12% korting* op nat- en droogvoer voor honden en katten

Kat
Hond
VET
Droog hondenvoer in een roestvrijstalen kom met hondenkauwbotten en een open hersluitbare zak op houten ondergrond, procenttekens

Profiteer dit weekend van 12% korting* op nat- en droogvoer voor honden en katten vanaf €59.

Voeg nu je favoriete producten toe aan je winkelmandje en bespaar met kortingscode: FOOD-12

Nu inwisselen

De voucher kan online en in de app worden ingewisseld. Niet inwisselbaar in de Belgische Maxi Zoo-winkels

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
2082 producten
Orijen Tundra hondenvoer zak met een persoon en een hond, met nadruk op "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "biologisch geschikte voeding."
Orijen
Tundra 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (84)
€ 35,99
(€ 18,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoerzak, met specifieke voedingsdetails voor het ras, een illustratie van brokjes en tekst in het Nederlands over gewrichtsondersteuning.
ROYAL CANIN
Dachshund Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Diabetes voedselverpakking, 400g, met een katten silhouet en tekst over bloedsuikercontrole, hoog eiwitgehalte en laag koolhydraatgehalte.
KATTOVIT
Diabetes bij katten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 2,99
(€ 7,48/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; etiket vermeldt 'Adult 1-6' en 'with chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het label "Happy Dog NaturCroq Senior" met een golden retriever, geschikt voor honden van 7 jaar en ouder.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer voor seniorhonden 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Doos van Purina Gourmet Gold pâté kattenvoer, met smaken: rundvlees, konijn, lam en kalf; bevat 96 blikken van 85g elk.
Lage Prijs
Royal Canin Volwassen Duitse Herder hondenvoer zak met een afbeelding van een Duitse Herder, die de voeding en spijsvertering specifiek voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Adult 11 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 60,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoerzak, gelabeld voor huidverzorging en voedselgevoeligheden, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (901)
€ 47,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin mini hondenvoerzak voor honden tot 10 kg, geschikt voor volwassenen van 8+ jaar, met focus op gewichtsonderhoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 8+ 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (83)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer voor volwassenen, gelabeld 'Fresh Water,' met 70% vis en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Fresh Water, vis 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (245)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoer zakje met grijze tabby, gelabeld '85 g/r' en 'Morsels in gravy,' voor gesteriliseerde katten.
ROYAL CANIN
Indoor Gesteriliseerd Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (91)
€ 14,69
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d laag vet hondenvoerzak, met een paars en wit ontwerp, met het label "Veterinair Aanbevolen."
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat kip 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (354)
€ 43,95
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Adult hondenvoerzak met lamsvlees en rijst, met een afbeelding van een hond en belangrijke details, waaronder 21,5% eiwit en 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult Lam en rijst 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (358)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer voor volwassen honden (groot 25+ kg) met een gele Labrador; labels 'Light', 'Science Plan' en '100% Balanced'.
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Light, Large Breed Adult, met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Edgard Cooper hondenvoer, 400g, met een paarse label met 'Getreidevrij' en 'WILD & ENTE', en illustraties van een hond en een hert.
Edgard & Cooper
Adult 6x400g wild en eend
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hypoallergene hondenvoer voor kleine honden, met een zwart-witte hond op de verpakking, gelabeld 'VETERINARY.'
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Small Dogs 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 17,99
(€ 17,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin British Shorthair kittenvoedselzak met een grijze kitten, met tekst die de voeding voor het ras en de specifieke brokvorm benadrukt.
ROYAL CANIN
British Shorthair Kitten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (119)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Labrador Retriever hondenvoer zak, met een illustratie van een bruine Labrador, met tekst over voeding voor het ras en portiecontrole.
ROYAL CANIN
Labrador Adult Sterilised 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (120)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat, gelabeld 'Feine Pastete mit Gemüse' met eend en spinazie, met een plak op een bord.
GOURMET
Gold Fijne Paté 12 x 85 g Eend en spinazie 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (942)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) 800 g, grijze kat die over een kom brokjes gluurt, label 'Mit saftigem Huhn' (met sappige kip).
Whiskas
