Singles Day: 10% korting op alles

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren

Wij vieren Singles Day! Op 11 november genieten Friends-klanten van 10% korting* op de gehele aankoop bij een minimale aankoopwaarde van € 49.

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 10% korting* op alles met kortingscode: SINGLE23

Voucher inwisselen

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

 

Nog geen Friends klant?
Geen probleem! Lees hier meer over de voordelen en het gebruik van de Friends en activeer gratis je Friends-korting.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2647 producten
Lage Prijs
MultiFit natuurlijke kattensnacks verpakking met een speelse oranje kat en 'SNACKS JUNIOR HÜHNERMAGEN' tekst, 40g kippenmaag.
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenmagen Junior 4x40g 4x40 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 8,69
(€ 54,31/kg)
Lage Prijs
Blik 'Premiere Meati' huisdiervoer met kip, rauwe kipfilet en vlees op een snijplank met een mes en 'voor vleesliefhebbers' tekst.
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Junior 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (121)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met 'Premiere. I ❤️ my dog' met een golden retriever puppy, hartvormige snacks en label 'Junior Snack Sweethearts'.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Junior Kip 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (59)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Real Nature Wilderness Adult True Country" met een wolf in een bos; 70% vlees & vis, 30% fruit & groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (321)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat het label 'Sensitive', met lamsvlees en rijst als ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Senior Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer voor volwassenen, gelabeld 'Fresh Water,' met 70% vis en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Fresh Water, vis 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (245)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
FIT+FUN Fun Sticks hondensnacks met afbeeldingen van twee honden, rundvleessmaak in meerdere talen, verpakkingen van 55g en 5 sticks.
Exclusief
FIT+FUN
fitfun Fun Sticks Rund 20x55 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 37,29
(€ 33,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Wilderness Junior" met twee wolfpuppies op de voorkant, met ingrediënten: 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country hond en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature kittenvoer in een goudomrand container, met kip, kalkoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Pute und Lachöl."
Exclusief
REAL NATURE
Kitten 16 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (16)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Junior Snack Sticks," 70g, met een gouden retriever puppy en "Premiere. Ik hou van mijn hond" branding.
Exclusief
PREMIERE
Junior Sticks Kip & Rundvlees 10x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Huisdiervoedselverpakking voor 'Real Nature Wilderness Crunchy Snack' met wolf en kangoeroe, met de nadruk op 'Black Stone' smaak met 64% kangoeroe.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Crunchy Snack 225 g Kangoeroe met pompoen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (202)
€ 5,29
(€ 23,51/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoerzak, 11-25 kg, met een zwart-witte hondensilhouet, gelabeld "Complete" met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Senior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (928)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Cubes, 70g verpakking met kleine, kubusvormige hondensnacks gemaakt van 90% kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Cubes Kip met groenten 10x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Een kattenvoerverpakking met een Bengaalse kat met groene ogen, gelabeld "PREMIERE. I love my cat" en "TENDER STRIPES mit Lachs" met zalm.
Exclusief
PREMIERE
Tender Stripes Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 19,99
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 8
Drie kauwbotten gelabeld 'FIT+FUN KAUKNOCHEN' met een hondenafbeelding en meertalige tekst: 'Os à mâcher / Osso da masticare / Chew Bone.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 6,79
(€ 12,93/kg)
Knapperige Snack Moments voor katten, met een tabby kat die reikt naar kipfilet traktaties, gelabeld 100% puur filet.
Exclusief
MOMENTS
Crispy Snack Gevogelte 25 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (313)
€ 2,99
(€ 119,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van nat hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'Wilderness Junior True Country Chicken met Zalm,' met 95% vlees en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (161)
€ 26,49
(€ 16,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte, kauwbare traktaties gemaakt met 84% kip en vis, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Sticks Kip met Vis 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 20,99
(€ 58,31/kg)
Tube van PetBalance Support Anti-Haarbalpasta voor katten, met een grijze kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Anti-Hairball Paste 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Lage Prijs
