Kat

Kattenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
1267 producten
Hondenvoer zak met een tabby kat op een rotsachtige kust, gelabeld "Orijen Six Fish," met 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten en rauw dieet.
Orijen
Six Fish kat 1,8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (144)
€ 33,99
(€ 18,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Miamor Cat Cream multipack met 12 tubes malt en 12 tubes malt & kaas, met een witte kat op de verpakking.
Miamor
Cat Snack Malt Cream voordeelpak 24 x 15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 14,49
(€ 40,25/kg)
Blik van Thrive 100% Kippen Snacks voor katten, met een blauwe katten silhouet en tekst die "Pure & Irresistible" en "0% Nonsense" vermeldt.
Thrive
100% Snacks voordeelpak kip 170 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 28,49
(€ 167,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zakje Purina Felix Crispies kattensnack met zwart-witte kat; zichtbare tekst '100% LECKER', 'Crispies', 'Mit Lamm- und Gemüsegeschmack', 'ca. 1 kcal'.
Felix
Crispies 8 x 45 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (191)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Lage Prijs
Purina Felix Sensations Crunchy kattenvoer met gemengde smaken en knapperige stukjes, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
Lage Prijs
Een zak Felix Knabber Mix kattensnoepjes met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die smaken en calorie-inhoud benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (944)
€ 14,99
(€ 31,23/kg)
Huisdierenvoerzak met 'N&D Ocean' voor volwassen katten, met haring, pompoen en sinaasappelrecept; bevat afbeeldingen van ingrediënten en voedingsinformatie.
N&D Farmina
Ocean Adult Haring met pompoen 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (19)
€ 7,99
(€ 26,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoerdoos met een zwart-witte kat, vis smaken in gelei en tekst in het Duits op een blauwe achtergrond.
Felix
Zo goed als het lijkt 12x85g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1007)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Mjamjam kattenvoer gelabeld "Saftiges Schwein" met puur varkensvlees, graanvrij, met een silhouet van een kat aan de zijkant.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x400 g Varken
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (617)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten van 7+ jaar, rijk aan kalkoen, 1,4 kg.
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Senior 7+ Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (477)
€ 26,99
(€ 19,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Blikjes hondenvoer gelabeld "Animonda Integra Protect Diabetes" met gevogelte, met tekst over stabiele glucose- en urine pH-niveaus.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Diabetes Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (178)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer zakje met een fluffy grijze kat, gelabeld "Mit RIND und KAROTTEN" (met rundvlees en wortelen), voor volwassenen, 85 g.
Purina ONE
Adult 26 x 85 g met rundvlees en wortelen 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (711)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoerzakje, met een silhouet van een kat, met tekst die 'mit Kalb', 'URINARY' en voedingsvoordelen benadrukt.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (63)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Felix Doppelt Lecker kattenvoer verpakking met een zwart-witte kat, 12 porties, vlees- en groentesmaken in gelei.
Felix
Doubly Delicious Smaakvariatie van het land met groenten 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (400)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gelukkige Kat Junior droog kattenvoerzak voor jonge katten van 4-12 maanden, met een speelse kitten en benadrukt ingrediënten van boerderijpluimvee.
HAPPY CAT
Young droogvoer kat junior, landgevogelte 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 15,09
(€ 11,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft CatStick klassieke verpakking met een speelse witte kat, met 6 vleesachtige sticks. De tekst benadrukt '95% Extra Vlees' en 'Geen Suiker Toegevoegd.'
Vitakraft
Cat Stick Kalkoen en lam 10x6 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 14,59
(€ 40,53/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Purina Felix Crispies kattensnacks met zalm- en forelsmaak, 1 kcal per snack, met een zwart-witte kat.
Felix
Crispies Zalm en forel 8x45 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (540)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Senior kattenvoer verpakking in zwart en goud, met een fluffy kat en benadrukt "Senior 10+ Jahre" en voedingsvoordelen.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer senior in gelei eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Kattovit Feline Diet Urine kattenvoer zak, 1250g, met een katten silhouet en tekst over urinegezondheid en gematigd magnesium.
KATTOVIT
Feline Urinary Tonijn 1,25 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (137)
€ 14,49
(€ 11,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Senior Paste tube en doos met afbeelding van een grijze kat, Leeftijd 7+, Balanced-Ageing Formula, 'No sugar added' (50 g).
