Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2830 producten
Een zacht, pluche, lichtroze konijnspeelgoed met lange oren en een schattig gezicht, perfect voor huisdieren om mee te knuffelen of te spelen.
Exclusief
AniOne
Knuffelkonijn
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Geel pluchen monster huisdierspeelgoed met één groot oog, blauwe hoorns en armen, paarse benen en een glimlachende mond met twee tanden.
Exclusief
AniOne
Knuffeldier Monster L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,99
Interactief kattenspeelgoed met groen microvezelgras en een glimlachende gele bij op een oranje plastic basis.
Exclusief
AniOne
snuffelmat en roterende bij
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 14,99
Een kleurrijk honden speelgoed touw in teal en roze, met gevlochten secties en franjes aan beide uiteinden, ideaal voor speeltijd.
Exclusief
AniOne
speeltje XXL touw met 2 knopen
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 14,99
Lage Prijs
Real Nature Sensitive natuurlijk klonterend kattenbakvulling met cassave, plantaardige vezels, ultra-stevige klonten, zacht voor de poten, ongeparfumeerd, 6 kg.
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijke Klonterende Strooisel Sensitive Maniok 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (97)
€ 14,99
(€ 2,50/kg)
Lage Prijs
Blikken hondenvoer gelabeld 'Pure Beef', 'Deep Forest' en 'True Country', met 95% vleesinhoud en afbeeldingen van wolven.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Pack I 6 x 200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
KONG honden speelgoed in een pindakaaskleur, gevormd als een dumbbell, 20 cm lang en 8,25 cm hoog, met een groene opening.
KONG
Bamboe snackbot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,19
Kattovit Feline Diet multipack voor nierondersteuning, met 12 x 85g zakjes met smaken: rundvlees, kip, kalkoen en eend.
KATTOVIT
Multipack Nier/Renal in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 15,29
(€ 14,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoerzakje met tuxedokat, '+12 jaar', paardenpaté.
Exclusief
SELECT GOLD
Classic Fit natvoer kat, Senior +12, paard 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 15,48
(€ 15,18/kg)
Zakje 'Kitty's Cuisine' kattenvoer voor volwassenen, met kip, kalkoen en bosbessen, gelabeld 'Filet in Sauce.'
Exclusief
Kitty's Cuisine
nat kattenvoer chicken love 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 15,48
(€ 18,43/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoer voor katten ouder dan 7 jaar, met een illustratie van een grijze kat, 85g verpakking, en de tekst 'Gravy Sauce.'
ROYAL CANIN
Indoor 7+ Gesteriliseerd in jus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Blik puppyvoer van Wolfsblut met wilde eend en kalkoen, met twee wolfpuppy's op het label en de tekst "Grain Free Recipe".
WOLFSBLUT
Wilde Eend & Kalkoen Puppy 6x2,37 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 15,49
(€ 6,54/kg)
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoeding gelabeld "Real Nature Original Filet & Mousse," met kip en kalkoen met lijnzaadolie, geschikt voor volwassen katten.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult, Filet & Mousse Kip & kalkoen met lijnzaadolie 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (169)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer van Lucky Lou met kip, kokosnoot en goji-bes, 96% vlees, met de tekst "DE ECHTE SMAAK!" en "STIL DE HONGER!"
Lucky Lou
nat kattenvoer SuperMono Adult kip 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 15,49
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattenvoer zakje met een fluffy kat met groene ogen, gelabeld "Pure Nature Senior (10+)" met "Vogel & Hert" en "Geflügel & Wild mit Rosmarin."
Pure Nature
Senior Gevogelte & Wild 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal hondenvoer zakje met een hondenillustratie, gelabeld 'Dunne Plakken in Saus' en 'Veterinair.'
Lage Prijs
PREMIERE hondenvoerblik 'I ♥ my dog' en 'BEST MEAT' SENIOR — afbeelding van hond, rund, kip en rijst
Nature's Variety Original hondenvoer, kalkoen smaak, 150g, graanvrij, compleet en uitgebalanceerd, met een afbeelding van een hond en voedingsclaims.
Nature's Variety
Nature s Variety Original Mini Adult Kalkoen 8x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,69
(€ 13,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Nature's Variety Original kattenvoer zakje, 70g, met rundvlees en kip pâté, gelabeld "Geen Granen" en "Compleet & Gebalanceerd."
Nature's Variety
Nature's variëteit originele paté Kip en rund 12x70 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,69
(€ 18,68/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer verpakking, 5-10 kg, met een bruine hond en tekst die 'Compleet' en 'Huhn' (kip) benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Adult Kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 15,69
(€ 7,85/kg)
Multipack van WoW Cat premium pâté, met 6 x 125g zakjes in verschillende smaken, met kleurrijke verpakking en 'Made in Germany' label.
WOW
natvoer kat, volwassen, multipack 6x125 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 15,79
(€ 21,05/kg)
Bunny
cavia droom jong 1,5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit inheemse snackverpakking met konijnenoren met kip, met verschillende stukjes in een doorzichtige zak, met een hondenafbeelding bovenop.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren met kip 6x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 15,99
(€ 33,31/kg)
Een blik kattenvoer gelabeld 'Moments Topping to enjoy', met een tabby kat en een kom met voer, met 'Käse' (kaas) gemarkeerd.
Exclusief
MOMENTS
Topping Poeder kaas 8x35 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 15,99
(€ 57,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vierkant beige en wit gestreept geweven honden-trek-speelgoed met zwarte handvatten en AniOne Wild Variety-label.
Exclusief
AniOne
speelgoed om op te kauwen en te trekken L-XXL
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (7)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Oranje harig pluche apenspeelgoed met paarse accenten in het gezicht en gedraaide touwhandvatten boven en onder.
KONG
Tuggz Aap XL
Beoordeling: 1.9 van vijf sterren
1.9 (14)
€ 15,99
Lage Prijs
Bruin pluchen luiaard-hondenspeelgoed met ruige vacht, geborduurd gezicht met kleurrijk oogmasker en regenboogtouwhandvatten.
KONG
Luiaard XL
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (29)
€ 15,99
Lage Prijs
Zak van 'Wilderness Junior True Country' huisdiervoer met twee wolfpuppy's, met 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Wilderness Junior True Country Kip met Zalm 12x100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doos Bozita Tasty Meat Menu kattenvoer met 12 zakjes (kip, rundvlees, rendier), gelabeld 100% dierlijk eiwit en graanvrij.
BOZITA
Natvoer Cat Adult Vlees Menu Multibox 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)