Singles Day: 10% korting op alles

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren

Wij vieren Singles Day! Op 11 november genieten Friends-klanten van 10% korting* op de gehele aankoop bij een minimale aankoopwaarde van € 49.

Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 10% korting* op alles met kortingscode: SINGLE23

Voucher inwisselen

De voucher kan online of in app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Maxi Zoo-winkels.

 

Nog geen Friends klant?
Geen probleem! Lees hier meer over de voordelen en het gebruik van de Friends en activeer gratis je Friends-korting.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2647 producten
Lage Prijs
Huisdierenvoedingszak "Wilderness Adult Dark Fiord" met een wolf in een bos, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord edelhert, zalm en eend 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (224)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo," met een afbeelding van een witte wolf, bevat 95% waterbuffel en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld "VERS WATER" en vermeldt 95% vis en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een pot van Real Nature Wilderness Pure Lamb freeze-droogsnack voor honden, met een afbeelding van een wolf, een '100%'-label en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS lammenlong 40 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Lage Prijs
Een bruine gestreepte kitten kijkt naar de kijker op "Premiere Meat Menu" verpakking, met rundvlees en kalkoenhartjes, gelabeld "100% Frischfleisch."
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund met kalkoenhart 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (62)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met een gele Labrador retriever, met tekst die zegt 'Vogel met Aardappelen & Rijst, Licht.'
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior hondenvoer zak, 25 kg, geschikt voor honden van meer dan 25 kg en onder de 15 maanden. Smaak: Rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met het label 'Wilderness Kitten' met daarop twee kittens op een grasachtige achtergrond; bevat smaken: Kip & Zalm, Lam & Wildzwijn.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kitten Multipack 4 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 5,99
(€ 14,98/kg)
SALE
Blik kattenvoer gelabeld 'Wilderness Dark Fjord' met een wild zwijn en eend recept, met 97% vleesinhoud, 3% fruit en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Dark Fjord, wild zwijn met eend en rendier 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Blik kattenvoer met een tabby kat naast een blik met het label 'Moments to enjoy' met kip- en tonijnsmaak.
Exclusief
MOMENTS
Adult kip en tonijn 6x140 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (215)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Beschikbare varianten: 11
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Senior' huisdiervoeding met een wolf op het etiket; 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, senior, True Country, kip en zalm 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (24)
€ 66,99
(€ 6,98/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda Carny Adult 1+ kattenvoer met kip en zalm, 100% verse ingrediënten, geen toegevoegde granen of suiker.
animonda
Carny natvoer kat Adult Zalm en kip 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (679)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 13
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Pure Duck', met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% eend, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Duck, eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zwart-witte kat op een huisdiervoerzak gelabeld 'SELECT GOLD Senior Classic Fit,' geschikt voor katten ouder dan 12 jaar, met gevogelte en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
+12 Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (12)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat,' met een citroengrasgeur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent citroengras klonterstrooisel 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (676)
€ 13,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure kalkoen vlees snack voor honden, met een wolf op de achtergrond, met 90% kalkoen, 10% groenten, en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Training 150g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 5,99
(€ 39,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Wilderness Pure Chicken' voor volwassenen, met 99% kipinhoud, met een foto van een serval kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Chicken, kip 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak van Real Nature Original huisdiervoeding voor volwassenen met kip, rundvlees, pompoen en olie, met "Huhn mit Rind" en koe/kip illustraties.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult, Kip met rund 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 17,40
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
SALE
Een blik 'Wilderness Adult Ranger's Forest' kattenvoer met een Bengaalse kat, bevat 97% vlees en 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Rangers Forest, wild zwijn met eend, konijn en hert 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Container van PetBalance Life Start Junior Care Kitten Melkpoeder, met een grijze kitten op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Life Start Kittenmelk, poeder, 200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 8,99
(€ 44,95/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het merk MultiFit, gelabeld "BENISSIMO ADULT" met rundvlees en groenten, 12 kg formaat, en kleurrijke brokjes.
Exclusief
MultiFit
Benissimo Droogvoer Hond Volwassen, met Rund & Groenten 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik PREMIERE 'I ♥ my dog' nat hondenvoer voor volwassenen, gelabeld BEST MEAT — kalfsvlees met rijst; foto van hond met rijst en stukjes vlees
