10,99
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groene Timothy hooi gelabeld "Real Nature Timothy," geschikt voor kleine dieren en dwergkonijnen in meerdere talen.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Timothy Hooi 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Kleurrijk hondenkoordenspeeltje met pluche watermeloen-, citroen- en kiwi-vruchtvormen eraan bevestigd.
Exclusief
AniOne
speeltouw met vruchten
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Pluche groen huisdierspeelgoed in de vorm van een avocado met een glimlachend gezicht en een bruine pit en pootjes.
Exclusief
AniOne
pluchen speelgoed Avocado Flatty S-M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 10,99
Kattovit Feline Diet Gastro pâté met eend, 85g verpakking; bevordert de spijsvertering, vetarm, gemakkelijk verteerbaar, hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Gastro natvoer Paté eend 10x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer zakje, 85g, met een witte silhouet van een kat en tekst die hypoallergene ingrediënten benadrukt.
KATTOVIT
Sensitive Natvoer Kat Paté Kip 10x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoer zakje, 85g, kip pâté formule ondersteunt de oplossing van struvietstenen met gematigd magnesium.
KATTOVIT
Urinary natvoer voor katten Paté kip 10x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 11,29
(€ 13,28/kg)
Lage Prijs
Een zak Pedigree Junior hondenvoer, 3 kg, met een kom met brokjes en tekst die natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods benadrukt.
Pedigree
Junior met gevogelte en groenten 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 11,29
(€ 3,76/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'RIND' met amarath, broccoli en papaja. Bevat een cartoon hond en tekst die aangeeft dat het voor volwassen honden is.
Pets Deli
natvoer voor honden, Rundvlees met broccoli 6x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 11,49
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam VetCat blikvoer voor katten, gelabeld 'Niere-Renal Pute,' met een teal achtergrond, een katten silhouet en dieetinformatie.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, VetCat dieet nier Renal 6x200 g Kalkoen
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (15)
€ 11,49
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje van Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 85g, met een silhouet van een witte kat, met tekst die de dieetvoordelen en ingrediënten benadrukt.
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 85g zakje voor katten, gelabeld als een nierdieet voor de initiële fase, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet vroege stadia kip 12x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät kattenvoer zakje, 85g, met een katten silhouet en tekst voor levergezondheid.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Lever Dieet Kip & Rund 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Zak van Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor kittens, 85g, met een witte achtergrond, paarse tekst, en een afbeelding van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kitten Kip & Rijst 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Een kleurrijke zak Versele-Laga Nature Original cavia voer, met een illustratie en "Original Recipe Original Taste" tekst.
Versele-Laga
Natuur Original Cavia 2,5kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 11,59
(€ 4,64/kg)
Een zak Versele-Laga Nature Original konijnenvoer met een zwart-witte konijnenillustratie en zichtbare groenten en granen.
Versele-Laga
Natuur Cuni 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,59
(€ 4,64/kg)
RINTI
Kennerfleisch Junior 9 x 300 g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Connaisseur Vlees kip 9x300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Cat's Love 100% Bio Adult kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, eendsmaak, natuurlijke gelei en iconen van belangrijke voordelen.
CAT'S LOVE
biologisch natvoer voor Adult katten in gelei eend 6x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 11,69
(€ 19,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree DentaStix Chewy Chunks hondensnoepjes in een gele verpakking, met een dubbele reinigingsclaim en tandheelkundige gezondheidsvoordelen.
Pedigree
Dentastix Chewy Chunx Mini Kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,79
(€ 34,68/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet zakje voor katten, 85g, gelabeld 'Schonkost' met een hoog vezelgehalte, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal vezelrijk dieet kip 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 11,88
(€ 11,65/kg)
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kat Snack Jelly Cups Tonijn 48x22 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 11,94
(€ 11,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Topping Sauce lam met broccoli hondenvoertopping 100g met een hond die zijn lippen likt op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Topping Saus Lam en broccoli 6x100 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 11,94
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zachte mousse kattenvoerblik met afbeeldingen van twee zwart-witte katten.
Geel hondenkauwspeelgoed met een label waarop een hond met een traktatie staat, gelabeld 'DAUERKAUER', met tekst die natuurlijke ingrediënten en stressverlichting benadrukt.
Dauerkauer
kurkuma kaaskauwtabletten L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hello Jack Smile hondentandensnack met pindakaassmaak, kelp-algen en pepermunt, voor betere verzorging van huisdieren.
Hello Jack
Smile Smart Snack Tand 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Immunity huisdiersnack zak voor honden en katten, ter ondersteuning van de immuunrespons, met afbeeldingen van hond en kat.
Hello Jack
Immunity Smart Snack Immun 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Shine hondenkoekjespakket met pindakaassmaak, ter ondersteuning van huid- en vachtgezondheid.
Hello Jack
Shine Smart Snack Huid en Vacht 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)