Kat

Kattenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
1267 producten
Lage Prijs
Purina Felix 'Soup Time'-doos: zwart-witte kat likt zijn lippen, kom soep; tekst '6 x 48 g' en '2x met rund/kip/tonijn'.
Felix
Soup Time Original 6x48g Rund, kip en tonijn 6x48 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (4243)
€ 6,29
(€ 21,84/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat naast een bord met pâté. Tekst benadrukt kip- en zalmsmaken, 8x100g.
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Premiere Meat Menu kattenvoer zakje met een speelse kitten, gelabeld "Beef & Poultry Medley," 100% vers vlees, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Junior kattenvoer verpakking met twee speelse kittens. Belangrijke details: 71% kip, met omega 3 & 6, graanvrije recept, 100% natuurlijk.
CAT'S LOVE
kattenvoeding voor junior katten in gelei Kip met algenkalk en distelolie 12x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (51)
€ 14,79
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een gemberkat op het label, gelabeld 'Multifit Jelly Adult' met konijn en eend ingrediënten, 405g.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Konijn en eend 6x405 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (187)
€ 5,59
(€ 2,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
N&D Prime volwassen kattenvoer met een recept van lam en bosbessen, met afbeeldingen van rauwe lamsstukken en bosbessen, 300g verpakking.
N&D Farmina
Prime Adult Lam 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van 48 MultiFit Sauce kattenvoer, met "Duo Fish & Classic Mix" met smaken zoals rundvlees, gevogelte, kalkoen, haring en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Classic Mix Multipack 48x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
ACANA Indoor Cat voerzak gelabeld 'Indoor Entrée' met kip, kalkoen, 65% klein prooi, en claims voor haarbalcontrole en gezonde huid.
ACANA
Indoor Entree met kip, kalkoen en haring 4,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 48,99
(€ 10,89/kg)
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerdoos met afbeelding van een oranje kat; 6x Kip en 6x Wilde Tonijn & Haring, in saus.
IAMS
Delights Senior Land & Sea Collection 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (167)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Mjamjam Snackbag voor kittens, met een roze achtergrond en een speelse katgrafiek, met kip-smaak brokjes.
MjAMjAM
Snackbag Kitten – gevogelte 8x125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 29,99
(€ 29,99/kg)
Happy Cat Adult Sterilised kattenvoerzak met een zwarte kat, gelabeld met 'Atlantik Lachs' (Atlantische zalm) en voedingsdetails.
HAPPY CAT
Sterilised Droogvoer Kat Volwassen, Atlantische Zalm 1,3 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Adult Indoor kattenvoer zak met een grijze kat, gelabeld 'Voralpen Rind | Beiers Rundvlees,' met tekst over haarballen en gewicht controle.
HAPPY CAT
Indoor Droogvoer Kat Volwassen, Voor-Alpen Rundvlees 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking met een pluizige witte kat, gelabeld 'Mit Lachs und Seelachs,' 85g.
GOURMET
Perle Duetto 24 x 85 g Zalm en koolvis 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (358)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een kat met groene ogen zit naast een doos gelabeld "Premiere Vleesmenu" met 12 pakken kattenvoer en een "100% Vers Vlees" zegel.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Adult 12x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blik MultiFit kattenvoer met een oranje tabby kat, gelabeld 'Adult Paté' met rundvlees en lever, 400g, zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Paté, Rund en lever 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (258)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoer zak, 1,4 kg, met een close-up van een pluizige kat met groene ogen, gelabeld "Sterilised Adult" en "Reich an Lachs."
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Adult Zalm 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (469)
€ 22,99
(€ 16,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke huisdier snackdoos gelabeld 'Mjamjam! Snack-Box Leckeres Rinderfilet,' met een silhouet van een kat en een venster dat de traktaties binnenin toont.
MjAMjAM
snackbox heerlijke runderfilet 35 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (95)
€ 7,39
(€ 211,14/kg)
Beschikbare varianten: 4
MAC's Mono Super Food voor katten, 1,5 kg zak, met 'Vers Konijn' als hoofdingrediënt, met details over graanvrij en allergiezorg.
MAC's
Cat Adult Monoprotein Konijn 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 25,29
(€ 16,86/kg)
Lage Prijs
Witte kat op een blauwe achtergrond met een Purina Gourmet kattenvoer verpakking gelabeld 'Perle Genuss in Sauce mit Lachs.'
GOURMET
Perle Genuss in Sauce 24 x 85 g Zalm 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (579)
€ 14,69
(€ 6,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een speelse tabby kat op het label, met de teksten 'Premiere I ❤️ my cat' en 'Royal Ragout mit Thunfisch'.
Exclusief
PREMIERE
Koninklijk Ragout Tonijn 18x85 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (30)
€ 13,99
(€ 9,14/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Drie blikken 'Premiere Meat Menu' kattenvoer voor volwassenen, met een tabby kat en smaken van rundvlees met kip en diverse vleessoorten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (320)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Junior kattenvoedingszak met kitten, kom met brokjes, 'whiskas'-logo, 'Junior', kip (Huhn/Poulet/Kip) 1,9 kg.
Whiskas
Junior Kip 1,9 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (139)
€ 6,89
(€ 3,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
GimCat Kitten Paste verpakking met twee speelse kittens, gelabeld 'Expert Line', voor kittens van 6+ weken, ter bevordering van groei en gezondheid.
