Aanbiedingen uit onze nieuwste folder

Kat
Hond
Kleine dieren
VET
Tuin en vijver
Vogels
Terra

Onze folder is geldig van 16.09.2026 t.e.m. 06.10.2026!

 

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
309 producten
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten ouder dan 11 jaar met een afbeelding van een oranje tabby kat.
ROYAL CANIN
Droogvoer Kat, Senior, Veroudering Gesteriliseerd 11+ 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (57)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak met oranje gestreepte kat, turkoois/witte verpakking met opschriften 'ROYAL CANIN', '11+', 'Senior katten ouder dan 11 jaar'
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 11 jaar 2 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (27)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit roze hondenvoerzak: 'Sensitive Junior <1' met afbeelding van een pup, 'met lam, kip en rijst', 12 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond, junior, sensitive, met lam, kip & rijst 12 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een witte hondenmannequin met een tan en bruine geïsoleerde hondenjas, die een stijlvolle ontwerp voor huisdierkleding toont.
Exclusief
AniOne
lichte winterjas 48 cm
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 42,49
Een bruine hondenjas met een hoge kraag, verstelbare banden en reflecterende details, ontworpen voor buitengebruik.
Exclusief
Dogs Creek
regenjas Parabat zwart 36 cm
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 44,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik met Edgard Cooper tonijnfilets voor katten, 70g, met een glimlachende kat illustratie en een felblauw etiket.
Edgard & Cooper
natvoer voor volwassen katten filets Tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 46,79
(€ 27,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoer zak met een tabby kat met een rode halsband. Tekst benadrukt 'Adult 1-6' en voedingsvoordelen.
Hill's
Feline Science Plan Adult
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 68,39
(€ 9,77/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Sterilised Cat met een oranje-witte kat met een rode halsband; zichtbare tekst: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.
Hill's
Science Plan Droog Kattenvoer, Adult, Gesteriliseerd Met kip 7 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 78,99
(€ 11,28/kg)
Beschikbare varianten: 3
Houten huis voor huisdieren op een hoge standaard, met een blokhutontwerp en een open voorkant met een schuin dak.
Exclusief
AniOne
vogelvoederhuis Beethoven
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (15)
€ 84,99
fit+fun Bergwiesenheu 5 kg zak hooi voor kleine huisdieren; etiket '100% NATUR' en afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Bergweidehooi 5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (270)
€ 8,99
(€ 1,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit kleine dierenbedding verpakking met een konijn, cavia en muis op een roze achtergrond, met tekst in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
-strooisel voor kleine huisdieren, verpakking in blokvorm 56 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (536)
€ 5,49
(€ 0,10/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit native XL-Pack varkensoren hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruin en wit hond bovenop.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
native varkensoren 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (128)
€ 24,99
(€ 24,99/kg)
Houten traktatendispenser voor huisdieren met een metalen dak en een scharnierende voorkant, met een uittrekbare lade voor gemakkelijke toegang.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
voederautomaat voor eekhoorns
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (10)
€ 19,99
FIT+FUN volwassen kattenvoer met kip, 2 kg zak met afbeelding van een Europese korthaar kat en brokjes.
Binnenkort beschikbaar
NieuwExclusief
FIT+FUN
droogvoer voor volwassen katten met kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Zak Fit+Fun gesteriliseerd kattenvoer met gevogelte, 2kg, met een tabby kat op de verpakking.
Binnenkort beschikbaar
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Volwassen Gesteriliseerd met Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een vrolijk geel siliconen speeltje voor huisdieren in de vorm van een lachende zon, met een lus voor gemakkelijke bevestiging.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
LED-knipperlicht-hanger siliconen
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 5,99
Een beige kattenbak met een transparant deksel en een open voorkant, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kap voor open kattenbak Senior
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,99
MultiFit Sensitive Maxi 2+ 12 kg hondenvoerzak, lam, kip en rijst, lachende Berner Sennenhond op roze verpakking
Binnenkort beschikbaar
SALE
Kattenkrabpaal met natuurlijke houten paal omwikkeld met sisaltouw op een ronde witte pluche basis met label "MEER".
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
natuurlijke krabpaal
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
Je bespaart: 49%
€ 25,00
€ 49,99
Een pluche, roze hondenjas tentoongesteld op een witte mannequin hond, met een hoge kraag en verstelbare banden.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
puffer winterjas Delia roze 65 cm
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (42)
€ 59,99
Beschikbare varianten: 2