Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Lage Prijs
Pedigree Ranchos Originals hondenkoekjes verpakking met een glimlachende golden retriever en de tekst "95% Fleisch" op een gele achtergrond.
Pedigree
Ranchos Originals 7x70g Rund
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 16,19
(€ 33,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer van Mjamjam gelabeld 'Junior Saftiges Hühnchen mit Ei,' met een cartoonhond en claims dat het graanvrij en rijk aan vlees is.
MjAMjAM
Junior sappige kip met ei 6 x 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 16,19
(€ 6,75/kg)
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde rundvleesrepen gelabeld 'DIBO Rinderdörrfleisch 500 g', wat aangeeft dat het 100% voorzichtig gedroogd vlees is.
DIBO
Rundvlees gedroogd 500g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (38)
€ 16,29
(€ 32,58/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerdoos met een tabby kat, gelabeld 'Light Adult 1-6', bevat 6 porties kip en 6 porties zeevis.
Bosch Adult Menu graanvrij hondenvoer zak, met verse Noordzeezalm en forel, met ingrediënten zoals bieten, erwten en wortelen.
bosch
HPC Droogvoer Dog Adult Menu Noordzee Zalm & Forel 2,4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium 2 kg hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT VetLine SKIN,' met een huilende wolf en details over ocean white fish en zoete aardappelen.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Skin, Witte zeevis 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 16,49
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ kattenvoerdoos met een tabby kat, met smaken: 6x kip en 6x zeevis, stukjes in jus.
Een stapel van zes kleurrijke 'Lucky Lu' blikjes kattenvoer in verschillende smaken, met speelse kattenafbeeldingen en Duitse tekst.
Lucky Lou
LS Adult Wild-Mix 6x400g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Bunny
Hamsterdroom 600 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 16,49
(€ 27,48/kg)
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Lage Prijs
MultiFit CARE INDOOR kattenvoerzakje met langharige kat en bord met kip in saus; tekst 'verminderde ontlastingsgeur', 85g
Lage Prijs
MultiFit CARE SENSITIVE kattenvoerzakje met Siamees, 'met kip in saus', darmflora-icoon, 85g
Lage Prijs
MultiFit CARE Senior kattenvoerzakje met afbeelding van een oranje kat, kip-icoon en een bord met natte kip in saus, 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care natvoer voor senior katten met kip 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 16,56
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Mjamjam Welpenbox verpakking met een blauwe hondenhuis, speelse hondenillustraties, en de tekst 'WELPENBOX WELKOM THUIS!'
MjAMjAM
Puppybox 6 x 200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 16,59
(€ 13,83/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sterilised kattenvoer zakje met afbeelding van een tabby kat, gevogeltepaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer Adult Sterilized Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 16,68
(€ 16,35/kg)
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold 'Les Mousselines • Mousse' kattenvoer met afbeelding van een witte langharige kat en een bordje mousse, 24x85 g.
GOURMET
GOLD Mousselines 24 x 85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Lage Prijs
MultiFit Soft Snack voor katten, met een oranje tabby kat op de verpakking, met hartvormige traktaties en tekst die 'Huhn' (kip) aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Soft Snack kip 7x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 16,69
(€ 47,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld "Happy Dog Sensible Pure Sweden," met een bruine hond op de voorkant, met rauwe vleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure Natvoer Hond Adult 6x400 g Wild
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 16,69
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Twee bandvormige hondenspeeltjes (blauw en roze) met gegraveerde KONG-tekst boven gekleurde stippen en bijschrift 'Assorted Colors'.
KONG
speelgoed Puppy Tyres M
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 16,79
Lage Prijs
Een speelse tabby kat die reikt naar een kom met romige pudding, met verpakking gelabeld 'PREMIERE I ❤️ mijn kat Mijn Pudding' en 'laag in lactose.'