GimCat
Senior Pasta 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoer verpakking van 12 blikken (70g elk) in kip, kip met kaas, kip met pompoen en kip met ham.
Applaws
natvoer voor volwassen katten, multipack in bouillon, 12 x 70 g Gevogelte selectie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 17,79
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes huisdiervoer gelabeld "Animonda Integra Protect Sensitive" met kalkoen en aardappelen, met "No Grain" en "Veterinary Diet" tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Sensitive Kalkoen en aardappelen 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 17,69
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer verpakking toont een speelse kat in een doos, gelabeld "Gemischte Vielfalt in Gelee" met rundvlees, kip, sardine, zalm smaken.
Felix
As good as it looks Junior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Kat ligt naast een 'Moments to enjoy' kattenvoerdoos met Pacific Tuna, Tuna & Chicken met Kaas, en Chicken & Tuna smaken.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens van Almo Nature, gelabeld 'HFC' met kip, met een groene '100% to nature' zegel en bloemontwerp.
Almo nature
Kitten 24x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 37,49
(€ 22,32/kg)
Lage Prijs
De verpakking van Felix Knabber Mix kattensnoepjes toont een speelse zwart-witte kat, met de smaken eend, kalkoen en konijn. 60g, 2 kcal elk.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (205)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer verpakking met een verscheidenheid aan vis smaken, inclusief 12 x 85g porties, met een afbeelding van een grijze kat en groene garnering.
Sheba
Classics in paté 12 x 85 g:
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (133)
€ 11,99
(€ 11,75/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoeding zak, 7,5 kg, met 'Hähnchen Adult' met 80% dierlijke eiwitten, graanvrij en hypoallergeen.
Applaws
Droogvoer Kat Volwassen kip 7,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (187)
€ 44,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet A la Carte kattenvoedingszakje met een witte langharige kat, tekst 'Rezepte des Küchenchefs' en '4x 85g'.
GOURMET
à la Carte 4x85g Rafinessen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1683)
€ 3,69
(€ 10,85/kg)
Volwassen kattenvoer voor gecastreerde katten met kwartel, pompoen en granaatappel, met een graanvrije formule. Verpakking van 1,5 kg.
N&D Farmina
Pumpkin Adult voor gecastreerde katten 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix Knabber Mix katten traktaties verpakking met een speelse zwart-witte kat, met tekst die '2 kcal per snack' en '60g' benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (681)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
MultiFit 'Simply Good' kattenvoerdoos met een oranje tabby, afbeelding van een 'SAUCE' bakje en label 'Adult Chicken Mix' (92x100g).
Exclusief
MultiFit
Adult Chicken Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (96)
€ 31,99
(€ 3,48/kg)
Zeven blikken "catZ finefood" kattenvoer in smaken: paard, lam, hert, kip, zalm en wild zwijn, met kleurrijke "PURRRR" labels.
Catz finefood
Purrrr Multipack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,99
(€ 16,66/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
Lage Prijs
Doos kattenvoer MultiFit Tasty Duo met een oranje kat, labels 'Duo Fish & Classic Mix', 'Jelly' en 'Adult'.
Exclusief
MultiFit
Adult Jelly Duo Fish en Classic Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (123)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Volwassen kattenvoerzak met "N&D Pumpkin" met hertenvlees, pompoen en appelrecept. Inclusief afbeeldingen van groene appel, pompoen en vlees.
N&D Farmina
Pompoen Adult Hert 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoerzak met een bruine brok, met tekst die stelt "90% van de katten bereikte een gezonder gewicht in 8 weken."
ROYAL CANIN
Light Weight Care 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (112)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Almo nature
HFC Jelly Forel en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (279)
€ 39,99
(€ 23,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Senior 7+, Rind + Putenherzen (rund + kalkoenharten), oranje kat en stukken vlees op het etiket.
animonda
Carny natvoer kat, senior Rund en kalkoenhart 6x400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit volwassen kattenvoerdoos met 'Duo Fish & Classic Mix' met 92 x 100g porties, inclusief smaken zoals rundvlees, kalkoen en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Klassieke Mix Multipack XXL 92x100g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (88)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
GimCat Gastro Intestinal Paste tube en doos met zwart-witte kat, 'Digestive-Support Formula', 50 g.
GimCat
Gastro Intestinal Pasta 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)