Singles Day: 10% korting op alles

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren

Wij vieren Singles Day! Op 11 november genieten Friends-klanten van 10% korting* op de gehele aankoop bij een minimale aankoopwaarde van € 49.

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 10% korting* op alles met kortingscode: SINGLE23

Voucher inwisselen

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

 

Nog geen Friends klant?
Geen probleem! Lees hier meer over de voordelen en het gebruik van de Friends en activeer gratis je Friends-korting.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2782 producten
Twee rechthoekige hondenkoekjes met een textuur, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koek 10 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Fles Petbalance Support Skin & Coat Oil voor huisdieren, met een hond en kat op het etiket, met meertalige tekst over voordelen en gebruik.
Exclusief
PetBalance
Support Huid + Vacht Olie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,59
(€ 70,36/l)
Lage Prijs
Verpakking van kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit naturelle Snacks Junior Thunfisch' met een blauwe achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Tonijn Junior 4x50 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
MultiFit BBQ Vleessticks voor katten, met een speelse oranje tabby. Verpakkingshoogtepunten: '95% Vlees' en 'Zonder toegevoegde suiker.'
Exclusief
MultiFit
BBQ-vleessticks Kalkoen 7x5 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 12,49
(€ 312,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medium Adult hondenvoer zak, 11-25 kg, met een beagle op de voorkant, gelabeld 'Licht' met kip, en voedingsdetails.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Medium Adult Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (67)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiertraktatie zak gelabeld "Premiere I ♥ my dog," met konijnensmaak mini-vlees snacks, met "75% Vlees" en 60g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Mini Meaties Konijn 6 x 60 g 60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (149)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness hondenvoer "Wide Savannah" met wild zwijn, lam en eend; 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wide Savannah everzwijn met lam en eend 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (156)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Junior hondenvoerzak, geschikt voor puppy's van 5-10 kg, met kip als hoofdingrediënt, gelabeld 'Complete.'
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Junior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Fish Snack verpakking met een wilde zalm traktatie voor katten, met een speelse kat op een rotsachtige kust. Tekst: "100% ALASKA WILD SALMON."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Hapjes wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog vlees snackdruppels, kip smaak, 70g verpakking met 87% vleesinhoud, met ronde traktaties binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Meat Drops 6 x 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4kg, voor honden ouder dan 8 jaar, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Senior kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Kauwsnackrollen voor honden, met een golden retriever op de verpakking, met zichtbare tekst "PREMIERE. I ❤️ my dog" en "200g".
Exclusief
PREMIERE
Chew snack kauwsticks Rolls kip 200 g eend 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (652)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
4kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met een wolf in een bos. Label leest "True Country: Kip met Vis."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior True Country Huhn mit Fisch 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (143)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zacht mousse kattenvoerblik met kip, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor 1-4 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Soft Mousse Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Wilderness huisdier voedselverpakking met een doos van 4x100g kalkoenmaaltijden en een 300g kippenzak, met afbeeldingen van een kat en kip.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengde voedingsset 2-delig.
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 12,49
(€ 17,84/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een oranje tabby kat op de voorkant, met de tekst "SNACKS JUNIOR HUHN" en "poulet - pollo - chicken."
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenborst junior 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (374)
€ 2,19
(€ 43,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
"Premiere I Love My Dog Bonies Mini" hondenkoekjes verpakking (125g) met een glimlachende Pomeriaan en botvormige traktaties, gelabeld in het Duits en Engels.
Exclusief
PREMIERE
Hondensnack Bonies Mini 2x125g Rund 125 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 15,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Première I Love My Dog Mini Snack Bites verpakking met kip-smaak traktaties, 95% kipfilet, 60g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Bites Kip 10x60 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 34,19
(€ 56,98/kg)
Lage Prijs
Drie zakken Select Gold Mini Adult hondenvoer gelabeld 'Gevoelig' met smaken: Eend & Aardappel, Lam & Rijst, en Zalm & Aardappel.
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Wilderness Black Earth', met 70% rundvlees, buffel en kip, en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Black Earth Adult rund, buffel en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (140)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness Fish Snack met wilde zalmblokjes, met een wolf in een bos en de tekst '100% Alaska Wild Salmon.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fish Snack Blokjes wilde zalm, 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (279)
€ 4,99
(€ 71,29/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Chew Snack Rolls, met kip-smaak traktaties, 250g, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
PREMIERE
Kippenborst kauwrolletje 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld 'Pure Chicken' met 65% kip en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer, hond, Adult, Pure Chicken 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Soft Snack kip hondensnacks zak met een glimlachende Jack Russell, met de teksten 'SNACKS', 'SOFT SNACK', 'HUHN/CHICKEN', 70 g.
