Bespaar nu 8%, 10% of 12% op Maxizoo.be

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Nieuwjaarsaanbieding met 8%, 10% en 12% korting, blije hond en nieuwsgierige kat in de sneeuw

Profiteer nu van 8%, 10% of 12% korting !

Profiteer van 8% korting vanaf een bestelwaarde van €39, 10% korting vanaf een bestelwaarde van €49 en 12% korting vanaf een bestelwaarde van €59 .

De korting wordt automatisch berekend door de code uit je e-mail te gebruiken.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
3569 producten
Lage Prijs
Roze rubber hondenspeelgoed met dubbele bal en vier roze stoffen kwastjes; drie gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
Wubba Comet L
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 18,49
Blauwe huisdierlijn met een gevoerde handgreep en metalen clips, ontworpen voor comfort en duurzaamheid.
Exclusief
AniOne
reflecterende Comfort lijn blauw S–M, 2 m
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (27)
€ 20,29
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat het label 'Sensitive', met lamsvlees en rijst als ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Senior Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer voor volwassenen, gelabeld 'Fresh Water,' met 70% vis en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Fresh Water, vis 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (245)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Interactief kattenspeelgoed met een cirkelvormig ontwerp, met een donkerblauwe viltoppervlak en een klein zwart muisje op een spoor.
Exclusief
MORE
Muizenjacht speelgoed - muizenjacht
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 41,49
Verpakking voor FIT+FUN Fun Sticks met Wild game, met een golden retriever en een kleine hond, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
fitfun Fun Sticks Wild 20x1,1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 37,29
(€ 33,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Wilderness Junior" met twee wolfpuppies op de voorkant, met ingrediënten: 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country hond en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een oranje fetch-speeltje met een lange handgreep en een bal aan het einde, ontworpen voor het spelen met huisdieren.
Exclusief
Dogs Creek
werpslingeraar Eagle 45 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature kittenvoer in een goudomrand container, met kip, kalkoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Pute und Lachöl."
Exclusief
REAL NATURE
Kitten 16 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (16)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Junior Snack Sticks," 70g, met een gouden retriever puppy en "Premiere. Ik hou van mijn hond" branding.
Exclusief
PREMIERE
Junior Sticks Kip & Rundvlees 10x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Huisdier snackverpakking met een wolf in het gras, gelabeld 'Real Nature Wilderness Crunchy Snack' met 64% paard/kip, 36% groenten/kruiden/fruit.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Crunchy Snack 225 g Paard met zoete aardappel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (202)
€ 5,29
(€ 23,51/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een kleurrijke verzameling van pluche vlinderdingen in verschillende pastelkleuren, elk versierd met glanzende stippen en grote ogen, gerangschikt in een cirkelpatroon.
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun vlinderspeelgoed
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 1,99
Een ronde, crèmekleurige hondenvoerbak met een klein rood hartontwerp in het midden.
Exclusief
AniOne
keramische voerbak Little Heart
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (27)
€ 3,79
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoerzak, 11-25 kg, met een zwart-witte hondensilhouet, gelabeld "Complete" met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Senior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (928)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Een kleurrijke huisdier voerbak met een lichtblauwe achtergrond versierd met speelse illustraties van verschillende honden en katten.
Exclusief
AniOne
melamine voerbak Comic 350 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 1,00
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke katten speelgoedballen in een doorzichtige verpakking, met groene, roze, paarse en blauwe kleuren, gelabeld 'Speelgoed voor Katten.'
Exclusief
FIT+FUN
Softballen verpakking van 4 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 1,79
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Cubes, 70g verpakking met kleine, kubusvormige hondensnacks gemaakt van 90% kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Cubes Kip met groenten 10x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer zakje met een Bengaalse kat met groene ogen, gelabeld 'Premiere. I love my cat♡' en 'Tender Stripes Adult' met kip en lever.
Exclusief
PREMIERE
Tender Stripes Kip en lever 28x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 19,99
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 8
Drie kauwbotten gelabeld 'FIT+FUN KAUKNOCHEN' met een hondenafbeelding en meertalige tekst: 'Os à mâcher / Osso da masticare / Chew Bone.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 6,79
(€ 12,93/kg)
Knapperige Snack Moments voor katten, met een tabby kat die reikt naar kipfilet traktaties, gelabeld 100% puur filet.
Exclusief
MOMENTS
Crispy Snack Gevogelte 25 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (313)
€ 2,99
(€ 119,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rode KONG rubberen ring hondenspeelgoed van verbonden ballen, cirkelvormige kauwring met geëmbosseerd "KONG"-logo