Senior 7+ 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 5,69
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (184)
€ 22,49
(€ 11,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Cocker hondenvoerzak met ras-specifieke voeding, met iconen die op maat gemaakte brokjes en ondersteuning voor natuurlijke verdedigingen aangeven.
ROYAL CANIN
Cocker Puppy 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 26,79
(€ 8,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Maxi hondenvoerzak met een Weimaraner hond, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid aangeeft.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Maxi 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer verpakking toont een speelse kat in een doos, gelabeld "Gemischte Vielfalt in Gelee" met rundvlees, kip, sardine, zalm smaken.
Felix
As good as it looks Junior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary blikvoer voor honden gelabeld 'Sensitivity Control' met kip en rijst, met een hondenillustratie en voedingsdetails.
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Diet Diabetische kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat en een vetgedrukt "DIABETIC" label.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 32,49
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility hondenvoerzak met een golden retriever, gelabeld 'j/d reduced calorie', en gemarkeerd als 'Veterinair aanbevolen.'
Lage Prijs
Hill's Science Plan Delicious Selection voor Gesteriliseerde Katten, met een gemberkat op de doos, bevat 6 verpakkingen van zowel kip als zalm.
Hill's
Science Plan Young Adult Sterilised 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (104)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoederzak met een bruine hond, met tekst die de verbeterde ontlastingkwaliteit en 97% optimale resultaten benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Maxi 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 31,59
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Classics Prairie Poultry hondenvoerzak met een bergachtergrond, met kip, kalkoen, en claims van antioxidanten en omega-3's.
ACANA
Prairie Poultry 9,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 54,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoer voor Franse Bulldogs, met een puppy afbeelding, details over voeding voor het ras, en claims over het ondersteunen van natuurlijke verdedigingen.
ROYAL CANIN
Franse Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een Collie, met de tekst 'Helpt gewichtstoename te beperken' en '90% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Light Weight Care Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (22)
€ 72,29
(€ 6,02/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoerdoos met een zwart-witte kat, tekst in het Duits, en een bord met vleesblokjes in gelei.
Felix
As good as it looks 24 x 85 g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1837)
€ 12,99
(€ 6,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Mini hondenvoer zak met een kleine hondenillustratie, met tekst die zorgvoeding en calorievermindering benadrukt.
ROYAL CANIN
Mini Sterilised 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba premium droog hondenvoerzak voor Labrador Retrievers, met een gele labrador op de voorkant, gelabeld 'Adult' en '12kg.'
EUKANUBA
Droogvoer Hond Specifiek Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (50)
€ 40,49
(€ 3,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Wilderness kattenvoer, met een Bengaal kat, met smaken: Pure Kalkoen, Donkere Ford, Ranger's Forest, en Pure Kip.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult 4x100 g Multipack 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (113)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zak met een kattenafbeelding, benadrukt ondersteuning voor de spijsverteringsgezondheid en 95% ontlastingkwaliteit in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van 24 Felix Sensations kattenvoerzakjes met een zwart-witte kat, met smaken: sardine, zalm, pollak, forel.
Felix
Sensations gelei 24 x 85 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 9,49
(€ 4,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoerzak met een illustratie van een kleine hond, beweert '88% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Licht Gewicht Verzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 27,49
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak met een afbeelding van een tabby kat en een witte achtergrond met rode en gouden accenten.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 11,49
(€ 28,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droogvoer voor Golden Retrievers, 12 kg zak, met een golden retriever op de voorkant en voedingsclaims.
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek Gold Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
EUKANUBA Ras Specifiek droogvoer voor Duitse Herders, 12 kg zak, met een zittende hond afbeelding en labels 'Volwassen' en 'Ondersteunt een lang gezond leven.'
EUKANUBA
droogvoer hond ras specifiek Duitse herder volwassen 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Maxi Adult hondenvoer verpakking met een foto van een hond, voedingsdetails inclusief 21,5% eiwit en 12% vet.
bosch
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (284)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)