12% korting* op nat- en droogvoer voor honden en katten

Kat
Hond
VET
Droog hondenvoer in een roestvrijstalen kom met hondenkauwbotten en een open hersluitbare zak op houten ondergrond, procenttekens

Profiteer dit weekend van 12% korting* op nat- en droogvoer voor honden en katten vanaf €59.

Voeg nu je favoriete producten toe aan je winkelmandje en bespaar met kortingscode: FOOD-12

Nu inwisselen

De voucher kan online en in de app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Belgische Maxi Zoo-winkels

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
2090 producten
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor 7+ kattenvoer zak met een grijze tabby kat, met tekst die gezondheidsvoeding en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g tonijn met garnalen, gelabeld in het Italiaans met 'SEI PORZIONI, SEMPRE FRESCHE, SENZA SPRECHI.'
Schesir
6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,49
(€ 24,97/kg)
Lage Prijs
Gold Mini Adult Sensitive hondenvoer zak met een poedel, met 'Mit Lachs & Kartoffel' en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond Mini Zalm met aardappelen 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (369)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een bruine Labrador Retriever, gelabeld 'SELECT GOLD MAXI ADULT Complete', geschikt voor honden van meer dan 25 kg en 15 maanden oud.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoer hond Maxi Adult kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (393)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cavalier King Charles hondenvoerzak, met een illustratie van brokjes, een voedingslabel voor het ras en een claim over hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (66)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Active hondenvoerzak, 15 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die 25% eiwit, 16% vet en voordelen van een immuuncomplex benadrukt.
bosch
Active 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (204)
€ 36,49
(€ 2,43/kg)
Lage Prijs
Doos kattenvoer MultiFit Tasty Duo met een oranje kat, labels 'Duo Fish & Classic Mix', 'Jelly' en 'Adult'.
Exclusief
MultiFit
Adult Jelly Duo Fish en Classic Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (123)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Haarbal kattenvoer zak, met een kattenafbeelding, beweert haarbalvorming binnen 14 dagen te verminderen.
ROYAL CANIN
Haarbalverzorging 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (200)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Sheba Fresh Cuisine kattenvoer met een grijze kat, met smaken: Kalkoen met Tomaat, Kip Carbonara en Gevogelte Puttanesca.
Sheba
Fresh Cuisine natvoer voor katten Adult Multipack Taste of Rome 36x50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (62)
€ 14,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Duitse Herder hondenvoer zak met een puppy afbeelding, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Soup Time verpakking: zwart-witte kat likkend, kom soep; tekst: Tender Strips, 6x48g, 2x rund/kip/tonijn.
Felix
Soup Time Tender Strips Rund, kip en tonijn 6x48 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (723)
€ 3,29
(€ 11,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking toont een witte kat met groene ogen, met vier porties van 85g: zalm, witte vis, sardine, tonijn.
GOURMET
Perle Duetto di Mare vis 4x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1822)
€ 2,99
(€ 8,79/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet r/d Gewichtsverlies kattenvoer zak met groen ontwerp, 'GEWICHTSVERLIES' label, en 'VETERINAIR AANBEVOLEN' tag.
Hill's
Prescription Diet Weight Loss r/d met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d Original kattenvoer blik, gelabeld "Veterinair Aanbevolen" en "Voedselgevoeligheden," met een katten silhouet.
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dalmatian hondenvoer zak met ras-specifieke voeding, brokjesvorm en gezondheidsvoordelen voor de urinewegen.
ROYAL CANIN
Dalmatian Adult 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 69,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet voor diabetische katten, kip smaak, benadrukt lage koolhydraten en bloedsuikerregulatie.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes kip 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doos 'Premiere. Ik hou van mijn hond' hondenvoer, gelabeld 'Petit Pâté Adult', met 6 x 150g porties, graanvrij, met kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté 24 x 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 28,99
(€ 8,05/kg)
Bosch High Premium Concept Light hondenvoer, 2,5 kg, met 20% eiwit, 6% vet, in een bruine en blauwe zak voor overgewichtige honden.
bosch
Light 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy voerzak voor middelgrote rassen, geschikt voor puppy's van 2-12 maanden, met zachte stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Medium Puppy in Saus 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 15,79
(€ 11,28/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met een kleine wit‑bruine hond; 'Mature Adult 7+ Small & Mini' en 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Small & Mini Mature Adult, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 18,89
