Hondenvoer

Hondensnoepjes en hondensnacks

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
364 producten
Groen FRESCO-hondensnoepzakje met tekst 'Der Martin Rütter Riegel -Pferd-', foto van een hond en paardenpictogram, plus meerdere bruine snackstengels.
FRESCO
Martin Rütter Reep Paard 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 3,29
(€ 32,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee kleine, beige huisdierenlaarsjes gemaakt van zacht materiaal, met vetersluitingen en een afgerond ontwerp, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Trixie
kauwschoenen mini 50 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 13,59
(€ 33,97/kg)
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)
8in1
Delights kauwbotten met kippenvlees in een zakje XS 21 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 10,99
(€ 43,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 Flavours Triple Flavour Ribs huisdier traktatiepakket, met drie verschillende smaken: rundvlees, kip en varkensvlees. 113g.
8in1
Triple Flavour Ribs 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 4,99
(€ 44,16/kg)
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Bitties hondensnacks verpakking, met een speelse hondenillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Tomate & Kürbis' aangeeft.
RINTI
Bitties 12 x 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Hondensnoep verpakking met '8in1 Flavours Triple Flavour Wings,' met afbeeldingen van kip-, rund- en varkensvlees smaken, 113g.
8in1
Triple Flavour Wings 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 5,79
(€ 51,24/kg)
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
Doos met Pedigree Dentastix Daily Oral Care hondensnoepjes, met een golden retriever, met claims om de vorming van tandplak te verminderen en de gezondheid van het tandvlees te ondersteunen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Multipack Maxi 21 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (388)
€ 10,29
(€ 12,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Lamspaté tube, 110g, met een rennende hond op het label, met tekst die glutenvrij en zonder toegevoegde suiker aangeeft.
Trixie
Premio lamscrème 2 x 110 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Heldere plastic zak met lamsoren met vacht, gelabeld 'DeliBest Origin' in verschillende talen, met voedingsinformatie en ingrediënten.
DeliBest
Lamsoren met haar 300g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 8,49
(€ 28,30/kg)
RINTI Chicko's zakje met kipstrips voor honden, blauw-oranje verpakking met hondillustratie en label 'Met 100% kipfilet'.
RINTI
Kip 12x1,152 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,69
(€ 21,94/kg)
RINTI Chicko's MINI hondensnacks, hondenillustratie, zichtbare reepjes; tekst 'MIT LACHS' en 'Mini Huhn-Häppchen'.
RINTI
Chicko Mini Zalm 12x80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 Delights Kippenbotten verpakking met sterke kauwplezier voor honden. Bevat kipfilet van binnen, geschikt voor kleine honden onder de 5 kg.
8in1
Delights Strong Kauwbotten voor kaaktraining XS 7 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 3,99
(€ 28,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Lam Kip Bagels huisdier traktaties verpakking met een zwarte hond, met tekst in meerdere talen en een foto van de bagels.
Trixie
Premio bagels met lam en kip 2 x 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 4,89
(€ 24,45/kg)
Rinti Filetto huisdierenvoeding zakje met fijne kipfilet met ham in gelei, gegarneerd met peterselie, 100g formaat.
RINTI
Filetto Kip en ham 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 7
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks, grote verpakking van 35, ontworpen voor honden van 5-10 kg, bevorderend voor frisse adem en tandgezondheid.
Pedigree
Dentastix Daily Fresh Multipack Mini 35 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (255)
€ 9,89
(€ 17,98/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met verschillende rundvlees pizzles, gelabeld 'Mulitfit native' en 'Ochsenziemer,' met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkophuid 1kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 69,99
(€ 69,99/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care hondensnoepjes in een Maxi Pack, ontworpen voor honden van 2-7 kg, met claims over tandheelkundige gezondheid en een kauwbare textuur.
Bruine verpakking van ESCAPURE honden traktaties met paardenvleessticks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Stangerl Pferd.'
ESCAPURE
Stangerl 150 g Paard
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauw RINTI Bitties zakje hondensnoepjes, tekst 'Senior Extra Soft', 'Mit Huhn & Truthahn', 'Ohne Zuckerzusatz', 75g, afbeelding van een hond.
