Kattenvoer

Natvoer katten

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
808 producten
Lage Prijs
Een blikje Premiere Meat Menu kattenvoer met een tabby kat label, "Rundvlees met Kip," "100% Vers Vlees," en "Graanvrije Formule."
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Volwassen Rund en kip 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (770)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een close-up van een oranje tabby kat, gelabeld "MultiFit Simply Good Sauce Adult Fish Mix," met details over ingrediënten.
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoer blik met paarden smaak, graanvrije formule, voor katten van 12+ jaar, 72% paardenvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor senior katten acceptatie Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (17)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik kittenvoer gelabeld "Premiere Meat Menu" met een tabby-kitten en de tekst "Rundvlees met Kalkoenhartjes" en "100% Vers Vlees."
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund en kalkoenhart 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (85)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met Felix Sensations met rundvlees in tomatensaus, geïllustreerd met een glimlachende zwart-witte kat.
Felix
Sensations sauzen Rund en tomaat 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (76)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba
Soup 40x40g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (499)
€ 43,99
(€ 27,49/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat die door een gescheurd gedeelte kijkt, met de tekst "SO GUT WIE ES AUSSIEHT mit Huhn IN GELEE."
Felix
As good as it looks kip 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (126)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoerblik met kippen smaak, graanvrije formule en afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Senior Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (29)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Catz Finefood groen zakje: Classic Adult Huhn & Fasan (kip & fazant) met quinoa en appels, 85 g, Gemaakt in Duitsland
Catz finefood
natvoer voor katten CLASSIC Kip & fazant 8x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
€ 12,99
(€ 19,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature huisdierenvoedingsrol voor volwassenen, met kalkoen en kip met lijnzaad, gelabeld als 'PATÉ' in het Duits.
Exclusief
REAL NATURE
Original Adult Kattenworst 12x70 g Kalkoen en kip met lijnzaad 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 14,49
(€ 17,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Tasty Duo volwassen kattenvoer verpakking met duo vis & klassieke mix jelly, met een likkende oranje gestreepte kat.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat Tasty Duo Adult Duo Fish & Classic Jelly Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (110)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kitten die uit een doos kijkt, gelabeld 'mit Huhn in Gelee' op een blauwe achtergrond.
Felix
As good as it looks Junior 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat, gelabeld '7+ Jahre' en 'mit Huhn in Gelee' met een kom voer.
Felix
As good as it looks Senior 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 15,69
(€ 7,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak kattenvoer met het label 'Soepmomenten om van te genieten' met tonijn en garnalen, met een afbeelding van een lepel soep en een rode kat.
Exclusief
MOMENTS
Soup nat kattenvoer Adult, Tonijn en garnalen 12x40 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (67)
€ 9,48
(€ 19,75/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Sheba kattenvoer maxi-pack met 60 x 85g zakjes, met een bord natvoer en een kattenafbeelding op de doos.
Sheba
delicatesse in gelei 60 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (97)
€ 31,99
(€ 6,27/kg)
SALE
Wilderness Senior Pure Chicken huisdiervoeding blik, met een kat op een grasachtige achtergrond. Bevat 96% kip, 4% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (39)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Blik kattenvoer met een pluizige kat op het label, gelabeld 'BOZITA' met '100% DIERENPROTEÏNE' en 'Rundvlees' in het Duits.
BOZITA
Paté 6 x 400 g Rund
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (19)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kat voedselzak met een grijze kat met oranje ogen, gelabeld "Bozita" met eland, graanvrij en gemakkelijk verteerbaar, 85g.
BOZITA
-hapjes in gelei Eland 12x1,02 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 26,49
(€ 25,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Senior 7+) met opschrift 'Rind + Putenherzen / Beef + Turkey Hearts', oranje kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat senior Rund en kalkoenhart 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (160)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Duo kattenvoer pakket met 12 x 100g trays met smaken waaronder gevogelte en zalm, met nadruk op vitamines en kruiden.
HAPPY CAT
Duo Paté gemengd pakket 12 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, met de tekst 'Met Rind und Huhn' en 'Feine Komposition.'
GOURMET
Gold Feine Komposition 12 x 85 g Rund en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (451)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Mon Petit Intense kattenvoer met een witte kat, met smaken: rundvlees, kalfsvlees en lam.
GOURMET
Mon Petit Intense met rund, kalf, lam 48x50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1639)
€ 27,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, met de tekst "Raffiniertes Ragout mit Huhn" prominent weergegeven.
GOURMET
Gold geraffineerde ragout kip 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (910)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, met tekst die aangeeft dat het een fijne pâté is met vis en wortelen.
