10% korting

Kat
Hond
Vogels
Kleine dieren
VET
Grijze en witte kat die water drinkt uit een bak buiten, promotiebanner met 10% korting op het non-food assortiment, tekst

 10% korting* op het non-food assortiment: online & in de winkel

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en profteer van 10% korting op het non-food assortiement voor honden en katten.

Voucher inwisselen

* De korting is geldig in de Maxi Zoo online shop en in de winkel.  De actie is geldig van 19.07.2023 t.e.m. 22.07.2023 met een minimale aankoopwaarde van €49. Kan niet worden gecombineerd met reeds afgeprijsde artikelen of andere vouchers, acties of kortingen, zoals de 5% Friends-korting.

 

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Aanbiedingen
Sorteren op:
596 producten
Een beige hondenvoerbak met witte stippen en een glanzende roestvrijstalen binnenkant.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen voerbak Dot 350 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Gezellig grijs huisdierbed met een zachte crèmekleurige binnenkant, ontworpen voor kleine dieren om zich comfortabel te nestelen en uit te rusten.
Exclusief
AniOne
knuffelgrot Lou
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 49,99
Een roze en blauwe rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een dumbbell, met textuurgrips en verhoogde bobbels voor het kauwen.
Exclusief
AniOne
Dental kauwspeelgoed
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (28)
€ 10,19
Lage Prijs
Bruin pluchen eland-huisdierspeelgoed met beige snuit en donkere geweien; kleine varianten afbeeldingen en tekst 'verschillende figuren'.
KONG
Cozies Naturals M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 12,99
Drie pluche eikelvormige hondenspeeltjes in verschillende kleuren: bruin, oranje met witte stippen, en donkergrijs, elk met een stokhandvat.
Exclusief
AniOne
Matatabi eikel 3x
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 7,49
Lage Prijs
Zwart KONG Classic hondenspeelgoed, drielaagse rubberen traktatiespeelbal met het 'KONG'-logo in reliëf
KONG
Speelgoed Hond Extreme S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 10,49
Beschikbare varianten: 4
Roze keramische kattenvormige voerbak met een glimlachend kattengezicht ontwerp.
Exclusief
AniOne
keramische voerbak Happy Kitty roze
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (43)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling verpakking met een speelse tabby kat en 'White Sensation Blue Control' label, met de tekst 'Premiere. I love my cat.'
Exclusief
PREMIERE
Blue Control White Sensation klontvormende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (721)
€ 17,59
(€ 1,47/l)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blauwe en roze KONG-hondenspeeltjes, met 'KONG' erin gegraveerd, met gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
puppy speelgoed Puppy S
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (60)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Groene en blauwe zak van MultiFit Natural Hygiene Pellets voor katten, 11 kg, met een kat op gras en claims van niet-klonteren en geurabsorptie.
Exclusief
MultiFit
Natural Hygiene Pellets 11kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,69
(€ 1,34/kg)
Witte voerbak voor huisdieren met een grijze basis, met een glad, modern ontwerp en een brede opening.
Exclusief
AniOne
Siliconen keramische voerbak 350 ml
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (11)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 3
Een pluche eekhoorn speelgoed met een donzige staart, die een kleine eikel vasthoudt, naast een bruine eikelvormige speelgoed.
Exclusief
AniOne
knuffeldier
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (21)
€ 8,49
Lage Prijs
Grijs olifantenknuffeldier voor huisdieren met lange slurf, geborduurde ogen, rode biesaccenten, witte pootuiteinden en getufte staart.
KONG
Cozie Ultra olifant
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (30)
€ 26,19
Grijze huisdier voermat, rechthoekige vorm met verhoogde randen om morsen te bevatten.
Exclusief
AniOne
siliconen mat lichtgrijs
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 13,99
Witte en grijze kattenbak met een transparante flapdeur en ventilatiesleuven aan de bovenkant.
Exclusief
AniOne
kattenbak Smart Cat lichtgrijs
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (95)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Grijze kattenbak met een geperforeerd deksel en een zwarte binnenkant, vergezeld van een bijpassende schep.
Exclusief
AniOne
kattenbak met instap aan de bovenkant
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (21)
€ 29,99
Lage Prijs
Neongeel KONG AirDog piepspeelgoed in de vorm van een voetbal met paarse veters en tekst 'KONG AirDog' en 'SQUEAKER'
KONG
Air Dog Football-pieper M
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (70)
€ 10,29
Beschikbare varianten: 2
Twee zwarte huisdier schoenen met verstelbare banden, één groter en één kleiner, met een textuurzool en het Trixie logo.
Trixie
pootbescherming Walker Active S–M
