Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2828 producten
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'ON-CARE,' met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet ON-Care met Kip en toegevoegde Groenten, Ragout 24x354 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 85,99
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Maxi hondenvoedingszak, met een moederhond en drie puppy's, benadrukt ondersteuning voor gezondheid en immuunsysteem.
ROYAL CANIN
MAXI Starter 15kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 90,99
(€ 6,07/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Mobility Support hondenvoerzak met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst op een witte achtergrond.
ROYAL CANIN
Veterinary Mobility Support 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 101,99
(€ 8,50/kg)
Lage Prijs
Blauw infinity-vormig hondenspeelgoed van duurzaam plastic, ontworpen voor kauwen en spelen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kattenbaan Super Eight
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 28,49
Blauwe cirkelvormige kattenspeeltrack met een witte bal erin, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Rolling kattenbaan
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,49
Een blikje kattenvoer van Lily's Kitchen met gescheurde filets, met een illustratie van een witte kat, gelabeld 'Kip & Mosselen.'
LILY'S KITCHEN
nat kattenvoer Adult Shredded Fillets Kip en mossel 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 25,99
(€ 15,47/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Kitten natvoer zakje, 85g x 12, met zachte pâté in saus, geschikt voor kittens tot 12 maanden.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Mousse in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (197)
€ 17,99
(€ 17,64/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met kattenafbeelding en kom voer; tekst: '1+', 'Whiskas', 'Vis selectie', 'in gelei', '24x85g'
Binnenkort beschikbaar
Whiskas
Multipack 1+ visselectie in gelei 24 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 10,49
(€ 5,14/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer in blik met kip en rijst, glutenvrij, voor honden van 8+ jaar, met afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond sensitive senior 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (172)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik, kip met rijst, glutenvrij, voor honden onder 1 jaar, perfect uitgebalanceerd dieet.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Junior Kip en rijst 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (142)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory kattenvoer zakjes, 12 x 85g, met een kat en benadrukt zintuiglijke ervaringen: Geur, Smaak, Gevoel.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Cesar Natural Goodness hondenvoerblik met een ovenschotel met kalkoen, zoete aardappelen, groene bonen en volkorenrijst.
Cesar
Natural Goodness Kip & volkoren pasta 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 23,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Pedigree hondenvoer blik, met een gele achtergrond, met tekst die aangeeft dat het rundvlees bevat en is gemaakt met natuurlijke ingrediënten. 100% recyclebaar.
Pedigree
blik met rund in paté 12x800g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 32,99
(€ 3,44/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze gestreepte kat; tekst: 'Whiskas', 'Gevogelte selectie in saus', '1+', 'VOORRAADPAKKET x24'
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Royal Canin Adult British Shorthair kattenvoer verpakking, met een grijze kat en benadrukt voeding specifiek voor het ras en gematigde energie.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
British Shorthair Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (49)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet a/d Urgent Care blikvoer voor honden en katten met kip, door dierenartsen aanbevolen, met een trek-tab deksel.
Hill's
Prescription Diet Urgent Care a/d met kip 24x156g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (288)
€ 70,99
(€ 18,96/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoeding voor honden gelabeld "Kidney Care" met kip, door dierenartsen aanbevolen, met een textuur van vleesmix.
Hill's
Prescription Diet Kidney Care k/d 12 x 370 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (192)
€ 36,99
(€ 8,33/kg)
Lage Prijs
Cesar hondenvoer variëteitspakket met een lachende witte hond, met 24 x 100g zakjes in saus, inclusief rundvlees, kip, lam en kalkoen.
Binnenkort beschikbaar
Cesar
Feines in versheidszakje multipack 24 x 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Lage Prijs
MultiFit native XL-Pack varkensoren hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruin en wit hond bovenop.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
native varkensoren 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (128)
€ 24,99
(€ 24,99/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Revelations kattenvoeding verpakking met een fluffy witte kat, met tekst 'Mousse mit Thunfisch' en twee porties van 57g.
GOURMET
Revelations Mousse met tonijn 24x57 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,99
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Chicken kattenvoer voor senioren, met 96% kip, 4% planten, en een kat die op het gras ligt op het etiket.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (35)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Hypoallergene hondenvoer blik, met een honden silhouet en afbeeldingen van voedsel, gelabeld als 'Veterinary' en 'Loaf in Sauce.'
