Hondenvoer

Droog hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Soort (BARF)
Sorteren op:
467 producten
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior Sensitive hondenvoer zak met een bruine puppy. Tekst benadrukt ingrediënten: lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Maxi Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (90)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'SELECT GOLD MAXI SENIOR' voor honden boven de 25 kg, ouder dan 8 jaar, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Senior Kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Groen en grijs zakje Premiere I love my dog Mini Adult zacht halfvochtig hondenvoer met 60% rundvlees, kleine brokjes, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding hond adult mini Rund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld "SELECT GOLD XS ADULT" voor honden tot 4 kg, met een Yorkshire Terrier en "Sensitive" eend en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Adult Eend en aardappel 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
4 kg zak PREMIERE hondenvoer met een lachende gele Labrador. Gelabeld "SENSITIVE GRAIN FREE ADULT," rijk aan kip en aardappel.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoeding hond adult graanvrij Kip en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (71)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Junior Best Meat puppyvoer met 43% gevogelte, twee Labrador puppy's, een bakje brokjes en stukjes vlees op een houten vloer.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Junior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (204)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak hondenvoer Real Nature Wilderness Rocky Hills 1 kg met afbeelding van een wolf — Rund & Geit, VOLWASSEN Mini 1-10 kg, 65%/35%/0%
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Mini, Rocky Hills, rund met geit 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (81)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdierenvoedingszak "Wilderness Adult Dark Fiord" met een wolf in een bos, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord edelhert, zalm en eend 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (224)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior hondenvoer zak, 25 kg, geschikt voor honden van meer dan 25 kg en onder de 15 maanden. Smaak: Rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het merk MultiFit, gelabeld "BENISSIMO ADULT" met rundvlees en groenten, 12 kg formaat, en kleurrijke brokjes.
Exclusief
MultiFit
Benissimo Droogvoer Hond Volwassen, met Rund & Groenten 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Canada' met een bruine achtergrond, een grote hondenafbeelding en ingrediënten: zalm, konijn en lam.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Canada 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (51)
€ 41,49
(€ 10,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoeding verpakking gelabeld 'Premiere' met de tekst 'Sensitive Adult' en 'Rijk aan Lam & Rijst', met een formaat van 4 kg.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoer hond adult Lam 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (176)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Sensitive hondenvoerzak voor honden boven 25 kg met lam en rijst, plus meerdere blikken nat hondenvoer voor volwassenen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive gemengde voerset 13-delig.
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 89,99
(€ 4,17/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Adult Pure Duck dierenvoerzak met afbeelding van een wolf, label 'Pure Duck', 60%/40%/0% en 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Pure Duck 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (74)
€ 77,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een 500g zak van Premiere Raw Kitchen Bunter Obst- und Gemüsemix, toont een levendige mix van fruit en groenten met "Mix It!" instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Fruit- en groentemix 500 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 11,99
(€ 23,98/kg)
Zak PREMIERE soft adult hondenvoer, gevogelte, 1 kg, oranje-grijze verpakking met afbeelding van een Labrador en tekst 'PREMIERE. I love my dog'.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding voor volwassen honden Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (273)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit roze hondenvoerzak met glimlachende zwart-witte hond, ADULT 1+, met gevogelte & wortel, 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit senior hondenvoerzak, roze, glimlachende zwart-witte hond, label 'Senior 7+', 'met kip & rijst', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond senior Kip en rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
MultiFit Junior <1 puppy droog hondenvoer, gevogelte & rijst, roze verpakking met afbeelding van brokjes, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met een Berner Sennen, label 'MAXI ADULT 2+' en 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Adult, Maxi, met Gevogelte & Wortel 12 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen groentemix met fruit en kruiden, 500g verpakking, met kleurrijke groenten en een mix-gids.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix met Fruit en Kruiden 500 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (40)
€ 6,99
(€ 13,98/kg)
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen Basic Groentemix zak, met wortelen, courgette en bieten, met instructies om te mengen en een gewichtlabel van 500g.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix Basic 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,49
(€ 18,98/kg)
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen rijstvlokken met groenten verpakking, met afbeeldingen van groenten en rijst, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN rijstvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
Lage Prijs
Drie zakken hondenvoer gelabeld 'Premiere' in verschillende smaken: oranje voor kip, rood voor rundvlees en groen voor eend, allemaal gemarkeerd 'Volwassen' en 'zacht'.
