Hondenvoer

Hondensnoepjes en hondensnacks

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
363 producten
Verpakking voor Sammy's Tandstick, met een cartoonhond, tandheelkundige afbeeldingen en tekst die 25 kcal per stick, 300 g totaal aangeeft.
Sammy's
tandenstoker 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,49
(€ 11,63/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks, met een beagle en 95% vleesinhoud, 60g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks met twee reepjes vlees, gelabeld met "95% vlees" en "60g."
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Edgard Cooper Puppy Bites met een speelse bruine puppy en een grijze konijn, met de tekst 'PUPPY BITES' en 'klein van formaat.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 50 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Lage Prijs
ROYAL CANIN
Trainingsnacks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 3,69
(€ 33,55/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe hondensnacks in een hersluitbare zak, met blokjes hertenvlees, gelabeld 'Belohnung' (traktatie/beloning) en 'medium.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Cubes 80 g Wild
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Vlees Snack Blokken, met een close-up van bruine vleesblokjes in een doorzichtige zak. Bevat 80% vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Cubes hond Konijn 80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor Sammy's Müsli Taler, met een cartoonhond, een grote muesli-koek, en tekst over ingrediënten: spelt, gerst, haver, tarwe, maïs.
Sammy's
Muesli Amandel 1kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Fresco hondenvoerzakje met opschrift 'Die Martin Rütter Kaustange – mit Ente' 150 g, persoon met gevouwen armen, foto van een hond en eendenkauwsticks.
FRESCO
Martin Rütter kauwstaaf eend 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Extra Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden, met een witte poedel op de verpakking, met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Extra Sensitive insectensnack 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 3,99
(€ 57,00/kg)
Lage Prijs
Chew Snack Wrapped Bones Mini voor honden, met rundvleesvulling gewikkeld in een kauwbare buitenkant. De tekst bevat 'langdurig kauwen' en 'hard'.
Exclusief
PREMIERE
Première Wrap It Kip Rund 7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,19
(€ 49,88/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Ranchos Jerky honden traktaties verpakking met een blije hond, met tekst die '100% natuurlijk' en 'kip' in meerdere talen benadrukt.
Pedigree
Ranchos Jerkies 180g kip
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (211)
€ 4,29
(€ 23,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Kauwsnack verpakking met middelgrote rollen met kip, 125g. Inclusief een hondenillustratie en informatie over de kauwduur.
Exclusief
PREMIERE
Medium Rolls kip 5 stuks, 125 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 4,49
(€ 35,92/kg)
De verpakking van de Happy Dog Calm & Relax snack toont een grijze hond, met de nadruk op hennep en L-tryptofaan voor een beter welzijn.
HAPPY DOG
Care Snack Kalm & Ontspan 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kippenharten 40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (38)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Verpakking van Natural Dog Chews Varkens Binnenoren met een doorzichtig venster, dat '100% Tasty' en 'Zacht luchtgedroogd' labels toont.
FriGera
varkensoormosselen 250g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 18,36/kg)
Lage Prijs
Multifit Snacks Chick'n Chew honden traktaties verpakking, met een speelse hondenafbeelding, met een helderrode achtergrond en 100g gewichtsaanduiding.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van MultiFit Snacks met 'Chick'n chew' honden traktaties, met een blije hond afbeelding en '100g' label.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 2 x 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Een bevroren hondenbottraktatie, gevormd als een klassiek bot, met een lichtbeige kleur en rode accenten aan de uiteinden.
Trixie
TRIX Kauwbot Salamismaak 12cm 2 stuks/ 140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,79
(€ 34,21/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke huisdier snack verpakking met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Premiere I love my dog Protein Bar verpakking met een blije hond, met repen en wortels, die 74% kipinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
eiwitreep 4 x 25 g Kip met wortel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 48,90/kg)
Een kleurrijke verpakking van Mimos Corderos hondensnoepjes, met lamslong, gelabeld "hypoallergeen" in het Duits en Engels, met levendige patronen.
Mimos
Lamslong 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 62,38/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care, Maxi Pack van 12 tandsticks voor honden (25-40kg), met een flexibele textuur voor het reinigen van moeilijk bereikbare tanden.
