Singles Day: 10% korting op alles

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren

Wij vieren Singles Day! Op 11 november genieten Friends-klanten van 10% korting* op de gehele aankoop bij een minimale aankoopwaarde van € 49.

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 10% korting* op alles met kortingscode: SINGLE23

Voucher inwisselen

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

 

Nog geen Friends klant?
Geen probleem! Lees hier meer over de voordelen en het gebruik van de Friends en activeer gratis je Friends-korting.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2791 producten
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat met blauwe ogen, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat' en 'KLU MPEND EXCELLENT.' in roze.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Babypoeder Klonterende Kattenbakvulling 6 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (2566)
€ 6,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer 'Northern Turkey' zak met kat en stuk kalkoen; toont 65%/35%/0%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Northern Turkey 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness True Country senior kattenvoer (Senior 7+), kip met zalm, 55%/45%/0%, 300 g, foto van een kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ True Country 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Lage Prijs
MultiFit Dental Care Sticks verpakking voor honden, met een bruin-witte hond en tekst over mondhygiëne, munt en yoghurt.
Exclusief
MultiFit
Mint DentalCare Sticks Junior Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (156)
€ 5,99
(€ 23,77/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kittenvoerzakje met twee gestreepte kittens, 'Pure Beef' label, afbeelding van rauw rundvlees, 65% rund, 300g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer Kat Kitten Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, gelabeld "WILD COAST," met 65% tonijn, kip, buffel en krill.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wildcoast Adult Tonijn met Kip, Buffel en Krill 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (99)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Pure Beef met een afbeelding van een Bengaal op gras; labels: Senior 7+, 55%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness droogvoer kat senior pure beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Wilderness Adult Ranger's Forest', met een speelse kat, met 70% vlees en 30% fruit/groenten, zonder granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Ranger's Forest Adult 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (75)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Beef kattenvoer met wilde kat en rundvleesafbeelding: 65% rundvlees, 35% fruit/groente, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (211)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een gevlekte kat bij een rivier, gelabeld "Wilderness Fresh Water" met 70% vis, 30% fruit en groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Fresh Water vis 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (202)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer – Pure Duck, 65% eend, 35% fruit en groenten, 0% toegevoegde granen, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Pure Duck 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een speelse oranje tabby kat op de voorkant, met stukjes kip en pollak zichtbaar binnenin.
Exclusief
MultiFit
naturel kip en koolvis hart 4 x 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 50g MultiFit naturelle kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'Snacks Adult' en 'Ente' (Eend) in het Frans en het Engels.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke eend 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Chicken kattenvoer met afbeelding van een wilde kat, 65% kip, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, pure kip 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking voor 'Kitty's Cuisine Crunchy Snack' met lam en kokosnoot, gelabeld 'LAMMliebe' met een bruin en crèmekleurig ontwerp.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack with Love 50 g Lamliefde
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (357)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
PetBalance Medica honden snacks verpakking toont een honden silhouet, gelabeld "Schon kost" en "Snacks," met kalkoen en rijst ingrediënten.
Exclusief
PetBalance
Medica licht verteerbare snack Kalkoen en rijst 2x125 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 7,98
(€ 31,92/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies Graanvrije hondensnacks, met een bruine hond en botvormige snacks in een verpakking van 175g.
Exclusief
PREMIERE
Bonies grain free 175 g Paard 175 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (163)
€ 2,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
PetBalance Medica Derma snacks voor honden, met een grijze hond silhouet en benadrukt zalm, aardappelen, omega-3's en graanvrije formule.
Exclusief
PetBalance
Medica Derma Snacks met zalm & aardappelen 125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,00
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hond kauwsnack met een grote bruine botvormige traktatie op een lichte houten achtergrond, gelabeld 'Chew Snack Bones' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met eend kip 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (206)
€ 4,99
(€ 36,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondensnoepverpakking met zalmstrips, gelabeld 'Premiere Fish', met een afbeelding van een golden retriever en tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Visreepjes met zalm 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte kip en rijst traktaties in een cirkelvormige display, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Ministicks kip en rijst 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondensnackpakket met "Premiere. I ❤️ my dog" branding, met een glimlachende Labrador en het label "Meat Snack Sticks", 70g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Sticks kip 70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (62)
€ 2,69
