Weekendactie: 15% korting op onze exclusieve merken met code EXCLUSIVE15

Hond
Kat
Kleine dieren
Tuin en vijver
VET
Vogels
Aqua
Terra
Drie pootafdrukken gevuld met groene dierensilhouetten en verschillende huisdiermerkenlogo's zoals AniOne, MultiFit, Select Gold, Fit+Fun, Real Nature, Dog's Creek, Moments, PetBalance, Bio Plan, Premiere, Kitty's Cuisine en Take Care op een groene achtergrond.

Van 28.06 t.e.m. 30.06 profiteren klanten in de Maxi Zoo-webshop van 15% korting* op onze exclusieve merken vanaf een minimale aankoopwaarde van €49.

Leg nu je favoriete product in het winkelwagentje en krijg 15% korting* op onze exclusieve merken, zoals Premiere, Real Nature, Select Gold en nog veel meer met kortingscode: EXCLUSIVE15

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

Nu inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
1622 producten
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg MultiFit vetvoeding voor vogels, met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje, met de tekst 'FETTFUTTER' prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
vetvoer 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (338)
€ 6,99
(€ 2,80/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak van 500g "Premiere I Love My Garden" meelwormen topping, met een kleine vogel op een tak en een transparant venster dat de meelwormen binnenin toont.
Exclusief
PREMIERE
Meelwormen Topping 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (120)
€ 11,99
(€ 23,98/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak gelabeld 'Premiere Vleesmenu' met een tabby kat, met 'Buiten Volwassen' en '55% Vlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Outdoor 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (64)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'SELECT GOLD MAXI SENIOR' voor honden boven de 25 kg, ouder dan 8 jaar, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Senior Kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
MultiFit Junior <1 puppy droog hondenvoer, gevogelte & rijst, roze verpakking met afbeelding van brokjes, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior hondenvoer zak, 25 kg, geschikt voor honden van meer dan 25 kg en onder de 15 maanden. Smaak: Rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van AniOne geurige reinigingsdoekjes voor huisdieren, met een golden retriever en een rode kat op de voorkant, met 50 doekjes inbegrepen.
Exclusief
AniOne
verzorgingsdoekjes 50 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 6,49
Lage Prijs
Een zak van 500g gepelde pinda's voor vogels, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn tuin,' met een vogelillustratie en voedingsinstructies.
Exclusief
PREMIERE
pindavoederdispenser 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Een rol natuurlijk jute touw, strak gewonden en lichtbeige van kleur, weergegeven op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
-sisaltouw Roppy natuurlijke kleur
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (43)
€ 12,49
(€ 0,33/m)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met 20 vetbollen gelabeld 'MultiFit Meisenknödel - ohne Netz' met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen zonder net 20 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (116)
€ 5,19
(€ 3,05/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak kattenvoer met het label 'Soepmomenten om van te genieten' met tonijn en garnalen, met een afbeelding van een lepel soep en een rode kat.
Exclusief
MOMENTS
Soup nat kattenvoer Adult, Tonijn en garnalen 12x40 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (67)
€ 9,48
(€ 19,75/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een gebogen krabpaal voor katten met een beige kraboppervlak en een kleurrijk, speels ontwerp met verschillende katten en bloemen.
Exclusief
AniOne
krabkarton
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 10,49
Lage Prijs
Een rode hertengewei hondenkauwsnack met een label 'Real Nature Wilderness Pure Snack - Rothirsch Geweih,' geschikt voor honden onder de 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Snack van het gewei van het edelhert S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een tabby kat, met de nadruk op 'MY CREAM' met kip en bosbessen, 90g totaal, 6x15g porties.
Exclusief
PREMIERE
My Cream Kip en blauwe bosbes 66x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 23,49
(€ 23,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld 'Pure Chicken' met 65% kip en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer, hond, Adult, Pure Chicken 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor MultiFit Hennepvezels huisdierenbed, met een konijn, cavia en hamster. Tekst benadrukt zachtheid en milieuvriendelijkheid.
Exclusief
MultiFit
hennepvezels 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,69
(€ 53,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Zomer Suet Ballen verpakking met twee vogels en 20 suet ballen, gelabeld 'Sommer-Meisenknödel - ohne Netz.'
Exclusief
MultiFit
zomermezenbollen zonder net 20 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 4,00
(€ 2,41/kg)
Lage Prijs
MultiFit Fun Loops doos met konijn, hamster en cavia, hartvormig venster met kleurrijke ringen, extra vitamine C, 500 g
Exclusief
MultiFit
Fun Loops 2x500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness volwassen hondenvoer met een wolfafbeelding, gelabeld 'Pure Lam' (65% lam, 35% fruit/groenten, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer voor honden, Adult, Pure Lamb 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (135)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld "MultiFit Adult Jelly" met zalm, met een afbeelding van een oranje tabby kat aan de voorkant, 405g.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Zalm 6x405 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (187)
€ 5,59
(€ 2,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doos 'Moments to Enjoy' Fish Selection kattenvoer met een oranje kat ernaast, met Pacific Tonijn, Zalm en Tonijn met Garnalen.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 'Pure Beef' met 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit roze hondenvoerzak met glimlachende zwart-witte hond, ADULT 1+, met gevogelte & wortel, 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Witte keramische kattenvoerbak met een zwarte silhouet van een kat aan de binnenkant.