Lage Prijs
Real Nature Wilderness diepgevroren snack Pure kwartel Kwartel dooier 100% zacht ingevroren met afbeelding van een witte wolf.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Gevriesdroogde Hondensnack Pure Quail 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Waterbuffelstaart oven-gedroogde hondensnack in hersluitbare zak
Kleurrijke verpakking van 'Softies Rind' hondensnoep met een cartoonhond en tekst: 'Ideal fürs Training,' 'Sitz!,' 'High Five!,' 'Platz!'
Pets Deli
Adult Snack Softies Rund 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Kleurige verpakking van 'Pets Deli Softies' hondensnoepjes met een cartoon van een roze hond en tekst: 'Ideaal fürs Training,' 'Huhn,' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Adult Snack Softies Kip 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Lage Prijs
Kauwsnack Rib voor honden, met twee kip-smaak kauwtraktaties, met een golden retriever op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Chew It kauwbot met kipfilet 200g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care traktaties in een 21-sticks Maxi Pack voor honden van 7-12 kg, met een flexibele textuur voor tandheelkundige reiniging.
DentaLife
PURINA Dental Care Snacks Mini, 21x
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 14,46/kg)
Kleurige hondenbeloningszak gelabeld "MIMOS POLLOS," met kipnekken, met tekst die "100% Huhn" en "Eine Tüte voll Hundeliebe" aangeeft.
Nieuw
Mimos
kippennekken 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 49,90/kg)
Lage Prijs
Een verpakking voor hondensnacks met het label 'Cheese Snack Pops' met een lachende hond, met afbeeldingen van kaas snacks binnen een kaasvormige uitsparing.
Exclusief
PREMIERE
kaas en snack pops 40 g           
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,49
(€ 137,25/kg)
Happy Dog Soft Snack Toscana hondensnoepjes, met een bruine hond op de verpakking, met smaken van eend en zalm.
HAPPY DOG
SoftSnack Toscana 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper Keep It Up Bar Kalkoen, met speelse cartoonhonden, met tekst die zegt 'HOOG IN VITAMINES, JA ECHT' en een gewicht van 30G.
Edgard & Cooper
bar Kalkoen 3x30 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 5,89
(€ 65,44/kg)
Hondensnacks in een doorzichtige verpakking met een golden retriever, gelabeld 'Hirschfleischstreifen 100 g,' 100% natuurlijk, zonder toevoegingen.
Wild & Fein
Wild & Fijne Vleesreepjes 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Hondentraktaties in een doorzichtige verpakking, gelabeld 'Wild & fein,' met een golden retriever. Tekst benadrukt '100% Natur' en 'Qualität aus Österreich.'
Wild & Fein
WIFE Reepjes hertenvlees 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Een kleurrijke traktatentas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS POLLOS' met kippenhartjes, met een gele silhouet van een hond en de tekst 'EINE TÜTE VOLL HUNDELIEBE.'
Nieuw
Mimos
Kipfilethartjes 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks verpakking met gedraaide hondensnacks met kipfilet erin, gelabeld in meerdere talen.
8in1
Delights Twisted Sticks Kip 10 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (44)
€ 5,99
(€ 108,91/kg)
Lage Prijs
Een zak Hill's Healthy Weight hondensnoepjes met een beagle die zijn lippen likt en tekst: "Knapperig & Heerlijk! Ondersteunt een Gezond Gewicht."
Hill's
Healthy Weight Snacks
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 5,99
(€ 29,95/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL Filets hondensnacks, geen graan, geen toevoegingen, 100% mager eendenvlees, recyclebare verpakking.
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL hondensnacks, calcium botten omwikkeld met eendenvlees, geen granen, geen toevoegingen, recyclebare verpakking.
Vitakraft
Eend XXL Bonas 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,19
(€ 30,95/kg)
Lage Prijs
Hill's Hypoallergene Treats verpakking toont een blije hond die zijn lippen likt, met "Crunchy & Delicious" en "Voor honden met voedselintoleranties."
Hill's
Hypoallergene Snacks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 6,79
(€ 33,95/kg)
Verpakking voor 8 in 1 Delights Beef Twisted Sticks, met gedraaide hondensnacks met rundvlees erin, en een hond die zijn lippen likt.
8in1
Delights Twisted Sticks met rund 10 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 6,99
(€ 127,09/kg)
Beschikbare varianten: 2