GimCat
Kitten Pasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 8,79
(€ 175,80/kg)
Kattovit Feline Diet zakje met kip, gelabeld 'AUFBAUKUR/Recovery' voor voedingsondersteuning, met een katten silhouet en gezondheidsclaims.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Schesir kattenvoer blik met tonijn en zalm, gelabeld in meerdere talen: 'Tonnette con Salmone', 'Thon avec Saumon' en 'Thunfisch mit Lachs.'
Schesir
Adult 12x85g Tonijn met zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 36,99
(€ 36,26/kg)
Zes Animonda Milkies kattensnackzakjes met het 'animonda' en 'Milkies Cat Snack' logo en smaaklabels (Fresh, Wellness, Balance, Harmony)
animonda
Milkies Adult Selection multipack 6x120g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 24,99
(€ 34,71/kg)
Verpakking van bogadent PLAQUE-STOP voor katten, met een kattenkop op het label, beweert tandplak, tandsteen en een slechte adem te bestrijden.
Bogadent
PLAQUE-STOP 100% algen kat 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 21,79
(€ 311,29/kg)
Zes-pack van Miamor Trinkfein Vitaldrink voor katten, met kippen smaak, met een kattenafbeelding op het label.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink Sixpack Gevogelte 6x135 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (231)
€ 9,99
(€ 12,33/l)
Gelukkige Kat Volwassen kattenvoerzak met een tabby kat, gelabeld 'Weide Lamm' (Boerderij Lam), geschikt voor katten van 1 jaar en ouder, glutenvrij recept.
HAPPY CAT
Culinary Droogvoer Kat Volwassen, Weide-Lam 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir volwassen huisdiervoeding zakje met tonijn en kip met garnalen in gelei, met een kom van het voer weergegeven aan de voorkant.
Schesir
Adult 12 x 85 g tonijn en kip met garnalen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 29,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim kattenvoer zak met een kat op gras, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Fit and Trim 1,8 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 38,99
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Almo Nature kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'HFC Natuurlijk' en 'Pollo e Tonno,' en een groene '100% naar de Natuur' zegel.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten kip en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (287)
€ 25,69
(€ 15,29/kg)
Beschikbare varianten: 11
Hondenvoeding zakje met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Bozita" met haring, graanvrije recept, 85g, en claims van gemakkelijke spijsvertering.
BOZITA
Hapjes in saus 12x85 g haring
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
N&D Prime Neutered kattenvoer verpakking met kip en granaatappel recept, met afbeeldingen van kipstukken en granaatappel.
N&D Farmina
Prime Adult voor gecastreerde katten 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking voor FIT+FUN kattenvoer jelly, met een tabby kat en tekst die '4 heerlijke varianten' en 'XXL BIG SIZE SMALL PRICE' benadrukt.
Exclusief
FIT+FUN
Jelly Multipack XXL 44x100 g 4 leckere Sorten
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (572)
€ 15,99
(€ 3,63/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'almo nature' met de tekst 'Compleet' en 'Tonno con Zucca' (Tonijn met Pompoen) in meerdere talen.
Almo nature
Almo Complete HFC Tonijn met pompoen 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 31,99
(€ 19,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Gourmet 85g kattenzakje met witte langharige kat en kalkoen met groenten; toont tekst "Recepten van de chef-kok".
GOURMET
A la Carte natvoer kat adult Kalkoen met een fijne groentesamenstelling 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (526)
€ 17,79
(€ 8,05/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoer verpakking met een witte kat met groene ogen, gelabeld 'Perle Erlesene Streifen in Sauce mit Truthahn,' 85g.
GOURMET
Perle exquise reepjes Kalkoen 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (417)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 7
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer verpakking, 1250g, gelabeld als hypoallergeen, glutenvrij, met een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive 1,25 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (72)
€ 12,99
(€ 10,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Nature's Creations kattenvoer zakje met een witte kat, met 'heerlijke bouillon met natuurlijke kip' en 'geen conserveermiddelen.'
GOURMET
Crystal Soup 32 x 40 g kip 32x40 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,79
(€ 21,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Soup Time verpakking: zwart-witte kat likkend, kom soep; tekst: Tender Strips, 6x48g, 2x rund/kip/tonijn.
Felix
Soup Time Tender Strips Rund, kip en tonijn 6x48 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (723)
€ 3,29
(€ 11,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in kalkoensmaak, met een tabby kat op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in gelei 6x370 g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (215)
€ 12,19
(€ 5,49/kg)
Beschikbare varianten: 7
Orijen Regional Red kattenvoerzak met een kat in de buitenlucht, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'biologisch geschikte voeding.'
Orijen
Regional Red Cat 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 44,99
(€ 24,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix Play Tubes kattenvoer verpakking met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'MAXI PACK 180g', met smaken 'Huhn- und Lebergeschmack.'
Felix
Play Tubes 5 x 180 g Kip- en leversmaak
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (76)
€ 32,99
(€ 36,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Animonda Integra Protect huisdiervoeding gelabeld 'Nieren mit Huhn' (Nieren met Kip) met laag fosfor en 'Veterinary Diet' tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nier kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 6