Hondenvoer

Droog hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Soort (BARF)
Sorteren op:
467 producten
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Mini hondenvoerzak met een illustratie van een Schotse Terrier, met nadruk op allergenreductie en 91% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Mini 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Terra Canis Canireo hondenvoer, met een afbeelding van kip, '100% natuurlijk' label en voedingsdetails.
Terra Canis
Canireo Adult kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 56,99
(€ 22,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Shih Tzu hondenvoerzak met een illustratie van een kleine Shih Tzu puppy, met tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
BHN Shih Tzu Puppy 1,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Adult hondenvoerzak met een illustratie van een Chihuahua, met tekst die de voeding en smaakbaarheid voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 14,49
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Medium Puppy voerzak voor pups van 2-12 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (260)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Puppy Large Breed hondenvoer zak met een levendig oranje en crème ontwerp, met nadruk op verse ingrediënten en voedingsvoordelen.
ACANA
Puppy Large Breed 17kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 109,00
(€ 6,41/kg)
ACANA Wild Prairie Recipe huisdiervoer zak met "Hoogste Eiwit" label; 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten, geen kunstmatige conserveermiddelen.
ACANA
Wild Prairie 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Giant hondenvoerzak voor puppy's van 2-8 maanden, met een St. Bernard en informatie over immuunondersteuning en energie.
ROYAL CANIN
Giant Puppy 3,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (93)
€ 25,79
(€ 7,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
3 kg Purina Pro Plan hondenvoerzak met een puppy op de voorkant. Hoogtepunten: 'Hoog Eiwit', 'Kip Nr. 1', 'Medium Puppy', 'Gezonde Start.'
PRO PLAN
Puppy Medium Gezonde Start Kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (186)
€ 26,29
(€ 8,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Flakes Adult hondenvoer met granen en groenten, zonder toegevoegde suikers, ideaal om te mengen en als vleesaanvulling.
Exclusief
MultiFit
Vlokvoer Hond Adult Vlokjes Graan met Groenten 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (101)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Teckel hondenvoerzak met specifieke voeding voor het ras, met details over op maat gemaakte brokjes en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Teckel Puppy 1.5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (38)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer voor oudere honden 12+, geschikt voor honden tot 4 kg, met een Papillon-hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Labrador Retriever hondenvoerzak, met ras-specifieke brokjes, met tekst die ondersteuning voor natuurlijke afweer benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (102)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini hondenvoer zak, met een puppy-illustratie, benadrukt voordelen voor het immuunsysteem, hersenontwikkeling en brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (165)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Junior Young & Active hondenvoerzak, lichtblauw 12,5 kg, 'bosch' logo en tekst 'Life Protection'
bosch
droogvoer hond, junior, jong & actief 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 49,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maltese hondenvoerzak met een illustratie van een Maltese hond, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de voordelen voor een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Maltezer Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Labrador Retriever hondenvoerzak, met een gouden ontwerp, met tekst die "5+ jaar" en "Healthy Aging Complex" benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever 5+ Adult 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 72,99
(€ 6,08/kg)
Gelukkige Hond NaturCroq XXL Volwassen hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, met de nadruk op 100% natuurlijke ingrediënten.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor Adult honden, XXL 15 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 44,49
(€ 2,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Adult Dog Recipe hondenvoerzak met verse Canadese kip en rauwe schol, met 60% dierlijke ingrediënten en 40% groenten.
ACANA
Adult Dog 11,4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (35)
€ 74,89
(€ 6,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Sensible Renal & Reduction hondenvoerzak, 11,5 kg, met 13,3% eiwit, 9,5% vet en claims voor ondersteuning van de nieren/levers.
bosch
Sensible Renal & Reduction 11,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 51,99
(€ 4,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoer voor Franse Bulldogs, met een puppy afbeelding, details over voeding voor het ras, en claims over het ondersteunen van natuurlijke verdedigingen.
ROYAL CANIN
Franse Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3kg, met een middelgrote hond. Labels geven aan 'Sensitive Skin' en 'No. 1 ingredient salmon.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Adult French Bulldog hondenvoerzak, met specifieke voeding voor het ras, een illustratie van de brokvorm en tekst in het Deens.