Exclusief
PREMIERE
Soft Adult proefpakket 3x4 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (21)
€ 80,89
(€ 6,74/kg)
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen aardappelvlokken verpakking met kleurrijke groenten en 'B.A.R.F. System' tekst, plus 'Mix it!' instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN-aardappelvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met glimlachende zwart-witte hond, label 'Sensitive Adult 1+', lam, gevogelte & rijst, 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond Sensitive Adult met lam, gevogelte & rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (46)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Max-I-Mum Senior hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg.
RINTI
MAX-I-MUM Senior kip 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 49,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten, 1500g zak, met kleurrijke groenten en een 'Mix It!' instructie.
Exclusief
PREMIERE
Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Lage Prijs
Een hondenvoerzak met een blije hond op de voorkant, gelabeld 'MultiFit mellos MINI ADULT' met tekst die aangeeft dat het rundvlees en wortelen bevat.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen, mini Rundvlees en wortelen 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit-hondenvoertas met foto van een pup, voorzien van 'JUNIOR MAXI <2', 'met gevogelte & rijst' en '12 kg'.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, Maxi, met Gevogelte & Rijst 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Premium hondenvoeding zak met twee wolfpuppy's, gelabeld "WOLFSBLUT WIDE PLAIN PUPPY," met ingrediënten zoals paardenvlees en zoete aardappel.
WOLFSBLUT
Puppy Wide Plain paardenvlees met zoete aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 31,19
(€ 15,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim hondenvoerzak met een zonsondergang strandscène, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' claims.
Orijen
Fit & Trim 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (54)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 5
Hondenvoerzak met een Border Collie puppy, gelabeld "HAPPY DOG PUPPY," met details over de grootte van de brokjes en voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, puppy 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 47,99
(€ 4,80/kg)
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (84)
€ 24,49
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blije Dog Junior hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die 'voor een gezond leven!' en 'fit & vitaal' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, junior 10 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 45,99
(€ 4,60/kg)
Lage Prijs
Purina ONE Mini/Kleine Gevoelige hondenvoer, 800g verpakking met zalm en rijst, met een kleurrijke mix van ingrediënten.
Purina ONE
Mini Adult Zalm 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (144)
€ 7,69
(€ 9,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het label "FIT+FUN CROС mit Rind," met twee honden op de voorkant, met een gewicht van 15 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Croc 15 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (262)
€ 19,99
(€ 1,33/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Rinti Max-I-Mum Junior', met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM Junior kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 39,89
(€ 9,97/kg)
Orijen Small Breed hondenvoerzak met een roze ontwerp, met de tekst '85% Quality Animal Ingredients' en 'Fresh or Raw.'
Orijen
Small Breed 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (358)
€ 27,99
(€ 15,55/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, die ondersteuning voor de urinegezondheid promoot en een +21% resultaat claimt.
ROYAL CANIN
Urinary Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 39,99
(€ 13,33/kg)
Orijen Senior hondenvoerzak met een schilderachtige achtergrond met een persoon en een hond. De tekst benadrukt "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "vers of rauw."
Orijen
Senior 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental hondenvoerzak voor middelgrote en grote honden, met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental voor middelgrote en grote honden 6 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 69,49
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Sensible Toscana hondenvoer zak met een zwarte hond op een schilderachtige achtergrond, gelabeld 'Ente & Lachs' (Eend & Zalm).
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Toscana 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (116)
€ 24,69
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoer zak, ontworpen voor kleine honden met kieskeurige eetlust, met een hondillustratie en de claim '99% voorkeur.'
ROYAL CANIN
Exigent Mini 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 18,19
(€ 18,19/kg)
Beschikbare varianten: 2