Hondenvoer

Droog hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Soort (BARF)
Sorteren op:
467 producten
Lage Prijs
Royal Canin Adult hondenvoer voor West Highland White Terriers, met een afbeelding van brokjes en tekst in het Deens over op maat gemaakte voeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
West Highland White Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (51)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care Mini hondenvoer zak met illustratie van een kleine hond, met de nadruk op verbeterde ontlastingkwaliteit en 92% optimale resultaten.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoederzak met een bruine hond, met tekst die de verbeterde ontlastingkwaliteit en 97% optimale resultaten benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Maxi 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 31,59
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Duitse Herder hondenvoer zak met een puppy afbeelding, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Happy Dog Light Calorie Control hondenvoer, met een grijze hond op de voorkant, met tekst die '40% minder vet' en 'verhoogt de stofwisseling' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Light Calorie Control 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor volwassen Jack Russell Terriers, met een hondenafbeelding, voedingsdetails voor het ras en een op maat gemaakte brokvorm.
ROYAL CANIN
Jack Russell Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Puppy voedselzak met een silhouet van een hond en eigenaar op het strand, met nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (118)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Royal Canin puppyvoer voor Golden Retrievers, met een puppy op de zak en tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Golden Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (105)
€ 27,49
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT COLD RIVER ADULT,' met forel en zoete aardappel, met afbeeldingen van ingrediënten en gezondheidsclaims.
WOLFSBLUT
Cold River Forel met Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 19,49
(€ 9,75/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer zak met een Yorkshire Terrier met een strik, die voeding specifiek voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (91)
€ 18,69
(€ 12,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin mini hondenvoerzak voor honden tot 10 kg, geschikt voor volwassenen van 8+ jaar, met focus op gewichtsonderhoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 8+ 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (83)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor kleine rassen (S), voor honden tot 10 kg, ouder dan 12 jaar, ter bevordering van gewichtsbehoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoedselzak voor senioren, met een Papillon-illustratie en claims voor immuunsysteemgezondheid en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Adult 8+ 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 16,79
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cavalier King Charles hondenvoerzak, met een illustratie van brokjes, een voedingslabel voor het ras en een claim over hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (66)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch hondenvoerzak met het label "REPRODUCTIE," geschikt voor honden ouder dan 12 maanden, met 27% eiwit en 16% vet, met afbeeldingen van brokjes en vlees.
bosch
Reproduction 7,5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 22,69
(€ 3,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Pug hondenvoer zak met een afbeelding van een pug puppy, met tekst die de ras-specifieke voeding en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Mops Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Medium hondenvoer zak, met een paarse label, voedingsinformatie en een claim van -10% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Medium 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
"Wolfsblut Down Under Adult hondenvoer zak met Black Angus Beef, wolf afbeelding, en iconen voor glutenvrij en natuurlijke ingrediënten."
WOLFSBLUT
Down Under, rundvlees met groenten 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 21,69
(€ 10,85/kg)
Happy Dog Sensible Neuseeland hondenvoerzak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'Lamm' (lam) en 'Adult' met een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Nieuw-Zeeland 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 61,49
(€ 4,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
In de oven gebakken hondenvoedselzak gelabeld "70% Rind" met een koeillustratie, die enkele eiwitten, graanvrij en superfoods benadrukt.
bosch
Oven Baked Rund 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 61,99
(€ 6,20/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cocker hondenvoer zak met een Cocker Spaniel, benadrukt ras-specifieke voeding voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Cocker Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (81)
€ 28,09
(€ 9,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'All Size Adult 1+' en 'Light/Sterilised.'
PRO PLAN
Alle Maten Adult Licht/Gesteriliseerd met kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (134)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Life Protection concept hondenvoer zak, 12,5 kg, gelabeld "Ultra Premium Quality ADULT LIFE & CARE," met een silhouet van een hond.
bosch
Adult Life Care 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 62,49
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Large Breed Recipe hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond met twee honden, die verse Canadese kip en rauwe schol benadrukt.
ACANA
Puppy Large Breed 11,4 kg 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 76,89
(€ 6,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer zak voor middelgrote honden, met een kalmerende formule en een claim van +44% normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Medium 10 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
WOLFSBLUT Wild Pacific hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld "Adult" met "4 Soorten Vis met Aardappelen," 12,5 kg.
WOLFSBLUT
Wild Pacific Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoer zak "WOLFSBLUT GREEN VALLEY ADULT" met wolf afbeelding en ingrediënten: lam, zalm, aardappel in het Duits en Engels.
WOLFSBLUT
Green Valley lam en zalm met aardappel 2 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 22,39
(€ 11,20/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoer, Perfect Digestion voor grote honden 25+ kg, zwarte hond met rode halsband, kip & bruine rijst
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT BLUE MOUNTAIN ADULT' met een wolf afbeelding, met tekst over ingrediënten en voordelen.
WOLFSBLUT
Blue Mountain wildvlees met aardappelen 2 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 22,79
(€ 11,40/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Poodle hondenvoerzak met een fluffy poedelpuppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
BHN Poedel Puppy 3kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 43,49
(€ 14,50/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een middelgrote hond, die de tandheelkundige gezondheid en 99% tandplakreductie benadrukt.
ROYAL CANIN
Dental Care Medium 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
ACANA Classics Red Meat Recipe hondenvoer zak, met een schilderachtige achtergrond van bergen en een meer, benadrukt ingrediënten: rauw rundvlees, varkensvlees en lam.
ACANA
Classic Red 9,7 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 60,69
(€ 6,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 1,5 kg MultiFit Mellos volwassen hondenvoer, met rundvlees en wortel op een gele achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen Rundvlees en wortelen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 5,79
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoerzak met een illustratie van een kleine hond, beweert '88% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Licht Gewicht Verzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 29,49
(€ 9,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke droogvoer voor Cocker Spaniels, met een gouden Cocker Spaniel op de zak, gelabeld voor volwassen honden ouder dan 1 jaar.
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor honden 9+, met een teckel en benadrukt kip als het belangrijkste ingrediënt.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi hondenvoer zak voor puppy's van 2-15 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (302)
€ 27,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondensvoeding zak gelabeld 'Happy Dog Sensible Ireland' met een bruine hond, met ingrediënten 'Zalm & Konijn' en een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Ierland 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Royal Canin puppyvoer, X-Small 2–10 maanden, volwassen gewicht tot 4 kg, foto van een kleine witbruine pup
ROYAL CANIN
X-Small Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Puppy voerzak met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (52)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor kleine/mini volwassen honden, gelabeld licht/gestileerd, hoog eiwitgehalte, met kip als hoofdingrediënt.
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak 'Perfect Digestion' met een glimlachende bruin‑witte hond.
ACANA
grasgevoerd lamsvlees 11,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (27)
€ 87,89
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Senior Recipe hondenvoerzak met twee honden in een grasveld bij zonsondergang, met verse Canadese kip, rauwe schol en zonder granen.
ACANA
Senior 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (35)
€ 77,09
(€ 6,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor Duitse Herders, gelabeld 'Grootte L maxi 26-44 kg, volwassen 5+,' met iconen voor spijsverteringsgezondheid en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 5+ 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (58)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 3