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Mousse 12x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 29,99
(€ 12,50/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label "Real Nature Original" met kalkoen, wortelen en tarwekiemolie, geschikt voor volwassen katten.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult Kalkoen, wortelen en tarwekiemolie 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (86)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik 'Wilderness True Country Junior' huisdierenvoer met kip, zalm en speelse wolfpuppy's op het etiket. 95% vlees, 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (162)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
CRAVE Protein Chunks honden traktaties verpakking met een wolf graphic, met de tekst "100% natuurlijke Huhn" en "zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen."
CRAVE
™ Eiwitchunks 6 x 55 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 63,61/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper graanvrij hondenvoer voor senior honden, met kip en zalm, in een 150g verpakking met speelse dierenillustraties.
Edgard & Cooper
Senior Heerlijke kip & zalm 11x150g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld 'MultiFit' voor volwassenen, met een ginger kat, met ingrediënten van konijn en eend, en zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, saus, Konijn en eend 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (157)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Twee zakken Eukanuba Daily Care hondenvoer voor gevoelige spijsvertering, met een golden retriever op de voorkant, gelabeld voor volwassen honden.
Lage Prijs
Sheba kattenvoer maxi-pack met 60 x 85g zakjes, met een bord natvoer en een kattenafbeelding op de doos.
Binnenkort beschikbaar
Sheba
delicatesse in gelei 60 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (97)
€ 31,99
(€ 6,27/kg)
Lage Prijs
1256988.PNG
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Paardenlong 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 7,49
(€ 49,93/kg)
Lage Prijs
Whiskas Pure Delight-doos met afbeelding van een grijs-gestreepte kat en kom, gelabeld 'Klassiek ragout in gelei' en 'VOORRAADVERPAKKING x24'.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Hondenvoertas met een lachende hond, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' in het Duits en Engels: 'mit Rind, Pasta & Karotten.'
Exclusief
PREMIERE
Petits Filets Rundvlees, pasta en wortels 11x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 13,99
(€ 8,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdiervoeding zak gelabeld "animonda INTEGRA PROTECT URINARY" in geel en wit, ontworpen voor urinegezondheid met rundvlees.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, urinestenen 24x85g Met rundvlees 24x85 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O Ageing 7+ hondenvoer zak met een silhouet van een hond, met een kroonlogo en productdetails.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Ageing 7+ 8 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 69,99
(€ 8,75/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Adult hondenvoer, 4 kg zak, met een Chihuahua op de voorkant, gelabeld 'Rijk aan Rundvlees' en 'Compleet.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een huisdierenvoercontainer met een blije hond en labels 'PREMIERE. I love my dog' en 'PETIT GOURMET mit Rind, Schinken & Ei.'
Exclusief
PREMIERE
Petit Gourmet Rund, ham en ei 11x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Lage Prijs
Blik van Real Nature Original hondenvoer voor volwassenen, met rundvlees en kip, met een illustratie van een koe en een kip op het etiket.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Adult, rundvlees en kip met tarwekiemolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (203)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Real Nature Junior huisdiervoeding verpakking met een koe en een eend, gelabeld 'Kalb & Huhn mit Ente, Kartoffeln und Hanföl' (Kalf & Kip met Eend).
Exclusief
REAL NATURE
Junior maaltijdzakje 6x300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (10)
€ 14,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dreamies katten traktaties verpakking met een speelse kat en een kalkoenillustratie, gelabeld 'Mit köstlicher Pute' en '60 g.'
Dreamies
kattensnack 6x60g Kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,39
(€ 26,08/kg)
Een groot hondenbot gevuld met een rode, vleesachtige pasta, met een gladde, witte buitenkant en een levendige vulling.
Trixie
scheenbeen 2 stuks Rund
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (18)
€ 4,89
(€ 8,02/kg)
Kattenvoerverpakking met een pluizige grijze kat, gelabeld 'Perfect Fit indoor 1+' met kip en erwten in saus, anti-haarbal formule.
PERFECT FIT
Indoor 1+ Kip 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 18,19
(€ 17,83/kg)
Schesir Nature voor Kat, kipfilets in bouillonverpakking, met meerdere talen en een kleurrijk logo.
Binnenkort beschikbaar
Schesir
in bouillon 24 x 70 g Kipfilet
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 26,99
(€ 16,07/kg)