Puppyvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Doseringsvorm
Sorteren op:
248 producten
Blik Wow-Dog Junior hondenvoer met kip, met een felgele label, met afbeeldingen van kippenstukken en wortelen.
WOW
Junior 6 x 400 g Kip met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (23)
€ 18,29
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Puppy hondenvoerzak met een zwart-wit afbeelding van een puppy, met een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Puppy 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (60)
€ 27,49
(€ 11,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Singlefleisch Exclusive hondensnacks, 50g verpakking, met gedroogde hertenvleesstukjes met het label "Hirsch Pur" en de claim "1 Protein Single."
RINTI
Singlefleisch Exclusive Snack Pur 2 x 50 g Hert
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 3,98
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Puppy Recipe zak met twee honden in een zonsondergangveld, met 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Puppy Recipe 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een blik Terra Canis hondenvoer met een cartoon teckel op een lichtblauwe gestreepte achtergrond, gelabeld 'Kip met pompoen, kamille & tomaat.'
Terra Canis
puppy 6 x 400 g Kip met pompoen, kamille en tomaat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 3
FRESCO hondenvoerzakje 'Trainingsknöchelchen - Rind', Martin Rütter trainingssnack, 150 g, afbeelding van hond en stapel rundvlees snacks.
FRESCO
Martin Rütter Trainingsbotjes Rund 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (181)
€ 3,29
(€ 21,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Paarse verpakking van ESCAPURE hondensnacks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Lamm,' met zachte lamsmaak snacks.
ESCAPURE
Hupferl Softies 150 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Groen FRESCO-hondensnoepzakje met tekst 'Der Martin Rütter Riegel -Pferd-', foto van een hond en paardenpictogram, plus meerdere bruine snackstengels.
FRESCO
Martin Rütter Reep Paard 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 3,29
(€ 32,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks, 54 stokken, vermindert tandplak, voor honden van 7-12 kg, één stok per dag.
DentaLife
tandverzorgingssnacks multipack Mini 54 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1549)
€ 9,19
(€ 10,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Duitse Herder hondenvoer zak met een puppy afbeelding, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondensnoep verpakking met '8in1 Flavours Triple Flavour Wings,' met afbeeldingen van kip-, rund- en varkensvlees smaken, 113g.
8in1
Triple Flavour Wings 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 5,79
(€ 51,24/kg)
Orijen Puppy voedselzak met een silhouet van een hond en eigenaar op het strand, met nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (118)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 6
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (187)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini natvoer zakje, 85g x 12, met zachte stukjes in saus, geschikt voor puppy's van 2-10 maanden.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 12,59
(€ 12,34/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Pug hondenvoer zak met een afbeelding van een pug puppy, met tekst die de ras-specifieke voeding en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Mops Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, 100% verse ingrediënten, hoog dierlijk eiwit, geen granen of suiker.
animonda
GranCarno Original natvoer voor junior honden Kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (96)
€ 20,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Lamspaté tube, 110g, met een rennende hond op het label, met tekst die glutenvrij en zonder toegevoegde suiker aangeeft.
Trixie
Premio lamscrème 2 x 110 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Blik nat hondenvoer met een witte puppy op de voorkant, gelabeld 'animonda vom Feinsten JUNIOR mit Geflügel + Putenherzen.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor puppy's, Junior Gevogelte en kalkoenharten 22x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Chicko's MINI hondensnacks, hondenillustratie, zichtbare reepjes; tekst 'MIT LACHS' en 'Mini Huhn-Häppchen'.
RINTI
Chicko Mini Zalm 12x80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer met het label "WOW Dog Rind Junior" met rundvlees, met stukken vlees en pompoen aan de voorkant, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Junior 6x800g Rund met kip 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (27)
€ 22,99
(€ 4,79/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy voerzak voor middelgrote rassen, geschikt voor puppy's van 2-12 maanden, met zachte stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Medium Puppy in Saus 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 15,79
(€ 11,28/kg)
ACANA Puppy Large Breed Recipe hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond met twee honden, die verse Canadese kip en rauwe schol benadrukt.