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (45)
€ 15,19
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Transparant blauwgroen-rode spiraalvormige KONG hondenspeelgoed met 'KONG' in reliëf bovenop.
KONG
Rewards snackschelp S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (15)
€ 16,39
Een zacht, pluche varkensspeeltje met een lichtroze lichaam, kleine oren en een glimlachend gezicht, perfect voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
FIT+FUN
Pluche Varken
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (44)
€ 5,99
Lage Prijs
Rode KONG rubber hondenfrisbee met geperst 'KONG'-logo en concentrische geribbelde rand op witte achtergrond
KONG
frisbee rood S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (74)
€ 12,39
Beschikbare varianten: 2
Drie honden touwspeelgoed in zwart, roze en grijs, elk met een geknoopt ontwerp en rafelige uiteinden voor kauwen en trekken.
Trixie
dubbel speeltouw
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (49)
€ 5,99
Vier halve maanvormige verzorgingspads voor huisdieren met een witte buitenlaag en een grijze, gestructureerde binnenkant, dicht bij elkaar gerangschikt.
PetSafe
koolfilter, 4 stuks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (30)
€ 15,49
Twee kleine oranje en blauwe ballen gelabeld 'Chuckit! Ultra Ball' voor kleine honden, met tekst die 'Fetch Games' en 'Alleen voor kleine honden' aangeeft.
ChuckIt
! Ultra Ball 2 stuks S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (172)
€ 7,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Heldere oranje hondenspeelgoed met een textuur en een lusvormig touw voor gemakkelijk hanteren, met de merknaam 'KONG' in reliëf aan de zijkant.
KONG
Speelgoed-dummy L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (31)
€ 21,09
Grijze driehoekige huisdierbed met een pluche witte binnenkant en een pompon bovenop, ontworpen voor kleine huisdieren om in te knuffelen.
Exclusief
AniOne
grot Luna
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 52,49
Lage Prijs
Fles Premiere Odor Stop actieve kool voor kattenbakvulling, met een afbeelding van een tabby kat en tekst die geurverminderende eigenschappen benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Odour Stop 250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Kleurige huisdier snuffelmat in pastelkleuren van paars, geel en blauw, met een bloemontwerp en zakken om traktaties in te verstoppen.
Exclusief
AniOne
snuffelkleed level 2
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 34,99
Heldere oranje Chuckit! Ultra Bal met blauwe strepen, gelabeld als 'LARGE/GRANDE', op een blauwe en oranje verpakkingsachtergrond.
ChuckIt
! Ultra Ball L
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (94)
€ 8,99
Lage Prijs
Een pluche schildpad speelgoed met een groene, gestructureerde schaal en blauwe vinnen en hoofd, ontworpen voor huisdieren.
KONG
Cat Refillables Turtle
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 7,39
Lage Prijs
Een schattige, pluche bruine berenknuffel met een vriendelijke uitstraling, grote ogen en zachte vacht, ideaal voor huisdieren om mee te knuffelen of te spelen.
KONG
Stretcheezz Legz Beer
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (10)
€ 18,99
Een roze en grijze huisdier tunnel met openingen aan beide uiteinden en een hangend pom-pom speeltje binnenin, ontworpen voor katten of kleine huisdieren.
Exclusief
MORE
selectie raschel tunnel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 16,99
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Lage Prijs
Bruin pluchen teddyberen huisdierenspeelgoed met blauwe stoflapjes; label 'Assorted Colors' en drie kleurstalen eronder
KONG
Wild Knots Beer XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (324)
€ 5,59
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Rood pluchen draak hondenspeelgoed met paarse vleugels, witte buik en touwstaart; productlabel zichtbaar; tekst 'Assorted Colors'
KONG
Dragon Knots
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (47)
€ 17,99
Witte en blauwe kattenbak met een transparante flapdeur en ventilatiesleuven bovenop.
Exclusief
AniOne
kattenbak Mega Smart Cat blauw
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (51)
€ 26,99
Lage Prijs
Een zak MultiFit Ultra Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby op een blauwe achtergrond, gelabeld "15L" voor klontering en geurcontrole.
Exclusief
MultiFit
ultra comfort 15 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (1247)
€ 11,99
(€ 0,80/l)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte kattenboom met een pluche basis, een krabpaal en een bovenplatform om te klimmen of te rusten.
Exclusief
FIT+FUN
Emma krabpaal zwart
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (39)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zwarte rubberen KONG-bal als huisdierspeelgoed met één bovenste opening en het in reliëf aangebrachte 'KONG'-logo.
KONG
Bal Extreem S
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (26)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2