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, Adult Kalf met rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje van Real Nature Original kittenvoer met kip, rundvlees, pompoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Rind," "Omega-6 + Taurin."
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Origineel Natvoer Kat, Kitten, Kip met rund 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (52)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken Real Nature Wilderness kattenvoer, met smaken: Pure Chicken, True Country, en Dark Fiord, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (124)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolfshondjes, gelabeld "95% Kip & Zalm, 5% fruit & kruiden, 0% granen."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Canada' met een bruine achtergrond, een grote hondenafbeelding en ingrediënten: zalm, konijn en lam.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Canada 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (51)
€ 41,49
(€ 10,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik huisdierenvoer gelabeld "Wilderness Great Plains" voor volwassenen, met kip en konijn, met 97% vleesinhoud en 3% plantaardige ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoeding kat, Adult, Great Plains, kip en konijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Wilderness Wide Savannah kattenvoer met een Bengaalse kat op het label, met 97% lam en wilde zwijn ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Wide Savannah, lam en wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Wilderness Ranger's Forest kattenvoer met een Bengaalse kat op het etiket. Het bevat 97% wild zwijn, eend, konijn en hertenvlees.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Rangers Forest, wild zwijn met eend, konijn en hert 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdierenvoer, met smaken zoals kippenhart, rundvlees en rendier, met een focus op vleesliefhebbers.
Exclusief
PREMIERE
Meati gemengd pakket 6 x 800 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (480)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Adult True Country' met een wolf in een bos achtergrond, met 95% kip en zalm ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte kitten, zonder toegevoegde suiker of soja, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 9,39
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoer met een "Pure Horse" label met twee wolfpuppies, bevat 95% paardenvlees.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, Pure Horse paard 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Wilderness Great Outback" met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% konijn, kangoeroe en rundvlees.
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking toont een schattige bruin-witte puppy, gelabeld 'PREMIERE,' 'JUNIOR,' en 'PETIT PÂTÉ,' met de nadruk op 'rijk aan kip & rundvlees.'
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté Junior Gevogelte en rund 11x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Wilderness vlees snack met een witte wolf, met de tekst 'Pure Chicken' en '100% Huhn, Poulet, Chicken.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Soft 150g kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (217)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Lucky Snack Shamrocks honden traktaties met eend, 200g verpakking met een klavervorm en harde textuur.
Exclusief
PREMIERE
Lucky Snack eend 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,79
(€ 18,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Oral Care mega pack met 105 tandheelkundige kauwproducten voor honden, met een lachende hond en claims van drievoudige actievoordelen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Megapack 105 stk voor middelgrote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 23,39
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
MAC's Mono Snack Horse hondensnacks, graanvrij, allergiezorg, omega 3+6, 100g, gemaakt in Duitsland.
MAC's
Hond Adult Mono Snack 100 g Paard
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Lage Prijs
MultiFit kattenvoerbakje (goud) met oranje gestreepte kat, bord met gevogelte-gelei, labels 'JELLY' en 'ADULT 1+'.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Doos GimCat DUO Paste anti-haarballen kattenmalt met kip, foto van een grijze kat en productnaam 'DUO PASTE'.
GimCat
DUO Pasta Hairball Malt+Kaas Kip en mout 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby katlabel, met 97% vis en 3% fruit, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Fresh Water, haring met zalm en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit Ultra Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby op een blauwe achtergrond, gelabeld "15L" voor klontering en geurcontrole.
Exclusief
MultiFit
ultra comfort 15 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (1249)
€ 11,99
(€ 0,80/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Twaalf zakjes Real Nature huisdiervoeding, met illustraties van herten, konijnen en vogels, gelabeld 'Original' en 'Adult.'
Exclusief
REAL NATURE
Classic Adult-mixpakket 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (14)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een bruine tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat,' met 'Fine Filets Huhn' (Kip) en 'in zijn eigen sappen.'
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets naturel kip 12x80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (211)
€ 13,99
(€ 14,57/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Premiere" met "Sensitive Adult" formule, rijk aan zalm en rijst, 4kg formaat, met een hondenafbeelding.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoer hond adult Zalm 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (162)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kauw Snack Coil met kip, met spiraalvormige hondensnacks op een houten achtergrond, 120g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Kauw het spiraal met kipfilet 120g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 3,99
(€ 33,25/kg)