ROYAL CANIN
French Bulldog Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (151)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Dog NaturCroq Puppy hondenvoerzak met een golden retriever puppy op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het in Duitsland is gemaakt.
HAPPY DOG
Blije Hond NaturCroq Droogvoer Hond Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (39)
€ 18,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Yorkshire Terriers, met een afbeelding van een kleine puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek West Highland White Terrier Adult 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 15,29
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoerzak met "Wolfsblut Wild Duck Puppy," met afbeeldingen van twee wolfpuppy's en voedingsdetails aan de voorkant.
WOLFSBLUT
Puppy Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
ACANA Adult Large Breed hondenvoerzak met twee honden in een grasveld, met verse kip en rauwe schol, 60% dierlijke ingrediënten.
ACANA
Adult Large Breed 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 79,89
(€ 7,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Bichon Frise volwassen hondenvoer zak met een witte Bichon Frise hond, met tekst die de voeding van het ras en de urinegezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Bichon Frisé Adult 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 15,59
(€ 10,39/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Beagle Adult hondenvoedingszak met een illustratie van een Beagle-hond, met tekst die de voeding voor het ras en het ideale gewicht benadrukt.
ROYAL CANIN
Beagle Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (53)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dalmatian Puppy voedselzak met specifieke voeding voor het ras, met details over de vorm van de brokjes en claims over immuunondersteuning in het Nederlands.
ROYAL CANIN
Dalmatiër Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 78,99
(€ 6,58/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Maxi hondenvoer zak met een illustratie van een zwarte hond, met nadruk op voeding, gewichtsbehoud, en 14% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 74,99
(€ 6,25/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Puppy voerzak met een kleine Chihuahua puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 17,89
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor volwassen grote rassen (26-44 kg), met een Duitse herder, ter bevordering van spijsvertering en optimale gezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 71,39
(€ 4,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler hondenvoerzak, met een afbeelding van een Rottweiler, benadrukt voeding specifiek voor het ras en voordelen voor de hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (50)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Robust Puppy voedselzak, met een puppy op de voorkant, gelabeld "High Protein" en "Healthy Start," 12 kg.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Cocker hondenvoerzak met ras-specifieke voeding, met iconen die op maat gemaakte brokjes en ondersteuning voor natuurlijke verdedigingen aangeven.
ROYAL CANIN
Cocker Puppy 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 26,79
(€ 8,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer zak voor volwassen honden tot 4 kg, met een hondenillustratie en bevordering van de immuungezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Adult X-Small 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 15,49
(€ 10,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoer zak met een bruine en witte hond illustratie, gelabeld "Grootte M" voor honden van 11-25 kg, met nadruk op ondersteuning van spiermassa.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 26,19
(€ 6,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba Daily Care droge hondenvoerzak met een teckel op gras, gelabeld 'Gewichtscontrole' voor kleine en middelgrote rassen, 15kg.
ACANA Adult Small Breed hondenvoerzak met twee honden in een zonsondergangveld. Hoogtepunten: "60% dierlijke ingrediënten," "40% groenten," "0% toevoegingen."
ACANA
Adult Small Breed 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 46,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van "WOLFSBLUT WILD DUCK SENIOR" hondenvoer, met een wolf logo, met eend, aardappel, graanvrij, voor senior honden.
WOLFSBLUT
Wild Duck Senior eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer zak, met een hoog eiwitformule met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Small & Mini dagelijkse voeding 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Pug hondenvoerzak met een illustratie van een mopshond, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en een gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Pug Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Happy Dog NaturCroq Balance Adult,' met een groen en beige ontwerp.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor volwassen honden, Balance 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (41)
€ 44,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Ultra Premium Senior hondenvoer zak, 11,5 kg, met een honden silhouet en Duitse tekst over gewichtsbeheersing en veroudering.
bosch
Senior Age Weight 11,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (61)
€ 52,49
(€ 4,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wild Duck hondenvoer voor kleine rassen, met een wolf's gezicht en benadrukt natuurlijke ingrediënten zoals eend en aardappel.
WOLFSBLUT
Small Breed Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2