Aanbiedingen uit onze nieuwste folder

Kat
Hond
Kleine dieren
VET
Tuin en vijver
Vogels
Terra

Onze folder is geldig van 16.09.2026 t.e.m. 06.10.2026!

 

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
309 producten
Een witte huisdierenvoederbak met een roestvrijstalen binnenkant en een zwarte rubberen basis voor stabiliteit.
Exclusief
AniOne
Melanine Kom crème 350 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte langharige kat en bordje met mini-filets in saus; etiket 'Les filettines en sauce'
GOURMET
PERLE Filettines in saus 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
SALE
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original Senior' met kalkoen en kip, met illustraties van een kalkoen en kip.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Senior, kalkoen & kip met walnootolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
Je bespaart: 20%
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
€ 13,74
Een felgele huisdierenhalsband met een witte controle-eenheid met een aan/uit-knop en de merknaam 'Antone Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
LED Licht Ring Silicone Mini XS
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 11,29
Lage Prijs
Een zak Pedigree Junior hondenvoer, 3 kg, met een kom met brokjes en tekst die natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods benadrukt.
Pedigree
Junior met gevogelte en groenten 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 11,29
(€ 3,76/kg)
Een keramische hondenvoerkom met een gespikkelde witte buitenkant en een gladde grijze binnenkant, die een modern ontwerp toont.
Exclusief
AniOne
Keramische Kom Pastel 1200 ml grijs
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 11,99
Een ronde, witte LED-lamp met een digitaal display en een zwarte clip voor bevestiging, ideaal voor zichtbaarheid van huisdieren 's nachts.
Exclusief
AniOne
hond LED knipperende hanger
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 11,99
Witte hondenmannequin die een roze en rood gestreepte geribbelde coltrui hondentrui draagt met een klein grijs label.
Exclusief
AniOne
Little & Trendy Hond Gebreide Trui Lia Ruglengte 24 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 5
Witte hondenmannequin die een blauw, lichtblauw en oranje gestreepte gebreide coltrui voor honden draagt.
Exclusief
AniOne
Little & Trendy Hond Gebreide Trui Lou Ruglengte 24 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 3
Blauwe plastic slow feeder voerbak met verhoogde botvormige obstakels en een getextureerd pootafdrukgedeelte.
Exclusief
AniOne
anti-schrokbak blauw
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Een roze siliconen huisdierhalsband met een witte cirkelvormige sluiting met een aan/uit-knop in het midden.
Exclusief
AniOne
Lichte Ring Siliconen Ketting donkerroze S–M
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (5)
€ 13,29
Beschikbare varianten: 4
Groene siliconen voer mat voor huisdieren met een ovale vorm, ontworpen om morsen op te vangen en het voergebied schoon te houden.
Exclusief
AniOne
schoonloopmat khaki
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 2
Een zachte, gestreepte huisdier sjaal in groen en wit met een grijze binnenkant, met een bruine leren band met een drukknoop.
Exclusief
AniOne
Loop-sjaal S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 2
Een roze huisdierhalsband met een witte sluiting, met een knop voor aanpassing, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
lichtgevende ring siliconen 2-kleurig donkerroze L-XXL
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 14,29
Beschikbare varianten: 2
AniOne LED hondenhalsbandlicht, met een wit cirkelvormig ontwerp met een aan/uit-knop, ideaal voor zichtbaarheid in de nacht.
Exclusief
AniOne
LED lichtring kleurverloop XS
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (9)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 2
Een pluche grijze kattenboom met een ronde, zachte bed bovenop, een sisal-wikkelde krabpaal en een hangend pompon speelgoed.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal met bed
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (9)
€ 15,99
Lage Prijs
MultiFit inheemse snackverpakking met konijnenoren met kip, met verschillende stukjes in een doorzichtige zak, met een hondenafbeelding bovenop.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren met kip 6x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 15,99
(€ 33,31/kg)
Witte hondenmannequin met een beige gebreide trui met witte strepen op de kraag en rug, getoond op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
Hond Gebreide Trui Thorin Ruglengte 32 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Een felgele huisdierhalsband met een witte controle-eenheid met een aan/uit-knop, gelabeld 'AniOne.'
Exclusief
AniOne
Licht Ring Siliconen geel L-XXL
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (6)
€ 17,49
Beschikbare varianten: 4
