Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2827 producten
Snack'n'Love Snack-Nuggets voor honden, 100g verpakking, met bruine ronde traktaties en voedingsinformatie in het Duits.
SNACK'N'LOVE
Klompjes 11x100g Wild
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,89
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak "Snack'n'Love Snack-Bonies" hondensnoepjes, 100g rundvlees smaak, met een zwart en rood ontwerp en pootafdruk logo.
SNACK'N'LOVE
Rundvlees Bonies 11x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,89
(€ 19,90/kg)
Verpakking van hondensnacks met een gele achtergrond, 'HONDENSNACK' tekst, glutenvrij label, en twee honden die in het water spelen.
DeliBest
Hondensnack 8 x 50g Haan
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,16
(€ 55,40/kg)
Lage Prijs
Real Nature Original nat kattenvoer voor kittens met kip en sperziebonen in saus, label met natuurlijke ingrediënten.
Binnenkort beschikbaar
Een blik "Dog's Love" hondenvoer met een zwart-witte hond die zijn lippen likt, gelabeld "90% Huhn," "ohne Getreide," en "Made in Austria."
DOG'S LOVE
Adult Puur vlees B.A.R.F. kip 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met een witte kat op de voorkant, met tekst die smaken aangeeft: kip, tonijn, rundvlees en zalm.
Binnenkort beschikbaar
RINTI Chicko's hondenkoekjes zakje met hondenillustratie en rundvleesreepjes; zichtbare tekst: '100% rundvlees', 'Herzhafte Rindstreifen', '60 g'
RINTI
Chicko Rund 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,79
(€ 33,04/kg)
Snack'n'Love Snack-Hearties voor honden, 100g verpakking, met hartvormige traktaties. Ingrediënten: 87% varkensvlees, mineralen. Voedingsaanbevelingen inbegrepen.
SNACK'N'LOVE
Hearties 12x100g Varken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,88
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer "MultiFit Ragout" met een Berner Sennenhond, gelabeld voor volwassenen, glutenvrij, met kip en wortelen.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, Adult ragout Kip en wortel 6x1,2 kg
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (18)
€ 23,89
(€ 3,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Real Nature Wilderness volwassen diervoeder 'Black Earth' met afbeelding van een wolf, vlees en fruit, etiket: 65%/35%/0%, 2,5 kg.
Binnenkort beschikbaar
MultiFit Sensitive Maxi 2+ 12 kg hondenvoerzak, lam, kip en rijst, lachende Berner Sennenhond op roze verpakking
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Sheba Creamy Snacks verpakking met een grijze kat op een zwarte ondergrond, met een rode verpakking gelabeld 'mit Rind au bœuf' en zonder toegevoegde suiker.
Sheba
Zakje Romige Snacks Rund 44x12 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 47,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Miamor Milky Shake katten traktatie verpakking met een witte kat met blauwe ogen, met de nadruk op 'mit PUTE' en 'Zuckerfreie Rezeptur.'
Miamor
melkachtige shake 44x20g Kalkoen
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (2)
€ 25,19
(€ 28,63/kg)
Verpakking van nat kattenvoer met "animonda vom Feinsten" in Panna Cotta-stijl, kip-smaak, en een visueel van het product.
animonda
Vom Feinsten Adult à la Panna Cotta kip 32x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 28,49
(€ 8,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
DIBO gedroogde rundvlees luchtpijp traktaties voor honden, 250g verpakking, met een doorzichtige plastic zak met verschillende stukken van het product erin.
DIBO
Runderdij Koppen gesneden 2x250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 28,99
(€ 57,98/kg)
DeliBest Cat Sticks-rundvleeszakje met een grijze kat en Zwitserse scène; tekst 'CAT STICKS', '85% vleesaandeel', 'Geen toegevoegde suiker'
DeliBest
Sticks Rund 12x50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,16
(€ 48,60/kg)
Een blik Schesir kattenvoer gelabeld "Tonnetto con Nasello" in jelly, met afbeeldingen van tonijn en een regenbooglogo, ontworpen voor volwassen katten.
Binnenkort beschikbaar
Schesir
Adult tonijn met heek 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 29,99
(€ 17,64/kg)
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, Adult ragout Konijn en wortel 12x800 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (22)
€ 31,59
(€ 3,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Veganistische wortelsnacksticks in een verpakking van 60g, gelabeld 'BUG&BELL KNABBERSTICKS,' met gerookte wortelgraphics en tekst.
BugBell GmbH
BugBell knabbelsticks Adult wortel 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 32,99
(€ 45,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik hondenvoer gelabeld 'HerzensHund Bio-Rind,' met illustraties van ingrediënten zoals einkorn, courgette, venkel, wortel en lijnzaadolie.
