Mac´s

Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale voereigenschappen
Soort
Beoordeling
Sorteren op:
6 producten
Blikjes kattenvoer gelabeld 'MAC's Huhn pur mit ganzen Herzen' met pure kip en hele harten, graanvrij, met een hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kat volwassen Kip Puur met hele gevogelteharten 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (70)
€ 7,49
(€ 6,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blikjes kattenvoer 'MAC's Kitten Turkey & Rabbit' met afbeeldingen van kalkoen en konijn, gelabeld graanvrij en met een hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kitten kalkoen & konijn 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 11,29
(€ 9,41/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik kattenvoer gelabeld "MAC's Super Food for Cats," met "Pure Kip met Hele Harten," graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
natvoer kat volwassen Kip Puur met hele gevogelteharten 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (108)
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
Beschikbare varianten: 6
MAC's Super Food for Cats Pure Turkey volwassen kattenvoer, glutenvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
nat kattenvoer Adult Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (12)
€ 17,49
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
MAC's Super Food for Cats verpakking met Adult Zalm & Kip smaak, benadrukt graanvrije ingrediënten, kruiden en vitamines.
MAC's
natvoer kat volwassen Zalm en gevogelte 12x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 17,49
(€ 14,58/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blikjes kattenvoer met het label "MAC's Kitten Kalkoen & Konijn," met afbeeldingen van kalkoen- en konijnenvlees, met iconen voor "Graanvrij" en "Hoge Vleesinhoud."
Binnenkort beschikbaar
MAC's
natvoer voor kittens Kalkoen en konijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (42)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)