Hondenvoer

Hondensnoepjes en hondensnacks

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
364 producten
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Lage Prijs
MultiFit Snacks verpakking met een lachende hond, met de tekst 'Chick 'n' Chew mit Rind' en afbeeldingen van kauwbare traktaties binnenin.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met Rundvlees 2x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I love my dog Meaties hondensnacks, met drie stukken vlees, met een label dat 90,5% vlees aangeeft, 250g.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
MultiFit native rundvlees keel hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruine en witte hond op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke runderluchtpijp Rund 8x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 19,12
(€ 47,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fit+Fun Kauknocken hondenkauwbotten, met een golden retriever op de verpakking, met tekst die aangeeft '2 Stick | 2 eenheden | 2 stukken.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 14,89
(€ 24,82/kg)
Lage Prijs
Premiere Fish huisdier traktatie verpakking met kipfilet en vis, met gedroogde visstukken binnenin een visvormig venster.
Exclusief
PREMIERE
Kipfilet met vis 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (179)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Een stapel hondenkauwsnacks in verschillende kleuren, waaronder bruin en oranje, gewikkeld rond witte rauwe huid uiteinden, gelabeld "DentaFun."
Trixie
Denta Fun Chewing Roll Mix 250 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 13,69
(€ 54,76/kg)
Lage Prijs
MultiFit Native kauwsticks voor honden, kippen smaak, verpakt met een foto van een hond en tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
native kauwstangen kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (45)
€ 5,49
(€ 36,60/kg)
Twee bruine hondvormige koekjes gestapeld op een witte achtergrond.
bosch
botten klein 10 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (33)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Snacks met hondensnoepjes in de vorm van kippenboutjes en een glimlachende hond; tekst: 'CHICK 'N' CHEW MIT CALCIUM'.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick´n Chew calciumbotten 2 x 100 g 2x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (23)
€ 5,89
(€ 29,45/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Vlees Snack Jerky Sticks, 70g verpakking met beef jerky strips, 93% vleesinhoud, en een hondenillustratie.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Jerky Sticks hond Rund 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE. Deluxe Vleessticks, met een silhouet van een paard, met tekst die aangeeft 'met paard', 'zacht', en '100g.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleessticks Paard 100g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Insect Bites verpakking met meelwormen met wortel, die traktaties in een hondenvormige omtrek toont, 100g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Bites meelwormen met wortel 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks voor honden boven de 25 kg, met een bruine hond op de verpakking en gelabeld als "Sensitive."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 10,69
(€ 14,85/kg)
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Freeze Dried Snack voor huisdieren, met 'Pure Beef' en een afbeelding van een wolf, gelabeld 100% rundvleeslever.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS runderlever 50 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 4,49
(€ 89,80/kg)
Lage Prijs
MultiFit Meat Stick voor honden, met een bruin-witte hond op de verpakking, gelabeld 'Adult Mit Wild' met vitamines.
Exclusief
MultiFit
Vleesreepjes Wild 25x12 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,39
(€ 51,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness Pure Chicken vlees snack voor huisdieren, met een witte wolf en tekst die 100% kip benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snacks 150g Pure Chicken
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vriesgedroogde kipfilet snack voor huisdieren, met een witte wolf op de verpakking, gelabeld "Pure Chicken" en "100%".
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS gevriesdroogde snacks 100 g Pure Chicken
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (143)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Deluxe verpakking voor huisdiertraktaties met een silhouet van een paard, met tekst in het Duits, Frans, Spaans en Engels die aangeeft dat het gemaakt is met paard.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Drops Paard 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Dental Snack Mini Wraps voor honden, met kippen smaak, in een verpakking van 95g. Inclusief iconen voor tandverzorging en kauwhardheid.
Exclusief
PREMIERE
Dental Wrap Mini Dental Rolls 8 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 3,49
(€ 36,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Tube met MultiFit hondensnacks gelabeld "Lachs" (zalm) met een afbeelding van een hond, bevat 75g product.
Exclusief
MultiFit
zalmcrème 12x75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van Real Nature Wilderness Lamsoren hondensnacks, met lamsoren met vacht en 'LAMB EARS' in meerdere talen.
Kauwo bone voor honden met het label 'FIT+FUN KAUKNOCHEN,' met een bruine botvorm en een hondenafbeelding met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 4,99
(€ 11,34/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper Doggy Dental zak, 7 sticks; kleine honden 0-10 kg; extra lange kauwduur; muntolie en aardbei; glimlachende hond.
