Kattenvoer

Natvoer katten

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
808 producten
Monsterpakket kattenvoer van Mjamjam, met verschillende smaken en een speelse uitstraling met een katten silhouet en kleurrijke labels.
MjAMjAM
Quetschie proefpakket I Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 27,39
(€ 18,26/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit SAUCE ADULT 1+ kattenvoer met kip — oranje gestreepte kat, bord met natte stukjes, kip-silhouet.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in saus, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Wilderness kattenvoer, met een Bengaal kat, met smaken: Pure Kalkoen, Donkere Ford, Ranger's Forest, en Pure Kip.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult 4x100 g Multipack 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (113)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer gelabeld "Zwarte Aarde," met een gevlekte kat, met 97% rundvlees en buffel, 3% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Black Earth, rund met buffel 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Wilderness Pure Beef huisdierenvoer voor volwassenen, met een wilde kat op het label. Ingrediënten: 99% rundvlees, 1% planten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer voordeelverpakking met rundvlees, kip en kalkoen in saus, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 6x85g.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure in Saus Multipack 6x85g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (24)
€ 8,29
(€ 16,25/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'Premiere Meat Menu' met een kitten, met tekst die rundvlees met kalkoenhart en een graanvrije formule aangeeft.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Kitten Rund en kalkoenhart 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (309)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Pure Turkey," met een Bengaalse kat op het etiket, met 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer gelabeld "Dark Fjord," met een Bengaal kat, met 97% wild zwijn en eend, 3% fruit, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Dark Fjord, everzwijn met eend en rendier 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld "Wilderness" met smaken: Pure Kip, True Country (Kip & Zalm), en Pure Kalkoen, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengd pakket 6 x 200 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Vijf blikken Schesir Kitten Care 3-12, met tonijn en aloë, gelabeld 'compleet & gebalanceerd in jelly,' met een speelse kittenafbeelding.
Schesir
Kitten Tonijn Aloe 6x140g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,69
(€ 25,82/kg)
Lage Prijs
Een speelse tabby kat ligt naast een doos PREMIERE Deluxe Ragout kattenvoer, met smaken zoals rundvlees, kip, lam en zalm.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout Adult multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer in blik met kippenpaté, graanvrije formule, voor katten ouder dan 1 jaar, 72% kip, afbeelding van een Siamees.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (397)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE Deluxe Ragout Kitten kattenvoer, met drie speelse kittens en een bord met vleesstukjes.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout kitten multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
SALE
Blikjes kattenvoer met het label "Wilderness Pure Turkey," met een afbeelding van een wilde kat, met 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Kattenvoer zakje gelabeld 'Perfect Fit' voor senior katten (7+), met kalkoen en wortelen in saus, met een foto van een fluffy kat.
PERFECT FIT
Senior 7+ 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (37)
€ 20,99
(€ 20,58/kg)
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens gelabeld "Real Nature Original," met kalfsvlees en gevogelte met zalmolie, in een pastelgekleurde verpakking.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, kitten, kalfsvlees en gevogelte met zalmolie 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiervoedingszak met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere. I love my cat" met "Tuna Fish with Calamari in Jelly" in het Duits en het Engels.
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets Tonijn met calamari 24x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (98)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté nat kattenvoerblik met een Siamees kitten en 72% kip tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik kattenvoer gelabeld "Premiere Meat Menu" met een tabby kat op de voorkant, met tekst die "Beef & Poultry Medley" en "100% Fresh Meat" vermeldt.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Rund & Gevogelte mix 6x200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (230)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoerblik met kip, graanvrije formule, 72% kip en een afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (235)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Zak van Real Nature Original senior hondenvoer, gelabeld 'Geflügel mit Wild' met illustraties van kip en hert.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior Gevogelte met wild 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (50)
€ 17,88
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir Kitten Care 3-12 zakjes met een speelse kitten op de voorkant, gelabeld "POLLO Kip - Poulet," met de tekst "volledig & gebalanceerd IN GELEI."
Schesir
Kitten kip 6x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (17)
€ 10,99
(€ 21,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Selection kattenvoer in saus, met stukjes vlees met kruiden, 85g verpakking, en een afbeelding van een grijze kat op het etiket.
Sheba
Selection in saus Kalf en Kalkoen 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (83)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat' met de teksten 'Pure Pâté' en 'Rijk aan Kip'.