Verstelbare zwarte metalen voerstandaard voor huisdieren met twee roestvrijstalen kommen voor voedsel en water.
Exclusief
AniOne
dubbele voerbakstandaard roestvrij staal 700 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 18,39
Beschikbare varianten: 3
Witte LED hondenhalsband met verstelbare sluiting en aan/uit-knop, ontworpen voor de veiligheid van huisdieren ’s nachts.
Exclusief
AniOne
Siliconen Lichtgevende Ring Langhaar S–M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 19,59
Beschikbare varianten: 2
Een lichtblauwe dierenkom met een patroon van pootafdrukken en botten op de binnen- en buitenoppervlakken.
Exclusief
AniOne
Acryl Yummy-voerbak blauw 1,2 l
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (19)
€ 19,99
Een moderne, tweekleurige kattenbak met een doorzichtige deksel en een open voorkant, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
kattentoilet Tray Senior
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 19,99
Witte hondenmannequin draagt een grijze waterdichte hondenjas met verstelbare koordjes en een rits aan de achterkant.
Exclusief
AniOne
regenjas Luca ruglengte 28 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 19,99
Lage Prijs
Hill's Science Plan Hypoallergene hondenvoerzak met een lachende witte hond, gelabeld voor kleine rassen, met zalm als de belangrijkste eiwitbron.
Lage Prijs
Edgard Cooper BIO Huhn kattenpaté, 85g, met een speelse kattenillustratie op een oranje achtergrond, gelabeld "BIO PATÉ FÜR ADULT KATZEN."
Lage Prijs
MultiFit Senior hondenvoer zakje met kip en groenten, met een portiegrootte van 100g, gelabeld 'Jelly' en 'Ohne Zusatz von Zucker.'
Purina Pro Plan 1.5kg kattenvoerzak met een kattengezicht, gelabeld "Sterilised Adult 1+" en "Renal Plus," met zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Sterilized Zalm en tonijn 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (390)
€ 23,99
(€ 15,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Medium Adult hondenvoer zak, met een hond op de voorkant, gelabeld 'Sensitive Digestion', 'High Protein' en 'No. 1 Ingredient Lamb.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Roestvrijstalen vogelvoeder met een gaascentrum en een ronde basis, ontworpen voor ophangen buitenshuis.
Exclusief
AniOne
pindavoederkolom
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (5)
€ 24,99
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een cartoonkat, oranje achtergrond, tekst "Enfin du vrai poulet" met ingrediënten: veenbessen, salie, valeriaan.
Edgard & Cooper
Adult Kattenvoer kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 12,50/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan 'Perfect Weight' zak hondenvoer voor volwassen middelgrote honden (met kip), witte zak met hondenfoto en rood logo.
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3kg, met een middelgrote hond. Labels geven aan 'Sensitive Skin' en 'No. 1 ingredient salmon.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een stijlvolle hondenjas met een groen en zwart kleurenschema, met verstelbare banden en een zachte binnenvoering.
Exclusief
AniOne
Winterjas met Harnas Tristan 24 cm
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (61)
€ 26,99
Beschikbare varianten: 8
Een pluche, grijze hondenjas tentoongesteld op een witte hondenmannequin, met een gewatteerde textuur en zachte voering.
Exclusief
MORE
winterjas Calla 24 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 5
Beige fleece hondentrui met een witte letter 'L' patch, met een knoopsluiting en zachte voering voor warmte.
Exclusief
LOOKS by Wolfgang Joop
teddyjas 24 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 8
Blauwe 38L huisdiervoercontainer met deksel, gelabeld "Futtercontainer" van Fressnapf Maxi Zoo.
Exclusief
AniOne
voedselopslag blauw 38 l
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (8)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 4
Een levendige roze en paarse hondenjas met een rits en verstelbare banden, met een zachte binnenvoering en een oranje rand.
Exclusief
AniOne
winterjas met harnas Polly 28 cm
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (32)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Puppyvoer, 3 kg zak, met een afbeelding van een puppy en het label 'Healthy Start', met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Optistart Puppy 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,39
(€ 10,13/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte kat; tekst: HEERLIJKE STREPEN IN SAUS, 60x85g, MET RUND, KIP, KONIJN, ZALM.
Witte hondenmannequin met een olijfgroene en oranje geïsoleerde hondenjas met verstelbare koordjes.
Exclusief
Dogs Creek
hondenwinterjas Thera ruglengte 32 cm
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 31,99
Beschikbare varianten: 6
Zwarte gewatteerde hondenjas met rits en zak, met PETA Vegan Award 2025 badge voor gezelschapsdieren.
Exclusief
AniOne
reflecterende winterjas Lilly 28 cm
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (30)
€ 32,99
Beschikbare varianten: 8