KONG
Ring M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 22,49
Een rode ballenwerper met een gele bal aan het einde, ontworpen voor het spelen van apporteren met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ballenwerper + bal
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (38)
€ 2,99
Lage Prijs
Verpakking van nat hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'Wilderness Junior True Country Chicken met Zalm,' met 95% vlees en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (161)
€ 26,49
(€ 16,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte, kauwbare traktaties gemaakt met 84% kip en vis, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Sticks Kip met Vis 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 20,99
(€ 58,31/kg)
Tube van PetBalance Support Anti-Haarbalpasta voor katten, met een grijze kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Anti-Hairball Paste 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Lage Prijs
Zak Select Gold Medium Junior hondenvoer, geschikt voor honden van 11-25 kg, onder de 12 maanden. Bevat een afbeelding van een hond en een 'Huhn' (kip) label.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Junior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (62)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label 'Wilderness Pure Turkey' met een wolf op het label, met 95% kalkoen en bouillon, 5% groenten en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Chew Snack verpakking met gedraaide lamsmaak traktaties, met een afbeelding van een golden retriever en het label 'Maxi Rolls'.
Exclusief
PREMIERE
kauwrol 1m Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 7,69
(€ 25,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer zakje gelabeld 'Premiere. Cats Love Nature' met 'Deluxe Ragout' met kip, zalm en rijst voor volwassenen, inclusief lijnzaad.
Exclusief
PREMIERE
katten houden van Nature Deluxe Ragout met kip, zalm en rijst 24x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit CARE Urinary kattenvoer zakje — afbeelding van een grijze kat, label 'with beef in sauce', 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care Urinary natvoer voor volwassen katten Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (67)
€ 16,88
(€ 8,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love My Dog' Meat Pasta hondensnoepjes, met een lachende corgi en stukjes van de traktatie binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Vlees Pasta Kip met vis 7x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 17,99
(€ 36,71/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene huisdiergras, gelabeld 'Mulitfit' met een afbeelding van een konijn en cavia, 1,5 kg, graanvrij.
Exclusief
MultiFit
Grain Free peterselie 1.5kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
€ 10,00
(€ 6,67/kg)
Beker met huisdierenvoer gelabeld 'Fruit ees frisches Geflügel & Banane' met verse gevogelte en banaan, met een hondenillustratie aan de zijkant.
bosch
Fruitees Banaan 4x200g Vers gevogelte en banaan
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 18,39
(€ 22,99/kg)
Fluffy witte huisdier grot met een ronde ingang, ontworpen voor kleine dieren om comfortabel te knuffelen en uit te rusten.
Exclusief
AniOne
grot Cosy Dream
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 39,99
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Papillon hond die zijn lippen likt, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' met 'BESTE VLEES Huhn mit Ente' en 'ADULT.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat droogvoer hond adult Eend en kip 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met tekst die 'rijk aan zalm' en '55% zalm & gevogelte' benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat kitten Zalm 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (169)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Katvoerzak met een speelse tabby en stukjes rundvlees. Tekst: "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," "DELUXE RAGOUT," "Rijk aan Rundvlees."
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rijk aan rundvlees 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (167)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zwarte rechthoekige voer mat voor huisdieren met verhoogde randen, ontworpen om morsen en rommel te bevatten.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
voerbak Royal 40 cm, 30 cm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 13,69
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met hertensmaak, graanvrije formule, 800g, met een afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Hert 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (200)
€ 30,99
(€ 6,46/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
MultiFit roze 700g zak deguvoer met twee degu's; zichtbare tekst 'Mischfuttermittel', 'Für Degus', 'Compound feed for degus' en 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding degoe 700 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 3,59
(€ 5,13/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Lage Prijs
MultiFit roze 800g zak voer voor woelmuizen, muizen en dwerghamsters; drie knaagdieren, zaden en logo 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor muizen, gerbils en dwerghamsters 800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (64)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Snacks verpakking met een lachende hond, met de tekst 'Chick 'n' Chew mit Rind' en afbeeldingen van kauwbare traktaties binnenin.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met Rundvlees 2x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Beschikbare varianten: 2