Kattenvoer

Natvoer katten

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
808 producten
Schesir volwassen huisdiervoeding zakje met tonijn en kip met garnalen in gelei, met een kom van het voer weergegeven aan de voorkant.
Schesir
Adult 12 x 85 g tonijn en kip met garnalen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 29,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Almo Nature kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'HFC Natuurlijk' en 'Pollo e Tonno,' en een groene '100% naar de Natuur' zegel.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten kip en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (287)
€ 25,69
(€ 15,29/kg)
Beschikbare varianten: 11
Hondenvoerzakje met een calico kat op een houten oppervlak, gelabeld 'Bozita' met 'Turkey' en 'Grain Free' benadrukt.
BOZITA
Hapjes in saus 12x85 g Kalkoen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking voor FIT+FUN kattenvoer jelly, met een tabby kat en tekst die '4 heerlijke varianten' en 'XXL BIG SIZE SMALL PRICE' benadrukt.
Exclusief
FIT+FUN
Jelly Multipack XXL 44x100 g 4 leckere Sorten
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (573)
€ 15,99
(€ 3,63/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'almo nature' met de tekst 'Compleet' en 'Tonno con Zucca' (Tonijn met Pompoen) in meerdere talen.
Almo nature
Almo Complete HFC Tonijn met pompoen 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 31,99
(€ 19,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Gourmet 85g kattenzakje met witte langharige kat en kalkoen met groenten; toont tekst "Recepten van de chef-kok".
GOURMET
A la Carte natvoer kat adult Kalkoen met een fijne groentesamenstelling 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (526)
€ 17,79
(€ 8,05/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet kattenvoer met een witte kat, gelabeld 'Perle Erlesene Streifen in Sauce mit Thunfisch,' 85g.
GOURMET
Perle exquise reepjes Tonijn 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (441)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Purina Gourmet Nature's Creations kattenvoer zakje met een witte kat, met 'heerlijke bouillon met natuurlijke kip' en 'geen conserveermiddelen.'
GOURMET
Crystal Soup 32 x 40 g kip 32x40 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,79
(€ 21,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Soup Time verpakking: zwart-witte kat likkend, kom soep; tekst: Tender Strips, 6x48g, 2x rund/kip/tonijn.
Felix
Soup Time Tender Strips Rund, kip en tonijn 6x48 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (723)
€ 3,29
(€ 11,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in kalkoensmaak, met een tabby kat op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in gelei 6x370 g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (215)
€ 12,19
(€ 5,49/kg)
Beschikbare varianten: 7
Een blik Animonda Integra Protect huisdiervoeding gelabeld 'Nieren mit Huhn' (Nieren met Kip) met laag fosfor en 'Veterinary Diet' tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nier kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Felix kattenvoer verpakking toont een speelse zwart-witte kat met tekst over smaken: rundvlees, kip, zalm en forel in gelei.
Felix
Zo goed als het lijkt 12x85g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Mjamjam kattenvoer gelabeld "Saftiges Schwein" met puur varkensvlees, graanvrij, met een silhouet van een kat aan de zijkant.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x400 g Varken
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (617)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blikvoer voor honden gelabeld 'Animonda Integra Protect Diabetes' met zalm, met tekst in meerdere talen en een silhouet van een kat.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Diabetes Zalm 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (178)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer zakje met een fluffy grijze kat, gelabeld "Mit RIND und KAROTTEN" (met rundvlees en wortelen), voor volwassenen, 85 g.
Purina ONE
Adult 26 x 85 g met rundvlees en wortelen 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (711)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoerzakje, met een silhouet van een kat, met tekst die 'mit Kalb', 'URINARY' en voedingsvoordelen benadrukt.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (63)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Felix Doppelt Lecker kattenvoer in gelei, 12-pack, met vis smaken, met een zwart-witte kat die door papier gluurt.
Felix
Doubly Delicious Verscheidenheid aan smaken uit het water 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (400)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Cat's Love Senior kattenvoer verpakking in zwart en goud, met een fluffy kat en benadrukt "Senior 10+ Jahre" en voedingsvoordelen.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer senior in gelei eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoer verpakking met vier blikken: tonijnfilet, oceaanvis, tonijn met garnalen, en makreel met sardines in bouillon.