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer, "Wild Valley," met wolf afbeelding; 60% paard & rundvlees, 40% fruit & groenten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, Wild Valley, rund met paard 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (266)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor kattenvoerzak met een illustratie van een Bengaalse kat, met tekst die de gezondheidsvoeding en op maat gemaakte brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Outdoor 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (165)
€ 7,29
(€ 18,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoer zakje voor katten van 12+ jaar, kip met zalm paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior +12 Kip met Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (67)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cesar hondenvoeretiket: witte hond, kom met gevogelte, doperwten en worteltjes; tekst 'Mit Geflügel, Gemüse und Petersilie'; 150 g
Cesar
Landragout Gevogelte en groente 14x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 23,49
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Science Plan kittenvoedseldoos met een speelse tabby kat, gelabeld 'Favoriete Selectie,' met 6 porties kip en 6 porties zeevis.
Hill's
Science Plan Kitten Multipack Vis en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d kattenvoerzak met een tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Hill’s Prescription Diet z/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim hondenvoerzak met een zonsondergang strandscène, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' claims.
Orijen
Fit & Trim 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (54)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met het label 'Wilderness Kitten' met daarop twee kittens op een grasachtige achtergrond; bevat smaken: Kip & Zalm, Lam & Wildzwijn.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kitten Multipack 4 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 5,99
(€ 14,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zakje met een bord met malse vleesstukjes in saus, dat 95% gezonde ontlasting kwaliteit in 10 dagen promoot.
ROYAL CANIN
Care Digest Sensitive in jus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoer in blik met een zwart-wit kittenafbeelding, graanvrije formule, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer blik met rundvlees en rijst, met afbeelding van een golden retriever en glutenvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive natvoer Adult Rund met rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (697)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Hill's Science Plan puppyvoertas met twee puppy's; erop staat 'Puppy <1', '100% gebalanceerd' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer hond, Small & Mini Puppy, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (160)
€ 12,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory kattenvoer zakjes, 12 x 85g, met een kat en benadrukt zintuiglijke ervaringen: Geur, Smaak, Gevoel.
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale Gematigde Calorie kattenvoer zak met een kattenafbeelding en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL MODERATE CALORIE 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Real Nature Wilderness Adult True Country" met een wolf in een bos; 70% vlees & vis, 30% fruit & groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (321)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak gelabeld 'ANALLERGENIC' met een zwart-wit afbeelding van een hond, ontworpen voor allergiebeheer.
ROYAL CANIN
Veterinair Anallergeen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (163)
€ 84,99
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Happy Dog NaturCroq hondenvoer met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Rind & Reis' (Rundvlees & Rijst) voor volwassenen.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer Hond Volwassen, Rund & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met glimlachende zwart-witte hond, label 'Sensitive Adult 1+', lam, gevogelte & rijst, 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond Sensitive Adult met lam, gevogelte & rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (45)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoerzak met een illustratie van een langharige hond, met tekst die aangeeft dat het geschikt is voor kieskeurige eters.
ROYAL CANIN
Exigent Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Lage Prijs
Drie blikken Real Nature huisdiervoeding: kitten smaken 'Kip & Kalkoen met Zalmolie' en 'Kalf & Gevogelte', plus 'Lamsvlees & Rundvlees' voor volwassenen.
Exclusief
REAL NATURE
Classic natvoer voor katten, kittenpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (47)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Senior Vitality kattenvoerdoos met een heerlijke selectie van 12 zakjes, 6 met kip en 6 met zalm.
Hill's
Science Plan Senior Vitality 7+ Mature Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Purina Felix Tasty Shreds kattenvoer, met een speelse zwart-witte kat, met een kom met gescheurd vlees in saus.
Felix
Tasty Shreds 10 x 80 g Verscheidenheid aan smaken van het platteland
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (4279)
€ 5,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over het ondersteunen van de urinegezondheid in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Care Urinary in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 20,79
(€ 20,38/kg)