GOURMET
Gold Fijne Paté 12 x 85 g Koolvis en wortel 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (934)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 8
Cat's Love kattenvoer displaydoos met zakjes gelabeld 'Adult' met een kattenafbeelding, met de nadruk op rundvlees smaak en gezondheidsvoordelen.
CAT'S LOVE
natvoer kat, volwassen, multipack 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (36)
€ 34,99
(€ 34,30/kg)
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, met tekst die zegt 'Zarte Häppchen in Sauce' en 'Mit Huhn und Leber.'
GOURMET
Gold malse hapjes 12 x 85 g Kip en lever 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (350)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer maxi-pack met 60 x 85g selectie mini filets, met een foto van een kat en een kom met natvoer.
Sheba
Selection in Sauce 60 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (464)
€ 32,99
(€ 6,47/kg)
Huisdiervoeding verpakking met een tabby kat, gelabeld "PATÉ mit Lachs & Forelle" met vertalingen in het Frans, Spaans en Engels, 100g.
Exclusief
FIT+FUN
Adult Paté Zalm en forel 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (160)
€ 6,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer blik met een witte kat label en tekst "DÉLICATESSE EN SAUCE" en "MIT RIND UND HUHN."
GOURMET
Gold Délicatesse en Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (841)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een oranje tabby, gelabeld 'MultiFit mini Sauce', met forel, zalm en kabeljauw smaken. 6 verpakkingen, 300g totaal.
Exclusief
MultiFit
Mini nat kattenvoer Adult, multipack saus 6x50 g Vis 6x50 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,69
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Felix 'Soup Time'-doos: zwart-witte kat likt zijn lippen, kom soep; tekst '6 x 48 g' en '2x met rund/kip/tonijn'.
Felix
Soup Time Original 6x48g Rund, kip en tonijn 6x48 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (4243)
€ 6,29
(€ 21,84/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat naast een bord met pâté. Tekst benadrukt kip- en zalmsmaken, 8x100g.
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Premiere Meat Menu kattenvoer zakje met een speelse kitten, gelabeld "Beef & Poultry Medley," 100% vers vlees, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Junior kattenvoer verpakking met twee speelse kittens. Belangrijke details: 71% kip, met omega 3 & 6, graanvrije recept, 100% natuurlijk.
CAT'S LOVE
kattenvoeding voor junior katten in gelei Kip met algenkalk en distelolie 12x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (51)
€ 14,79
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld "MultiFit Adult Jelly" met zalm, met een afbeelding van een oranje tabby kat aan de voorkant, 405g.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Zalm 6x405 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (187)
€ 5,59
(€ 2,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van 48 MultiFit Sauce kattenvoer, met "Duo Fish & Classic Mix" met smaken zoals rundvlees, gevogelte, kalkoen, haring en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Classic Mix Multipack 48x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerdoos met afbeelding van een oranje kat; 6x Kip en 6x Wilde Tonijn & Haring, in saus.
IAMS
Delights Senior Land & Sea Collection 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (167)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking met een witte kat met groene ogen, gelabeld 'mit Sardine und Thunfisch,' 85g.
GOURMET
Perle Duetto 24 x 85 g Sardine en tonijn 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (281)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een kat met groene ogen zit naast een doos gelabeld "Premiere Vleesmenu" met 12 pakken kattenvoer en een "100% Vers Vlees" zegel.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Adult 12x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blik MultiFit kattenvoer met een oranje tabby kat, gelabeld 'Adult Paté' met rundvlees en lever, 400g, zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Paté, Rund en lever 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (258)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerzakje met een witte kat op een blauwe achtergrond, gelabeld "Perle Genuss in Sauce" met tonijn- en zeevruchten smaak.
GOURMET
Perle Genuss in Sauce 24 x 85 g Tonijn 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1440)
€ 14,69
(€ 6,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een speelse tabby kat op het label, met de teksten 'Premiere I ❤️ my cat' en 'Royal Ragout mit Thunfisch'.
Exclusief
PREMIERE
Koninklijk Ragout Tonijn 18x85 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (30)
€ 13,99
(€ 9,14/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Drie blikken 'Premiere Meat Menu' kattenvoer voor volwassenen, met een tabby kat en smaken van rundvlees met kip en diverse vleessoorten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (320)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet zakje met kip, gelabeld 'AUFBAUKUR/Recovery' voor voedingsondersteuning, met een katten silhouet en gezondheidsclaims.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Schesir kattenvoer blik met tonijn en zalm, gelabeld in meerdere talen: 'Tonnette con Salmone', 'Thon avec Saumon' en 'Thunfisch mit Lachs.'
Schesir
Adult 12x85g Tonijn met zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 36,99
(€ 36,26/kg)