RINTI
Bitties Senior Kip & Kalkoen 16x75 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 31,49
(€ 26,24/kg)
Lage Prijs
Gele Pedigree DENTASTIX Daily Oral Care mega pack x28 (10-25 kg) doos met hondenfoto en tandverzorgingssticks
Pedigree
Dental Care Dentastix multipack 28 stuks voor middelgrote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11118)
€ 11,79
(€ 16,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van TRIXIE Premio Duckies hondensnacks met eendenborst, met een houten achtergrond en iconen die 0% toegevoegde suiker en glutenvrij aangeven.
Trixie
Duckies Eend 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 1,02
(€ 10,20/kg)
Verpakking van kauwbotten met twee botvormige traktaties, gelabeld "FIT+FUN Kauknochen" met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 1,49
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
PetBalance Medica Derma snacks voor honden, met een grijze hond silhouet en benadrukt zalm, aardappelen, omega-3's en graanvrije formule.
Exclusief
PetBalance
Medica Derma Snacks met zalm & aardappelen 125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,00
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Bubeck hondenkoekjes met een eendenillustratie, gelabeld 'No 1 mit Ente,' met de tekst 'natuurlijke beloning zonder granen,' 210g.
BUBECK
gebakken hondenkoekjes eend 210 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 10,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
FIT+FUN KAUSTICKS kauwstokkenverpakking (4 stuks) met foto van golden retriever en zichtbare tekst 'Chew Sticks'.
Exclusief
FIT+FUN
hond kauwsticks 4 stuks 130 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 16,85/kg)
Hond kauwbot met een label met de tekst "FIT+FUN KAUKNOCHEN," met een afbeelding van een golden retriever en meertalige tekst over het product.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 2,29
(€ 13,09/kg)
Een verpakking van Yummeez Insect Mini Denta Bones voor honden, met een bruine bot traktatie en voordelen zoals tandheelkundige ondersteuning en duurzame eiwitten.
Yummeez
Insect Denta Bone S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 2,39
(€ 39,83/kg)
Hondensnoepverpakking met een kangoeroe ontwerp, gelabeld "Chewies Hunde Zigarren," graanvrij, 96% spiervlees, met een honden gezicht.
Chewies
Snack Hondensigaren 75g Kangoeroe
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,59
(€ 34,53/kg)
Fit+Fun KAUSTICKS verpakking: twee bruine kauwstaafjes met foto van een golden retriever en tekst 'Kauwstokken' en '2 stuks'.
Exclusief
FIT+FUN
Fit+ Fun hondenkauwsticks 2 stuks 160 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 2,59
(€ 16,19/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick School honden traktatie verpakking met een blije hond met een speeltje, gelabeld 'Suikervrij Recept' en 'Vitality Plus.'
Vitakraft
Beef Stick School Gevogelte 20 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,79
(€ 139,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijke hondenkauwsnack vastgebonden met touw, met een groen label dat "Olivenholz Kaustab XS" voor kleine honden leest.
Chewies
olijfhout XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 2,96
Beschikbare varianten: 4
Käsebrocken hondenkoekjes in een 50g bruine papieren zak, met groene tekst die vegetarische, glutenvrije en 100% kaas ingrediënten benadrukt.
Dauerkauer
Stukjes kaas 50 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 2,99
(€ 59,80/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe vleessticks voor paarden, met een paarse en gouden verpakking met een paarden-silhouet, gelabeld 'zacht' en 'traktatie.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleesstokjes 90g Paard
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (24)
€ 2,99
(€ 33,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blauwe tube hondenzalf gelabeld 'Geflügel Pastete', met een speelse hondillustratie en tekst die zegt 'Ideaal fürs Training' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Snack Gevogeltepaté 75g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Wolfsblut Wild Duck Squashies honden traktaties verpakking met een wolf's gezicht, gelabeld 'Wild Duck' en 'Small Breed', met een zacht snackicoon.
WOLFSBLUT
Squashies Wilde Eend 350g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 3,02
(€ 8,63/kg)
Lage Prijs
Een gele doos van Pedigree Markies Original hondensnacks, met een blije golden retriever en afbeeldingen van de snacks binnenin.
Pedigree
Markies Gevulde hondenkoekjes 500g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,39
(€ 6,78/kg)
Chewies Meat Strips Maxi hondensnoepjes, 150g, natuurlijke snack met extra vitamine C, met een bruine hond op de verpakking, gemaakt in Duitsland.
Chewies
vleesreepjes kangoeroe 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 3,44
(€ 22,93/kg)