FIT+FUN

Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Vloeren
Sorteren op:
211 producten
Groene rechthoekige huisdierdeken met patroon van rood-witte zuurstokken en witte sneeuwvlokken.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun Xmas Kerstdeken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Twee kerstpluchen hondenspeeltjes: een glimlachende pudding met hulst en lintstaarten; een rode mok met slagroom en zuurstok-handvat.
Binnenkort beschikbaar
FIT+FUN volwassen kattenvoer met kip, 2 kg zak met afbeelding van een Europese korthaar kat en brokjes.
Binnenkort beschikbaar
NieuwExclusief
FIT+FUN
droogvoer voor volwassen katten met kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Pluche hondenspeelgoed verkleed als blauwe speelgoedsoldaat met rode pompomhoed, geborduurd glimlachend gezicht en slappe bruine oren.
Binnenkort beschikbaar
Beige varkentje huisdierspeeltje met witte stippen dat een rode Kerstmuts met hulst draagt, met een groot geschilderd oog en open mond.
Binnenkort beschikbaar
Gemberkoekmannetje-vormig, getextureerd bruin hondenspeelgoed met witte glazuurdetails, groene knopen en een rode tong die uitsteekt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperkoekman van Latex
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 3,99
Rond kauwspeelgoed voor honden: groene schuimtwists verstrengeld met een rood gevlochten touw tot een ring.
Binnenkort beschikbaar
Beige siliconen rendiervormige traktatie/dispenser voor huisdieren met rode neus, zwarte ogen, open mondgat en zilveren karabijnhaak
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas poepzakjeshouder
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Groene siliconen slow-feed voerbak met doolhofachtige, boomvormige verdelers.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas voerbak 2-in-1
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Pluchen kippenpoot-speeltje met glimlach, met rood-wit gestreepte kerstmuts, geel gestreepte pootjes en geborduurde roze wangen.
Binnenkort beschikbaar
Doos FIT+FUN kerstthema honden tennisballen met sterren, sneeuwvlokken en een versierde kerstboom illustratie.
Binnenkort beschikbaar
Doorzichtige buis met kerstspeeltjes voor katten met bovenop een rood zuurstok-pluche en strik; bevat pluchen kerstman, pepermunt, groene bal, aardbei en sokje.
Binnenkort beschikbaar
Pluche feestelijke huisdierspeeltjes: glimlachende sneeuwpop- en kerstmanhoofden in rood-groen gemêleerde mokken.
Binnenkort beschikbaar
Crèmekleurig pluchen rechthoekig huisdierbed met opstaande randen, bekleed met kleine beige hondengezichtjes
Binnenkort beschikbaar
Rechthoekige gegolfde kartonnen krabplank met een rode stok, een hangend pompon-speeltje en twee pluche kerstfiguren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas krabplank geschenkset
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Drie zakken "fit+fun Funny Meal" vogelvoer, met een cockatiel aan de voorkant, met zichtbare zaden en granen binnenin.
Exclusief
FIT+FUN
Grappige maaltijd grote parkiet 2x3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 13,19
(€ 2,20/kg)
Witte drinkfontein voor huisdieren met zwarte bruisende bovenkant en blauw waterpeilvenster
Binnenkort beschikbaar
Fit+Fun Paté-container met twee honden, gelabeld "Pastete Schlemmerkern mit Huhn, Karotten & Nudeln," 300g.
Exclusief
FIT+FUN
MultiFit natvoer hond paté met kip en wortelen 18x300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (79)
€ 19,99
(€ 3,70/kg)
Beschikbare varianten: 5