Exclusief
MultiFit
Soft Snack 3 x 70 g kip
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 8,89
(€ 42,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerzak 'Wilderness Dark Fjord' met een wilde kat en een meer, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord Adult edelhert, wild zwijn en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (119)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking MultiFit Native hondensnacks met een glimlachende zwart-witte hond, label 'SNACKS ADULT 1+' en 'CHEW STICK BEEF' met zichtbare rundvleesstaafjes.
Exclusief
MultiFit
native rundvlees kauwsticks S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (86)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met een hond op de voorkant, gelabeld 'Real Nature Country Selection Alpine', met ingrediënten vermeld in het Duits en het Engels.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Junior Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vriesgedroogde rundvlees snack voor honden, met een wolf op de verpakking, met tekst die 94,1% rundvlees, 5,9% fruit en kruiden, en 0% granen benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack 50 g Rund
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI diervoeding met rauw vlees, een hakmes met opschrift 'for meat lovers', paardenpictogram en de tekst 'with Horse'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, Adult, Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (639)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Beschikbare varianten: 12
Fles MultiFit Deo kattenbakdeodorizer poeder, met een ontspannen oranje tabby kat op een groene achtergrond, gelabeld "Aloe Vera."
Exclusief
MultiFit
deodorant 750 g Aloë vera
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (375)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een enkele, grote hondenbot traktatie met een vlezig textuur, met een taps toelopend uiteinde en een ruwe oppervlakte, tegen een witte achtergrond.
Bubimex
Luchtgedroogd beenham,medium
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Mini Soft Trainies honden snacks met kleurrijke botvormige traktaties. Tekst: 'Zacht & Sappig' en 'Voor Training & Beloning.'
Exclusief
MultiFit
Soft Trainies Mini 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (397)
€ 4,69
(€ 15,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold XS Junior Sensitive hondenvoerzak, geschikt voor honden tot 4 kg, met ingrediënten van lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Sensitive XS Junior 1 kg Lam met zalm en aardappel
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Deli Bites verpakking met zalmfilet met goji-bessen, matcha en kokosolie, met de nadruk op '83%,' 'Super Food,' en 'Lachsfilet.'
Exclusief
REAL NATURE
Deli Bites 150 g Zalmfilet met gojibessen, matcha en kokosolie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 4,49
(€ 29,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Wilderness Adult Pure Turkey,' met een afbeelding van een wolf, met 95% kalkoen, 5% groenten en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Gold Mini Junior hondenvoer zak voor puppy's van 5-10 kg, 8 maanden+, gelabeld "Gevoelig" met lam, zalm en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Droogvoeding Hond Sensitive Mini Junior Lam met zalm en aardappel 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gedroogde vis-snack voor honden in een verpakking van 70g, met een hond op de voorkant en tekst in meerdere talen over het product.
Exclusief
PREMIERE
Fish Gedroogde vissnack 6x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 61,08/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew met Rund 2x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Blauwe PREMIERE 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control XL klonterende kattenbak met twee Ragdoll-katten en korrels, 10L
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat XL klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (554)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een bruine Labrador Retriever, gelabeld 'SELECT GOLD MAXI ADULT Complete', geschikt voor honden van meer dan 25 kg en 15 maanden oud.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoer hond Maxi Adult kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (393)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor "Premiere I ❤️ my dog" mini snacks, met hartvormige traktaties, gelabeld als kippen smaak, 100g.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Chicken Mini 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos MultiFit Dental Care Sticks voor kleine honden (28 sticks, 5-10 kg) met munt voor frisse adem.
Exclusief
MultiFit
Mint DentalCare sticks multipack S 28 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 5,99
(€ 13,61/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness' met een wolf, met tekst die 95% vis en eend aangeeft, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een stapel hondenvormige koekjes in beige en roze kleuren, met gaten op het oppervlak, tegen een witte achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Backware Megapack 10 kg Sandwichbot
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 39,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een blik 'WILDERNESS ADULT DEEP FOREST' huisdiervoeding met een wolf afbeelding, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS honden-natvoer, Adult, Deep Forest, wild zwijn met hert 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'True Country' en 'Huhn mit Fisch' (Kip met Vis).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (165)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking voor hondensnacks gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn hond' met een corgi en de tekst 'Leuke Snack Sandwich' met afbeeldingen van kip en vis.
Exclusief
PREMIERE
Fun Snack Sandwich Kip met vis 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (130)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere kattenvoer zakje met een kitten, met tekst die "Deluxe Ragout met Kip & Varkensvlees" en "+ Fischöl" (visolie) benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
cats love nature Deluxe Ragout Kitten Kalf en kip 24x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (62)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 2