Kat

Voer voor katten met problemen met de urinewegen

Merken
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Aanbiedingen
Soort
VET-diëten
Nat/droog
Sorteren op:
5 producten
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak met een afbeelding van een tabby kat en een witte achtergrond met rode en gouden accenten.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 11,49
(€ 28,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak, met een grijze tabby kat op de voorkant, gelabeld "Moderate Calorie."
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary S/O Moderate Calorie 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 9,79
(€ 24,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'Morsels in Gravy.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Morsels in Sauce 12x85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'LOAF' met een gouden streep.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x85g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zak, met een kat en een brokje, met tekst die aangeeft dat het de urinegezondheid binnen 10 dagen ondersteunt.
ROYAL CANIN
Urinary Care 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,69
(€ 24,22/kg)
Beschikbare varianten: 5

Voer voor katten met problemen met de urinewegen in de MAXI ZOO webshop