Applaws
natvoer voor volwassen katten, multipack in bouillon, 12 x 70 g Visselectie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 17,79
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes huisdiervoer gelabeld "Animonda Integra Protect Sensitive" met kalkoen en aardappelen, met "No Grain" en "Veterinary Diet" tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Sensitive Kalkoen en aardappelen 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 17,69
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer verpakking toont een speelse kat in een doos, gelabeld "Gemischte Vielfalt in Gelee" met rundvlees, kip, sardine, zalm smaken.
Felix
As good as it looks Junior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Een doos 'Moments to Enjoy' Fish Selection kattenvoer met een oranje kat ernaast, met Pacific Tonijn, Zalm en Tonijn met Garnalen.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens van Almo Nature, gelabeld 'HFC' met kip, met een groene '100% to nature' zegel en bloemontwerp.
Almo nature
Kitten 24x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 37,49
(€ 22,32/kg)
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer verpakking met een verscheidenheid aan vis smaken, inclusief 12 x 85g porties, met een afbeelding van een grijze kat en groene garnering.
Sheba
Classics in paté 12 x 85 g:
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (133)
€ 11,99
(€ 11,75/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet A la Carte kattenvoedingszakje met een witte langharige kat, tekst 'Rezepte des Küchenchefs' en '4x 85g'.
GOURMET
à la Carte 4x85g Rafinessen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1684)
€ 3,69
(€ 10,85/kg)
Lage Prijs
MultiFit 'Simply Good' kattenvoerdoos met een oranje tabby, afbeelding van een 'SAUCE' bakje en label 'Adult Chicken Mix' (92x100g).
Exclusief
MultiFit
Adult Chicken Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (96)
€ 31,99
(€ 3,48/kg)
Zeven blikken "catZ finefood" kattenvoer in smaken: paard, lam, hert, kip, zalm en wild zwijn, met kleurrijke "PURRRR" labels.
Catz finefood
Purrrr Multipack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,99
(€ 16,66/kg)
Lage Prijs
Doos kattenvoer MultiFit Tasty Duo met een oranje kat, labels 'Duo Fish & Classic Mix', 'Jelly' en 'Adult'.
Exclusief
MultiFit
Adult Jelly Duo Fish en Classic Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (123)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Lage Prijs
Almo nature
HFC Jelly Forel en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (279)
€ 39,99
(€ 23,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Senior 7+, Rind + Putenherzen (rund + kalkoenharten), oranje kat en stukken vlees op het etiket.
animonda
Carny natvoer kat, senior Rund en kalkoenhart 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (161)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit volwassen kattenvoerdoos met 'Duo Fish & Classic Mix' met 92 x 100g porties, inclusief smaken zoals rundvlees, kalkoen en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Klassieke Mix Multipack XXL 92x100g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (88)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Kattovit Feline Diet Gastro zak met een katten silhouet, gelabeld "mit Ente+Reis," met nadruk op laag vet en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro Eend en rijst 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (315)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Mjamjam An Sobe Blanchierte Pute mit reichlich Lachs,' met een cartoonkat chef en een roze achtergrond.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen geblancheerd in saus Kalkoen en zalm 6x185 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 14,79
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Animonda kattenvoer gelabeld 'vom Feinsten' met mousse van zalm en gevogelte, met een afbeelding van een witte kat op de voorkant.
animonda
vom Feinsten natvoer voor volwassen katten Zalm en gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 6,49
(€ 6,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik kattenvoer met een label dat 'Saftiges Schwein - purer Fleischgenuss aus zartem Schweinefleisch' leest, met een silhouet van een kat.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x200 g Varken
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (548)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer verpakking met 12 x 85g porties in gelei, met een afbeelding van een grijze kat en een kom met gescheurd vlees.
Sheba
delicatesse in gelei 12 x 85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (346)
€ 11,69
(€ 11,46/kg)
Lage Prijs
Blikken Almo Nature huisdierenvoeding met verschillende smaken: Tonijn met Ansjovis, Tonijn met Forel, en Tonijn met Kip en Kaas.
Almo nature
Multipack Tonijn 6x70g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 13,99
(€ 33,31/kg)
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze kat, met een voerbak en tekst die zegt "VACHT & HAARBALLEN" en "Met kip en groene bonen."
Purina ONE
Vacht & Hairball 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Blik Animonda CARNY, Rind, Pute + Shrimps (Rund, Kalkoen + Garnalen), Adult 1+, oranje gestreepte kat
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blik animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Rind + Herz / Beef + Heart', Adult 1+, met oranje kat en stukjes vlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blik Animonda CARNY Rind (Rund) kattenvoer, Adult 1+, met afbeelding van een oranje gestreepte kat en stukjes rundvlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)