HerzensHund
Adult Bio Rund 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 33,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden gelabeld 'Nierzorg', met een textuurmix van vlees en 'Aanbevolen door dierenartsen' en 'k/d' zichtbaar.
Hill's
Prescription Diet k/d met kip 12 x 370 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 36,99
(€ 8,33/kg)
Schesir puppyvoeding in blik met jelly, met het label 'Pollo con Aloe' (Kip met Aloe), met een kleurrijk logo en een roze puppy-icoon.
Schesir
Puppy 18x150g kip met aloë
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Beschikbare varianten: 2
Stuzzy Monoprotein hondenvoeding verpakking met een Border Collie, met tekst die 99,9% varkensvlees en 0,1% plantaardige eiwitten benadrukt.
Schesir
Stuzzy monoproteïne 32 x 100 g Varken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 40,29
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba premium hondenvoerzak met een speelse middelgrote hond op de voorkant, gelabeld 'ADULT' voor leeftijden van 1-7 jaar, 12kg.
Binnenkort beschikbaar
Een blik hondenvoer gelabeld 'HerzensHund Bio-Rind', met ingrediënten zoals emmer, courgette, venkel en wortel, met een hartlogo.
HerzensHund
Adult Bio Rund 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 41,99
(€ 8,75/kg)
Twee zakken Rinti Max-I-Mum hondenvoer voor grote rassen, met 50% vlees en organen, met een focus op verse kip. Elke zak weegt 4 kg.
RINTI
Max-I-Mum Large Breed 2x4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 42,49
(€ 5,31/kg)
GimCat Milk Bits verpakking toont een grijze kat die zijn lippen likt, een kom melk, en benadrukt vitamines, taurine en graanvrij.
GimCat
MilkBits 8x40 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 42,94
(€ 134,19/kg)
Een verpakking van CRAVE kattenvoer met een kom tonijn in jus, met tekst die '100% Natuurlijke Tonijn', 'Hoog Eiwit' en 'Graan Vrij' benadrukt.
CRAVE
Multipack saus 13 x 4 x 85 g Tonijn
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 45,37
(€ 10,26/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Royal Canin, gelabeld "medium adult," geschikt voor honden ouder dan 12 maanden, met een brood mousse textuur.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Medium Adult Mousse 12x410 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 48,99
(€ 9,96/kg)
Oranje tabby kat naast de verpakking van MultiFit [MINI] Vleessticks, met 95% vlees, vis, en zonder toegevoegde suikers, met zalm en forel.
Exclusief
MultiFit
Mini Meat Sticks Zalm en forel 75x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 49,89
(€ 138,58/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'maxi adult', geschikt voor honden ouder dan 15 maanden, met een afbeelding van een Duitse herder.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Maxi Adult Mousse 12x410 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 49,99
(€ 10,16/kg)
Natte kattenvoer zak gelabeld "WILDES LAND ADULT ENTE & PUTE," toont een natuurtaferelen en benadrukt hoog vleesgehalte en graanvrij.
WILDES LAND
WILD LAND Adult 12x100g Eend en kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 53,70
(€ 44,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikjes kattenvoer met het label 'WILDES LAND' met rundvlees en kalkoen, met veenbessen en zonnebloemolie, 68% vleesinhoud, graanvrij.
WILDES LAND
Adult 6x400g Rundvlees en kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 59,82
(€ 24,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een blije bruine hond, gelabeld "Hill's Science Plan Culinary Creations," voor volwassen honden (11-25 kg) met eend & aardappelen.
Binnenkort beschikbaar
Hill's
Science Plan Culinary Creations Adult met eend 14 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (97)
€ 71,99
(€ 5,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Carnilove hondenvoer met een wolf en bergachtergrond, gelabeld "Lamsvlees & Wild Zwijn" voor volwassen honden, graanvrij en aardappelvrij.
Binnenkort beschikbaar
Carnilove
Lamb & Wild Boar Adult 12kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 74,49
(€ 6,21/kg)
Hondenvoerzak met het label 'Carnilove into the Wild,' met 'Zalm & Kalkoen' voor grote rassen puppy's, graanvrij en aardappelvrij.
Binnenkort beschikbaar
Carnilove
Zalm Kalkoen Puppy Large 12kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 85,99
(€ 7,17/kg)
Lage Prijs
Twee zakken Edgard Cooper hondenvoer, 'Delikater Norwegischer Lachs', met kleurrijke vruchten, groenten en een graanvrij zalmrecept.
Binnenkort beschikbaar