Exclusief
PREMIERE
My Pudding Yoghurt 66x15 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 16,79
(€ 16,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze gelabelde Wow Dog Junior nat hondenvoer met rundvlees, 71% vlees en ingewanden, graan- en glutenvrij, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
JUNIOR Rund 11x150 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (4)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
WoW Dog volwassen nat hondenvoer met zalm, 71% vis, vlees & ingewanden, graan- en glutenvrij, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
ADULT Zalm 11x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
"WOW" merk nat hondenvoer verpakking gelabeld "Mit Ente" (met eend), 71% vlees, graanvrij, geschikt voor senior honden, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
natvoer hond, senior, eend 11x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Multipack van Wow Dog nat hondenvoer, 11 blikken van 150g elk, smaken zijn Lam Volwassen en Wild Volwassen, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
natvoer hond, volwassen, multipack 11x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog hondendrinkblik, met een kom romige drank, met tekst die aangeeft dat het kip bevat, 200ml.
Exclusief
PREMIERE
Dog Drink kip 16x200 ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (11)
€ 16,99
(€ 5,31/l)
Beschikbare varianten: 2
Feloranje hondenspeelgoed in de vorm van een driehoek met textuur grips en bulten, gelabeld "Anttone."
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Spade
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (6)
€ 16,99
Een kattenspeeltje met kleurrijke veren in tinten van bruin, wit en oranje, bevestigd aan een zwarte stok met een bel.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel telescoopstang
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (15)
€ 16,99
Blik kattenvoer gelabeld "Miamor Pastete mit Fasan," met een witte kattenkop aan de zijkant en "NEU: zarter" dat aangeeft dat het een nieuwe, zachtere textuur heeft.
Miamor
Paté Fazant 24x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (318)
€ 16,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 10
Interactief huisdier puzzel speelgoed in roze en blauw, met verschillende compartimenten en zichtbare traktaties, gelabeld 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed Spring
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 16,99
Lage Prijs
Royal Canin Skin & Coat Chews zakje met afbeelding van een collie en één kauwtablet; zichtbare tekst 'ROYAL CANIN', 'SKIN & COAT CHEWS', '240 g'.
Lage Prijs
Royal Canin Joint & Ageing Chews voor volwassen honden, 240g zak, met een donker kauwstuk en tekst die voordelen en tevredenheidspercentage benadrukt.
Lage Prijs
Purina Felix kattenvoerdoos, Maxi Pack 44 zakjes, zwart-witte kat die omkijkt en een kom natvoer
Felix
Heerlijke groenteduo's in gelei 44x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,29
(€ 4,62/kg)
Een blik hondenvoer gelabeld 'Moments to enjoy', met een bruine hond die naar een bord met voedsel kijkt. De tekst luidt 'Huhn mit Ei' (Kip met Ei).
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor honden, Adult, Kip met ei 6x220 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (23)
€ 17,29
(€ 13,10/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik kattenvoer met een label dat "Moments to enjoy" leest, met een kat die naast een vork en stukjes kip ligt.
Exclusief
MOMENTS
Adult kip 6x220 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (47)
€ 17,34
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer met het label "RIND" met rundvlees, amarant, broccoli en papaja. Tekst bevat "Premium Nassfutter für adulte Hunde | Alle Rassen."
Pets Deli
natvoer voor honden Adult, Rundvlees met broccoli 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 17,49
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix Tender Shreds kattenvoer maxi pack met 44 zakjes, gemengde selectie in gelei, met een zwart-witte kat op de doos.
MAC's Super Food for Cats verpakking met Adult Zalm & Kip smaak, benadrukt graanvrije ingrediënten, kruiden en vitamines.
MAC's
natvoer kat volwassen Zalm en gevogelte 12x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 17,49
(€ 14,58/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking van Miamor Cat Cream met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'mit Stückchen von Rind+Gemüse' (met stukjes rundvlees+groenten).
Miamor
Cat Cream Rund en groente 55x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 17,69
(€ 21,44/kg)
Beschikbare varianten: 2