(€ 38,43/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Kitten True Country met twee kittens, afbeelding van kip met zalm, 70%/30%/0% en 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoeding kat, kitten, True Country, kip met vis 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (151)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor kleine honden (5-10 kg), met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Mit Algen.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult, met alg 99 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gold Sensitive Snacks voor volwassen honden met zalm en aardappel, ideaal voor voedselintoleranties, met prebiotica en een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks 160g Zalm met aardappelen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 4,69
(€ 29,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoerzak, geschikt voor honden van 5-10 kg, met een bruine hond op de voorkant en gelabeld 'Huhn' (kip).
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Complete Mini Adult kip 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (190)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een golden retriever zit naast een verpakking van "Premiere I ♥ my dog" kauwsnacks, met eendensmaak, 120g.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met kip eend 120 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (262)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondensnoepverpakking met zalm- en kabeljauwblokjes, gelabeld 'PREMIERE Fish,' met een afbeelding van een golden retriever en tekst die aangeeft dat het een middelmatige beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Visblokjes met zalm 100g Zalm en kabeljauw 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, met 'Vleesvlokken Pure Tonijn' en '97,4% Thunfisch' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Tuna 12x10 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (30)
€ 23,89
(€ 199,08/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snacks voor honden, met een cocker spaniel op de voorkant, gelabeld 'Lamsvlees met Aardappel' en 'Junior.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks Junior Lam met aardappel 160g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 5,19
(€ 32,44/kg)
Lage Prijs
Select Gold Snacks zakje kattensnoepjes voor kittens, 4–12 maanden, graanvrij kip met yoghurt, roze zak met foto van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Snacks Kitten Kip met yoghurt 4x75 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
Twee ronde, bruine hondensnoepjes met een gestructureerd oppervlak, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koekjes 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes met een lachende hond, gelabeld 'Premiere. I ❤️ my dog' met 'Tasty Duo Snacks' en smaken: Kip & Banaan. 70g.
Exclusief
PREMIERE
Tasty Duo Snack Kip met banaan Kippenborst met banaan 7x70 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (61)
€ 19,99
(€ 40,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Senior hondenvoerzak, 5-10 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat kippen smaak en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Senior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (55)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gele huisdiervoeding verpakking met een speelse oranje kat en kip snacks. Tekst: 'MultiFit naturelle,' 'SNACKS JUNIOR,' 'Huhn mit Käse.'
Exclusief
MultiFit
naturelle kip en kaas Junior 4 x 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Kauwsnacks met zalm in een visvormige verpakking, gelabeld 'Premiere Fish', met meertalige tekst en '120g' gewicht.
Exclusief
PREMIERE
kauwbotten met zalm 12 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (77)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sandwich, 70g verpakking met driehoekige hondenkoekjes met kip- en vis smaak.
Exclusief
PREMIERE
Mini Sandwiches kip en vis 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Première I love my dog Bonies hondenkoekjes, 200g verpakking, met zachte, gevogelte-smaak botvormige snacks.
Exclusief
PREMIERE
Bonies Gevogelte 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (463)
€ 2,59
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het Select Gold merk, gelabeld 'XS Adult' voor honden tot 4 kg, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Adult kip 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (32)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold hondenvoer zak met een zwart-witte hond, gelabeld "MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met rundvlees als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoeding hond Medium Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (352)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor honden van 5-10 kg, met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Zahnpflege.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult 99 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
PREMIÈRE. I ♥ my dog Meaties kip hondenkoekjes, verpakking met gesneden vlees; label '96% Fleisch, Huhn/Poulet/Pollo/Chicken'; 90 g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Kip kip 90 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (174)
€ 3,49
(€ 38,78/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Vlees Snack Strips met een rond venster dat rundvlees strips toont, 96% vleesinhoud, 150g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Stripes hond Rund 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 8,39
(€ 55,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold XS Junior hondenvoerzak voor kleine rassen, met een Chihuahua op de voorkant, gelabeld 'Complete' en 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
SG Dog Complete XS Junior Kip 1kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 50g MultiFit natuurlijke kattensnacks met een speelse oranje tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Huhn' (kip) voor volwassen katten.
Exclusief
MultiFit
naturelle Kip 4x50g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (27)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Een zak van 1 kg Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met een wolf op de voorkant, gelabeld "True Country" met kip en vis ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior True Country Huhn mit Fisch 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (142)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Kittenvoer, "Wide Savannah," met twee speelse kittens. Bevat 75% gevogelte, 25% fruit/groenten, 0% granen.

*De korting is alleen geldig op 11 november 2023, bij een minimale aankoopwaarde van €49. Kan niet worden gecombineerd reeds afgeprijsde artikelen of met andere vouchers, acties of kortingen, zoals de 5% Friends-korting. De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet geldig in de Maxi Zoo-winkels. Zolang de voorraad strekt