ACANA
Puppy Large Breed 11,4 kg 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 76,89
(€ 6,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Poodle hondenvoerzak met een fluffy poedelpuppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
BHN Poedel Puppy 3kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 43,49
(€ 14,50/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
RINTI Kennerfleisch Junior blikvoer voor honden, met kip, graanvrij, met afbeeldingen van rauwe vleesstukken, en tekst die 'Rijk aan Omega3' benadrukt.
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 21,49
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi hondenvoer zak voor puppy's van 2-15 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (302)
€ 27,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Royal Canin puppyvoer, X-Small 2–10 maanden, volwassen gewicht tot 4 kg, foto van een kleine witbruine pup
ROYAL CANIN
X-Small Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Puppy voerzak met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (52)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Shih Tzu hondenvoerzak met een illustratie van een kleine Shih Tzu puppy, met tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
BHN Shih Tzu Puppy 1,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Puppy voerzak voor pups van 2-12 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (260)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Puppy Large Breed hondenvoer zak met een levendig oranje en crème ontwerp, met nadruk op verse ingrediënten en voedingsvoordelen.
ACANA
Puppy Large Breed 17kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 109,00
(€ 6,41/kg)
Bruine verpakking van ESCAPURE honden traktaties met paardenvleessticks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Stangerl Pferd.'
ESCAPURE
Stangerl 150 g Paard
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Giant hondenvoerzak voor puppy's van 2-8 maanden, met een St. Bernard en informatie over immuunondersteuning en energie.
ROYAL CANIN
Giant Puppy 3,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (93)
€ 25,79
(€ 7,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
3 kg Purina Pro Plan hondenvoerzak met een puppy op de voorkant. Hoogtepunten: 'Hoog Eiwit', 'Kip Nr. 1', 'Medium Puppy', 'Gezonde Start.'
PRO PLAN
Puppy Medium Gezonde Start Kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (186)
€ 26,29
(€ 8,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Gold Junior hondenvoer blik met een kleine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het graanvrij is en gevogelte bevat.
RINTI
Gold Junior 12 x 185 g Gevogelte 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Teckel hondenvoerzak met specifieke voeding voor het ras, met details over op maat gemaakte brokjes en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Teckel Puppy 1.5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (38)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Labrador Retriever hondenvoerzak, met ras-specifieke brokjes, met tekst die ondersteuning voor natuurlijke afweer benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (103)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini hondenvoer zak, met een puppy-illustratie, benadrukt voordelen voor het immuunsysteem, hersenontwikkeling en brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (165)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Junior Young & Active hondenvoerzak, lichtblauw 12,5 kg, 'bosch' logo en tekst 'Life Protection'
bosch
droogvoer hond, junior, jong & actief 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 49,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pedigree DentaStix Mega Pack met 105 tandheelkundige kauwproducten voor honden, met een golden retriever en de tekst 'Dagelijkse Mondverzorging.'
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Megapack 105 stk voor grote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (165)
€ 24,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoer voor Franse Bulldogs, met een puppy afbeelding, details over voeding voor het ras, en claims over het ondersteunen van natuurlijke verdedigingen.
ROYAL CANIN
Franse Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Dog NaturCroq Puppy hondenvoerzak met een golden retriever puppy op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het in Duitsland is gemaakt.
HAPPY DOG
Blije Hond NaturCroq Droogvoer Hond Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (39)
€ 18,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Yorkshire Terriers, met een afbeelding van een kleine puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Premium hondenvoerzak met "Wolfsblut Wild Duck Puppy," met afbeeldingen van twee wolfpuppy's en voedingsdetails aan de voorkant.
WOLFSBLUT
Puppy Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Dalmatian Puppy voedselzak met specifieke voeding voor het ras, met details over de vorm van de brokjes en claims over immuunondersteuning in het Nederlands.
ROYAL CANIN
Dalmatiër Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 78,99
(€ 6,58/kg)