Exclusief
AniOne
Keramische voerbak Silhouette
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (28)
€ 3,99
Lage Prijs
1 kg zak Löwenzahn-Mix huisdiervoeding voor konijnen, met gedroogde kruiden, gele bloemen en voedingsinformatie op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Graanvrij Paardenbloem-mix 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (68)
€ 16,99
(€ 16,99/kg)
Een zwarte kattenhengel met een lange handgreep en kleurrijke veeraccessoire aan het einde, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Kattenhengel 3-delig
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (51)
€ 5,19
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor kleine honden (5-10 kg), met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Mit Algen.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult, met alg 99 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie pluche eikelvormige hondenspeeltjes in verschillende kleuren: bruin, oranje met witte stippen, en donkergrijs, elk met een stokhandvat.
Exclusief
AniOne
Matatabi eikel 3x
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 7,49
Lage Prijs
Premium biologisch hooi voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature', 1kg verpakking met een close-up van de hooi textuur.
Exclusief
REAL NATURE
Bio Premium-weidehooi Nature 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (41)
€ 9,99
(€ 9,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoerblik met insecteneiwit, graanvrije formule en afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Natvoer Hond Sensitive Adult Insecten 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (178)
€ 11,94
(€ 9,95/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties waarde pakket met vier smaken: kip, rundvlees, konijn en eend, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties XXL 4 x 250 g voordeelverpakking
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 26,99
(€ 26,99/kg)
Lage Prijs
Gele kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld 'MultiFit mini SAUCE' voor volwassen katten, met smaken van kalfsvlees, kip en eend.
Exclusief
MultiFit
Mini nat kattenvoer Adult, multipack saus 6x50 g Vlees 6x50 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,69
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original' met smaken zoals konijn & kalkoen, kalf & kip, en eend.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Mixpakket 6 x 200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Grijze huisdiertrap met drie treden, met een zachte, textuur oppervlak voor gemakkelijk klimmen.
Exclusief
AniOne
Trap Sky
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (36)
€ 49,99
Een pluizige bruine tabby kat zit bovenop een grijze en bruine kattencondo, terwijl een zwart-witte kat speels aan een zij-ingang krabt.
Exclusief
AniOne
krabton vierkant
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (53)
€ 64,99
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness True Country volwassen kattenvoer, gevlekte kat, kip & zalm, 70%/30%/0% labels, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Adult True Country 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdierenvoerverpakking met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Sauce Adult Chicken Mix', met smaken zoals gevogelte, kip, kalkoen en lever.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (105)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rundvlees oor traktatie voor honden, verpakt met tekst 'REAL NATURE WILDERNESS' en 'PURE SNACK,' met meerdere talen waaronder Duits en Frans.
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté kattenvoer blik met afbeelding van een Siamees kitten en tekst over 72% kip graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks voor honden boven de 25 kg, met een bruine hond op de verpakking en gelabeld als "Sensitive."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 10,69
(€ 14,85/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Fish Snack verpakking met een wilde zalm traktatie voor katten, met een speelse kat op een rotsachtige kust. Tekst: "100% ALASKA WILD SALMON."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Hapjes wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor kattenvoer met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Special Jelly Adult Classic Mix', met smaken zoals kip, rundvlees, kalfsvlees en eend.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Jelly Classic Mix-multipack 12x100g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (40)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kittenvoerzakje met twee gestreepte kittens, 'Pure Beef' label, afbeelding van rauw rundvlees, 65% rund, 300g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer Kat Kitten Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten puzzelvoeder voor huisdieren met vier compartimenten en een kleine kom gevuld met gemengde traktaties, ontworpen voor interactieve voeding.
Exclusief
AniOne
Trainingsblokjes
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (23)
€ 10,99
Blik kattenvoer met een oranje kat die naast een blik ligt gelabeld 'Momenten om van te genieten' met Pacific Tonijn en kwaliteitsfilet grafieken.
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn uit de Stille Oceaan 6x140 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (215)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Beschikbare varianten: 14
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een close-up van een oranje tabby kat, gelabeld "MultiFit Simply Good Sauce Adult Fish Mix," met details over ingrediënten.
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met 'Premiere. I ❤️ my dog' met een golden retriever puppy, hartvormige snacks en label 'Junior Snack Sweethearts'.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Junior Kip 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (59)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)