Zak Select Gold Medium Junior hondenvoer, geschikt voor honden van 11-25 kg, onder de 12 maanden. Bevat een afbeelding van een hond en een 'Huhn' (kip) label.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Junior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (62)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label 'Wilderness Pure Turkey' met een wolf op het label, met 95% kalkoen en bouillon, 5% groenten en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Chew Snack verpakking met gedraaide lamsmaak traktaties, met een afbeelding van een golden retriever en het label 'Maxi Rolls'.
Exclusief
PREMIERE
kauwrol 1m Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 7,69
(€ 25,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer zakje gelabeld 'Premiere. Cats Love Nature' met 'Deluxe Ragout' met kip, zalm en rijst voor volwassenen, inclusief lijnzaad.
Lage Prijs
MultiFit CARE Urinary kattenvoer zakje — afbeelding van een grijze kat, label 'with beef in sauce', 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care Urinary natvoer voor volwassen katten Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (67)
€ 16,88
(€ 8,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love My Dog' Meat Pasta hondensnoepjes, met een lachende corgi en stukjes van de traktatie binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Vlees Pasta Kip met vis 7x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 17,99
(€ 36,71/kg)
Beker met huisdierenvoer gelabeld 'Fruit ees frisches Geflügel & Banane' met verse gevogelte en banaan, met een hondenillustratie aan de zijkant.
bosch
Fruitees Banaan 4x200g Vers gevogelte en banaan
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 18,39
(€ 22,99/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Papillon hond die zijn lippen likt, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' met 'BESTE VLEES Huhn mit Ente' en 'ADULT.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat droogvoer hond adult Eend en kip 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met tekst die 'rijk aan zalm' en '55% zalm & gevogelte' benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat kitten Zalm 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (169)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoerzak gelabeld 'PREMIERE. I love my cat' met een tabby kat en kipstukjes in jus. Tekst: 'DELUXE RAGOUT ADULT, Rijk aan Kip.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rijk aan kip 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (167)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met kippen smaak, 70% kip, graanvrije formule, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult kip 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (200)
€ 30,99
(€ 6,46/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Lage Prijs
MultiFit Snacks verpakking met een lachende hond, met de tekst 'Chick 'n' Chew mit Rind' en afbeeldingen van kauwbare traktaties binnenin.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met Rundvlees 2x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I love my dog Meaties hondensnacks, met drie stukken vlees, met een label dat 90,5% vlees aangeeft, 250g.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met een wolf op de voorkant, met 95% buffel- en lam ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoer zak, 11-25 kg, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat een gevoelige formule met eend en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond senior medium Eend en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (123)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Container van Petbalance Support Vital Moor, een 500g hondenvoedingssupplement met een golden retriever op het etiket.
Exclusief
PetBalance
Support VitalMoor 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 16,99
(€ 33,98/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
Heldere plastic zak met ronde rundvleeskeelsnacks voor honden, gelabeld "MultiFit Snack Rinderschlund mit Huhn," met een hondenafbeelding.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke runderluchtpijp kip 8x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 19,12
(€ 47,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met het label 'Real Nature Country Selection' met een schilderachtige achtergrond, die de smaak 'Scandinavië' voor mini volwassen honden toont.
Exclusief
REAL NATURE
COUNTRY SELECTION Mini Adult Scandinavia 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattensnoepjes met een ginger kat, met de productnaam 'Huhn mit Shrimps' (Kip met Garnalen) prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Kip met garnalen 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Blik hondenvoer van Terra Canis met kalkoen, broccoli, peer en aardappel. Etiket vermeldt "100% Natur" en "Hausmannskost für Hunde."
Terra Canis
Classic Adult 6 x 800 g Kalkoen met broccoli, peer en aardappel
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (120)
€ 37,49
(€ 7,81/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Gouden Mini Adult hondenvoerzak voor honden van 5-10 kg, gelabeld "Gevoelig," met een poedelafbeelding en ingrediënten zoals waterbuffel en tapioca.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond Mini Waterbuffel en tapioca 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (367)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Select Gold Medium Adult hondenvoer zak, 11-25 kg, gelabeld 'Sensitive' met lams- en rijstingrediënten, met een hondenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer voor volwassen honden van middelgroot formaat Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (563)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Fit+Fun Kauknocken hondenkauwbotten, met een golden retriever op de verpakking, met tekst die aangeeft '2 Stick | 2 eenheden | 2 stukken.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 14,89
(€ 24,82/kg)