Edgard & Cooper
Dental Sticks Aardbei Munt S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (33)
€ 3,99
(€ 38,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Deluxe huisdier traktatie verpakking met een paarden silhouet, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans die aangeeft dat het een paarden smaak beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Snack it Meat Bar Paard 100g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
MultiFit Snacks-tube 'LEVERWORST' 75 g voor honden; op het label een hond die zijn lippen likt en een lepel paté.
Exclusief
MultiFit
leverworst 12x75 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Lage Prijs
Rundvlees oor traktatie voor honden, verpakt met tekst 'REAL NATURE WILDERNESS' en 'PURE SNACK,' met meerdere talen waaronder Duits en Frans.
Biologische leverpaté voor honden in een beige tube, gelabeld 'DOG'S LOVE BIO PATÉ,' met tekst die het benadrukt als een natuurlijke beloningssnack voor training en spel.
DOG'S LOVE
DOGS`S LOVE BIO paté 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 10,19
(€ 127,37/kg)
Lage Prijs
Buis van MultiFit honden snacks, gelabeld 'Geflügel mit Petersilie' (Vogel met Peterselie), 75g, met een hond op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
gevogeltecrème met peterselie 9x75 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 27,99
(€ 41,47/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe Kauwstaaf verpakking met meerdere donkere kauwstaafjes, gelabeld 'medium' en 'lange Kaudauer' voor langdurig kauwen.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe kauwsticks Straus 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een rode hertengewei hondenkauwsnack met een label 'Real Nature Wilderness Pure Snack - Rothirsch Geweih,' geschikt voor honden onder de 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Snack van het gewei van het edelhert S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Rinti Chicko hondenkoekjes verpakking met een kleine hondillustratie, gelabeld '100% Lamm' en 'Zarte Lammstreifen,' 170g.
RINTI
Chicko Lam 2x170 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,19
(€ 56,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een pot van Real Nature Wilderness Pure Lamb freeze-droogsnack voor honden, met een afbeelding van een wolf, een '100%'-label en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS lammenlong 40 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure kalkoen vlees snack voor honden, met een wolf op de achtergrond, met 90% kalkoen, 10% groenten, en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Training 150g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 5,99
(€ 39,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een huisdiervoedselpakket met een wolf, gelabeld 'Real Nature Wilderness Meat Snack Soft,' met 'Pure Beef' en 'Rind mit Oregano' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Soft 150g Rund met oregano
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (217)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Lucky Snack Shamrocks honden traktaties met eend, 200g verpakking met een klavervorm en harde textuur.
Exclusief
PREMIERE
Lucky Snack eend 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,79
(€ 18,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Oral Care mega pack met 105 tandheelkundige kauwproducten voor honden, met een lachende hond en claims van drievoudige actievoordelen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Megapack 105 stk voor middelgrote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 23,39
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
MAC's Mono Snack Horse hondensnacks, graanvrij, allergiezorg, omega 3+6, 100g, gemaakt in Duitsland.
MAC's
Hond Adult Mono Snack 100 g Paard
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Lage Prijs
Kauw Snack Coil met kip, met spiraalvormige hondensnacks op een houten achtergrond, 120g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Kauw het spiraal met kipfilet 120g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 3,99
(€ 33,25/kg)
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak — groenteworstje, 28 kleine (S) traktaties, groene verpakking met hondenfoto.
WHIMZEES
Tandverzorging Veggie Sausage, 28 Stuks, Maat S
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (14)
€ 13,19
(€ 31,40/kg)
Lage Prijs
Een pakket Real Nature Wilderness Horse Mix hondensnacks, met een verscheidenheid aan gedroogde paardenvleesstukjes, gelabeld "100% Pferd Cheval Horse."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Paarden-Mix 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak, afgebeeld groene alligatorvormige kauwsels, 24 traktaties, 'Vermindert tandplak en tandsteen'
WHIMZEES
Tandverzorning Krokodil S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blauwe zak met kauwbare vis huid en runderhuid hondensnacks, met een visontwerp en tekst: "PREMIERE. Fish" en "voor langdurig kauwen."
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats voor honden, stix, 28 traktaties, maat small (S), afgebeeld met een corgi.
WHIMZEES
Tandverzorging Stix S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 13,19
Beschikbare varianten: 3
Kauwsnacks voor honden gelabeld 'FIT+FUN KAUSTICKS,' met een golden retriever op de verpakking, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
kauwsticks 2x16g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 5,19
(€ 16,22/kg)