Exclusief
PREMIERE
Pur Paté Adult kip 16x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (59)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Lage Prijs
Close-up van een oranje tabby naast een doos van MultiFit Classic Senior kattenvoer, met 'Vis & Classic Mix' en smaken: eend, rundvlees, kalkoen.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Senior, Fish & Classic Mix - Classic, in gelei, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (53)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerblik met een gouden deksel, met een speelse kat op het etiket, gelabeld 'PREMIERE I love my cat' en 'Soft Mousse mit Huhn.'
Exclusief
PREMIERE
Zachte Mousse kip 18x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (116)
€ 12,79
(€ 8,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Kip Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, met smaken van kip, eend, gevogelte en kalkoen.
Exclusief
MultiFit
Junior Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (120)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba kattenvoer soepverpakking met een kom tonijnsoep, met een lepel en een takje peterselie bovenop, en een afbeelding van een grijze kat.
Sheba
Soep Tonijnfilet 40x40 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (341)
€ 30,99
(€ 19,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor kattenvoer met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Special Jelly Adult Classic Mix', met smaken zoals kip, rundvlees, kalfsvlees en eend.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Jelly Classic Mix-multipack 12x100g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (40)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Sheba Fresh & Fine kattenvoer met een bord vlees in jelly, met smaken: kalkoen, kip en gevogelte.
Lage Prijs
Oranje tabby kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Tasty Duo kattenvoer, met 'Duo Classic Mix' en verschillende vleessoorten.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Duo Classic Mix - Smakelijk Duo, in saus, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (72)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Drie blikken Real Nature huisdiervoeding: kitten smaken 'Kip & Kalkoen met Zalmolie' en 'Kalf & Gevogelte', plus 'Lamsvlees & Rundvlees' voor volwassenen.
Exclusief
REAL NATURE
Classic natvoer voor katten, kittenpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (47)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat en groene ogen, gelabeld "Premiere Meat Menu," met een graanvrije vleesmix van rundvlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult 6 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 5,79
(€ 9,65/kg)
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Fish & Classic Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, die rundvlees-, kip-, zalm- en haring smaken toont.
Exclusief
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (141)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel met kruiden, gelabeld 'sauce lover mit Lachs au saumon.'
Sheba
Sauce Collection Sauce Lover Zalm MSC 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer in pâté, met een grijze kat op de verpakking, met de tekst 'mit Kalb und Huhn' en '85g'.
Sheba
Classics in paté 22 x 85 g Kalf en kip 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (168)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer in gelei met kip, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel en kruiden.
Sheba
delicatesse in gelei 22 x 85 g kip 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer verpakking met een grijze kat, een kom met in blokjes gesneden kalkoen en groenten in saus, en tekst in het Duits.
Sheba
natvoer voor katten Sauce Collection Kip, kalkoen en groentetoevoegingen 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (160)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een speelse tabby kat rust naast een kleurrijke "Premiere Royal Ragout" doos, met stukjes gevogelte en een label "Rijk aan gevogelte."
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,99
(€ 8,74/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper kattenvoerblik met zalm en kip, gelabeld in het Duits met "Lachs und Huhn," 85g, voor volwassen katten.
Edgard & Cooper
natvoer voor volwassen katten stukjes in saus zalm en kip 18x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 26,19
(€ 17,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zes blikken Schesir kattenvoer, gelabeld 'Tonnette' met de tekst 'TUNA THON THUNFISCH ATÚN TONIJN' in meerdere talen.
Schesir
Adult 6x140g Tonijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Lage Prijs
Een kitten naast een doos 'Premiere Meat Menu' kattenvoer, met rundvlees en kalkoenhartjes, vleesmedley en gevogelte medley.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten 6 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (65)
€ 5,79
(€ 9,65/kg)
Schesir volwassen kattenvoer zakjes in jelly, met tonijn, met een witte kom met gescheurd vlees op de voorkant.
Schesir
Adult 6 x 85 g Tonijn
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 12,99
(€ 25,47/kg)
Lage Prijs
Huisdierenvoerverpakking met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Sauce Adult Chicken Mix', met smaken zoals gevogelte, kip, kalkoen en lever.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (105)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking voor MultiFit Special Jelly, met een gemberkat, met smaken zoals kalfsvlees, kalkoen, kip en lam.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Duo Classic Mix-multipack 12x100
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (57)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met Felix Sensations in jelly met forel en spinazie, naast een afbeelding van een speelse zwart-witte kat.
Felix
Sensations Gelees Forel en spinazie 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (29)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté kattenvoer blik met afbeelding van een Siamees kitten en tekst over 72% kip graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3