Singles Day: 10% korting op alles

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren

Wij vieren Singles Day! Op 11 november genieten Friends-klanten van 10% korting* op de gehele aankoop bij een minimale aankoopwaarde van € 49.

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 10% korting* op alles met kortingscode: SINGLE23

Voucher inwisselen

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

 

Nog geen Friends klant?
Geen probleem! Lees hier meer over de voordelen en het gebruik van de Friends en activeer gratis je Friends-korting.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2647 producten
Lage Prijs
Vriesgedroogde kipfilet snack voor huisdieren, met een witte wolf op de verpakking, gelabeld "Pure Chicken" en "100%".
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS gevriesdroogde snacks 100 g Pure Chicken
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (143)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met 'Pure Turkey' met 99% kalkoenvlees, een kat op de achtergrond en voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Turkey Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Indoor kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Indoor +7 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een speelse tabby kat, met tekst die zegt 'Premiere. Ik hou van mijn kat' en 'Royal Ragout, Rijk aan Kip.'
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout kip 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (238)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld "Wilderness Adult Great Plains," 97% kip/konijn, 3% groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness volwassen hondenvoer met een wolfafbeelding, gelabeld 'Pure Lam' (65% lam, 35% fruit/groenten, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer voor honden, Adult, Pure Lamb 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (135)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met puppy's op de voorkant, met tekst die zegt 'Rundvlees met Kip & Rijst' en 'Best Meat.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Premiere Meat Menu" voor gevoelige volwassen katten, met een tabby kat, met tekst die 53% gevogelte en visinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
SALE
Blik "Wilderness True Country" kittenvoer met kip, zalm, 97% vlees, en twee speelse kittens op het label.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Natvoer voor katten en Kittens, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (124)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik, kip met rijst smaak, voor honden van 8+ jaar, glutenvrije formule, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (183)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Wilderness Adult Pure Sheep," met een afbeelding van een wolf, met 95% schaap, 5% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Sheep, schaap 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Cat Yums traktatiezak met malse kip en kattenkruid, met meer dan 70% vleesinhoud en spijsverteringsondersteuning.
Vitakraft
Katten Yums Kip en kattengras 9x40 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,99
(€ 44,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met wolfpuppy's, gelabeld "Wild Valley" (Paard & Rundvlees), 70% vlees, 30% fruit/groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, Wild Valley, paard en rund 1 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (124)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met een Bengal kat label, met 'Pure Kalkoen' met 99% kalkoen en geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Turkey 6x800 g
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (59)
Je bespaart: 20%
€ 24,79
(€ 5,16/kg)
€ 30,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Acceptance kattenvoerblik met een oranje tabby kat, kip met lever & zalm, graanvrije formule, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Acceptatie 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (43)
€ 15,59
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Deluxe verpakking voor huisdiertraktaties met een silhouet van een paard, met tekst in het Duits, Frans, Spaans en Engels die aangeeft dat het gemaakt is met paard.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Drops Paard 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Een tabby kat zit naast een verpakking van 'Soft Rolls Moments' kattensnoepjes, met zalm- en kippen smaak, met vier porties van 10g.
Exclusief
MOMENTS
Soft Rolls zalm en kip 24x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 14,94
(€ 62,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een ronde verpakking voor huisdierenvoer met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit Anti-Haarbal' met chocoladeachtige traktaties afgebeeld.
Exclusief
MultiFit
Hairball 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak gelabeld 'Country Selection' met een hondenafbeelding, met de tekst 'Alpine' en 'Adult,' met kalkoen, rundvlees, kaas en pompoen.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (157)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive natvoercontainer voor huisdieren met beige en gele verpakking en zichtbare tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Katvoeding verpakking met een bruine kat op de voorkant, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Sensitive Digestion', met details over ingrediënten en voordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Digestion Droogvoeding Kat Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (113)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Renal huisdiervoeding verpakking, met een glutenvrij label, lage fosforclaim en indicatie voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect droogvoer voor katten, Adult, Renal 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Dental Snack Mini Wraps voor honden, met kippen smaak, in een verpakking van 95g. Inclusief iconen voor tandverzorging en kauwhardheid.
Exclusief
PREMIERE
Dental Wrap Mini Dental Rolls 8 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 3,49
(€ 36,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Tube met MultiFit hondensnacks gelabeld "Lachs" (zalm) met een afbeelding van een hond, bevat 75g product.
Exclusief
MultiFit
zalmcrème 12x75 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (28)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive Digestion kattenvoerzakje met kalkoen en rijst, glutenvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor katten van 7+ jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Digestie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (79)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een zwart-witte kat, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Classic Fit,' met kip en rijst formule in het Duits en Engels.
Exclusief
SELECT GOLD
Classic Fit Adult kip 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoeding gelabeld "Real Nature Original" voor volwassenen, met rundvlees en wild zwijn met rijst en tarwekiemolie.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Rund en wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (152)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Wild Valley' huisdiervoer met een wolf op het etiket, 95% paard en rundvlees, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Wild Valley, rund en paard 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior Sensitive hondenvoer zak met een bruine puppy. Tekst benadrukt ingrediënten: lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Maxi Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (90)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van Real Nature Wilderness Lamsoren hondensnacks, met lamsoren met vacht en 'LAMB EARS' in meerdere talen.
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerzakje voor katten van 7+ jaar, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kauwo bone voor honden met het label 'FIT+FUN KAUKNOCHEN,' met een bruine botvorm en een hondenafbeelding met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 4,99
(€ 11,34/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Beef hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blik van Real Nature Wilderness kattenvoer "Wide Savannah" met afbeelding van een wilde kat, bevat 97% lam en wild zwijn, 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Wide Savannah, lam en wild zwijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Edgard Cooper Doggy Dental zak, 7 sticks; kleine honden 0-10 kg; extra lange kauwduur; muntolie en aardbei; glimlachende hond.
Edgard & Cooper
Dental Sticks Aardbei Munt S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (33)
€ 3,99
(€ 38,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original' met lam met aardappelen en maïsolie, geïllustreerd met een lam grafiek.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Lam met aardappelen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (265)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Een speelse oranje kat op de ronde MultiFit Dentalys verpakking, met een tandicoon en tekst in het Engels en Frans.
Exclusief
MultiFit
Dentalys 7x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'SELECT GOLD MAXI SENIOR' voor honden boven de 25 kg, ouder dan 8 jaar, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Senior Kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdierenvoer, met smaken zoals lam en kalf, met afbeeldingen van vleesstukken op de etiketten.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (386)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip paté smaak, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Deluxe huisdier traktatie verpakking met een paarden silhouet, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans die aangeeft dat het een paarden smaak beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Snack it Meat Bar Paard 100g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Adult hondenvoer met 'Pure Turkey' met een wolf afbeelding, met 95% kalkoen en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Light kattenvoer zakje voor katten ouder dan 1 jaar, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, met een zwart-wit kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Light 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren "Real Nature Original Junior" met illustraties van koe en kip, met ingrediënten: Kalfsvlees & Kip met Eend, Aardappelen & Hennepolie.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Kalf en kip 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 28,49
(€ 5,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoer verpakking met een springende hond, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn hond," wat een semi-vochtige mini volwassen formule aangeeft, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding hond adult mini Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Snacks-tube 'LEVERWORST' 75 g voor honden; op het label een hond die zijn lippen likt en een lepel paté.
Exclusief
MultiFit
leverworst 12x75 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)