Aanbiedingen uit onze nieuwste folder

Kat
Hond
Kleine dieren
VET
Tuin en vijver
Vogels
Terra

Onze folder is geldig van 16.09.2026 t.e.m. 06.10.2026!

 

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
309 producten
Zwarte voerbak voor huisdieren met een binnenlabyrint ontwerp om het eten te vertragen, met een gladde, ronde buitenkant.
Exclusief
AniOne
anti-schrok voerbak Blacky
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 13,99
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'LOAF' met een gouden streep.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x85g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met een Berner Sennen, label 'MAXI ADULT 2+' en 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Adult, Maxi, met Gevogelte & Wortel 12 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Junior kattenvoedingszak met kitten, kom met brokjes, 'whiskas'-logo, 'Junior', kip (Huhn/Poulet/Kip) 1,9 kg.
Whiskas
Junior Kip 1,9 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (139)
€ 6,89
(€ 3,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks in een grote verpakking van 28, met een hond en groene tandheelkundige kauwproducten, met gezondheidsvoordelen vermeld.
Pedigree
Dental Care Dentastix Fresh Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (741)
€ 12,99
(€ 18,04/kg)
SALE
Een blik "Wilderness Kitten Wide Savannah" kattenvoer met speelse kittens, 97% lam en wild zwijn, 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten en kittens, Wide Savannah, lam en everzwijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (161)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
Lage Prijs
MultiFit Junior puppyvoer 12 kg, roze verpakking met foto van een glimlachende pup, label 'Junior <1' en 'met gevogelte & rijst'.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal kattenvoerzakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne Plakjes in Jus.'
Verpakking voor MultiFit Hennepvezels huisdierenbed, met een konijn, cavia en hamster. Tekst benadrukt zachtheid en milieuvriendelijkheid.
Exclusief
MultiFit
hennepvezels 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,69
(€ 53,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas, glimlachende zwart-witte hond, 'ADULT 1+', 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O droogvoer voor kleine honden, met een afbeelding van een kleine hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Small Dogs 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 53,99
(€ 13,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een huisdiervoedingspakket met een wilde kat op een rotsachtige kust, gelabeld 'WILDERNESS FISH SNACK 100% Wild Zalm Sticks' met een visgrafiek.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Sticks van wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik Wilderness kittenvoer met twee speelse kittens op het label, met tekst die 97% lam en wilde zwijn ingrediënten aangeeft.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, kitten, Wide Savannah, lam en wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (124)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin veterinaire kattenvoer zakje gelabeld "Huid & Vacht," met een afbeelding van een grijze tabby kat, met de tekst "Dunne plakken in jus."
Lage Prijs
Roze MultiFit-hondenvoertas 'Senior 7+' met een glimlachende zwart-witte hond, label 'Met kip & rijst', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond senior Kip en rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (48)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Drie deksels voor huisdiervoederbakken in zwart en wit, met een pootafdrukontwerp op de handvatten voor gemakkelijk tillen.
Exclusief
AniOne
blikdeksel M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 2,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het merk MultiFit, gelabeld "BENISSIMO ADULT" met rundvlees en groenten, 12 kg formaat, en kleurrijke brokjes.
Exclusief
MultiFit
Benissimo Droogvoer Hond Volwassen, met Rund & Groenten 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Pure Turkey," met een Bengaalse kat op het etiket, met 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Kleine Honden 3kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 36,99
(€ 12,33/kg)
MultiFit Badzand container voor kleine huisdieren, met een chinchilla, degu en gerbil op een roze achtergrond, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
Badzand voor chinchilla's 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit sticks huisdiersnacks met noten en honing, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla op roze verpakking.
Exclusief
MultiFit
Sticks met noten en honing 5x112 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Puppy voerzak met een kleine Chihuahua puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 17,89
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'Morsels in Gravy.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Morsels in Sauce 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (55)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Witte en grijze kattenbak met een voorinvoer, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
gesloten zeefkattenbak Clean Cat M
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (58)
€ 33,49
SALE
Blik kattenvoer 'Wilderness Adult True Country' met een Bengaal kat, met 97% kip en zalm, 3% planten, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak luzernevoer voor dwergkonijnen (Zwergkaninchen), foto van konijn, pictogram 'Geen toegevoegde suikers'.
Exclusief
MultiFit
voor dwergkonijnen met alfalfa 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met verschillende rundvlees pizzles, gelabeld 'Mulitfit native' en 'Ochsenziemer,' met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkophuid 1kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 69,99
(€ 69,99/kg)
MultiFit hondenpâté in bakje, roze etiket met blije zwart-witte hond, tekst 'ADULT 1+ PATÉ' en 'met kip & kalkoen'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté met kip en kalkoen 9x300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (74)
€ 11,99
(€ 4,44/kg)
Beschikbare varianten: 5
Houten huisdierenhuis met een donkerbruine bovenkant en lichte houten zijkanten, met een zij-ingang voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
egelhuis van hout
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (74)
€ 29,99
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak — Perfect Weight Adult 1+ met kip; grijze gestreepte kat likt lippen.
Hill's
Science Plan droogvoer kat, Adult Perfect Weight, met kip 7 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (398)
€ 68,99
(€ 9,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (184)
€ 22,49
(€ 11,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
SALE
Een rol zwarte sisaltouw, strak gewonden, met een gladde oppervlakte en een ronde kartonnen kern zichtbaar aan de bovenkant.
Exclusief
AniOne
-sisaltouw Roppy zwart
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (43)
Je bespaart: 49%
€ 6,75
(€ 0,17/m)
€ 13,49
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik Wilderness Pure Beef huisdierenvoer voor volwassenen, met een wilde kat op het label. Ingrediënten: 99% rundvlees, 1% planten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby katlabel, met 97% vis en 3% fruit, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Fresh Water, haring met zalm en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor hamsters 800 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (29)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld "Dunne Plakken in Saus."
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Hond kauwsnack "Kauknoten S met Huhn" in verpakking, met een botvormige traktatie gemaakt van kip, geschikt voor langdurig kauwen.
Exclusief
MultiFit
Native Kauwknopen met Kip S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (34)
€ 2,19
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met foto van een klein hondje, specialiteit 'Sensitive Stomach & Skin' en label 'met kip'
Witte en zwarte kattenbak met een transparante flapdeur, met een opening aan de bovenkant voor gemakkelijke toegang en schoonmaak.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Corner
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (49)
€ 25,99
MultiFit Hennep Mat basisstrooisel voor kleine huisdieren, maat M, met afbeeldingen van een konijn, chinchilla en cavia op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
knaagdiermat M 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (94)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Real Nature Original' voor kittens, met kip en kalkoen en een illustratie van een kalkoen op het etiket.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, kitten, Kip met kalkoen en zalmolie 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (136)
Je bespaart: 20%
€ 11,19
(€ 9,33/kg)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik 'Wilderness Adult Ranger's Forest' kattenvoer met een Bengaalse kat, bevat 97% vlees en 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Rangers Forest, wild zwijn met eend, konijn en hert 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Sensitivity Control kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Sensitivity Control 3,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 64,99
(€ 18,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met strips gedroogde rundvleeskeel, gelabeld 'Rinderschlund' en 'Beef Throats' in het Duits en Engels, met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkeelstukken 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (142)
€ 7,99
(€ 31,96/kg)
RVS huisdierenvoederkom met een glanzende afwerking en een rubberen basis om te voorkomen dat deze wegglijdt.
Exclusief
AniOne
ANIO roestvrijstalen voerbak 350 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 4