Onze Lage Prijs producten

Kat
Hond
Tuin en vijver
Kleine dieren
VET
Vogels
Terra
Aqua
Lage prijzen
Ontdek onze lage prijs artikelen

Shop je favoriete kwaliteitsproducten met een Lage Prijs. Ontdek onze selectie hieronder.

Wat is Lage Prijs?

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
751 producten
Lage Prijs
Een zak MultiFit kurkgranulaat voor reptielen, met afbeeldingen van schildpadden en een slang, gelabeld 'Korkgranulat' en met een gewicht van 1,3 kg.
Exclusief
MultiFit
MF kurkgranulaat 1,3 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
(€ 6,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos MultiFit Dental Care Sticks voor kleine honden (28 sticks, 5-10 kg) met munt voor frisse adem.
Exclusief
MultiFit
Mint DentalCare sticks multipack S 28 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 5,99
(€ 13,61/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een stapel hondenvormige koekjes in beige en roze kleuren, met gaten op het oppervlak, tegen een witte achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Backware Megapack 10 kg Sandwichbot
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 39,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor muizen, met een illustratie van een muis en tekst in meerdere talen over ingrediënten en voeding.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor muizen 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'True Country' en 'Huhn mit Fisch' (Kip met Vis).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (165)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blauwe stoffen hondenspeelbal met rode chevronprints, paarse geweven bies en KONG-label.
KONG
Ballistic Hide'n Treat M
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (63)
€ 12,99
Lage Prijs
Een gele zak vogelzaadmix met een blauwe mees die op een tak zit, met tekst die zegt 'PREMIERE. I ♥ my garden' en 'STREU MIX.'
Exclusief
PREMIERE
Strooimix 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,49
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Real Nature Wilderness Adult True Country" met een wolf in een bos; 70% vlees & vis, 30% fruit & groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (321)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Roze rubber hondenspeelgoed met dubbele bal en vier roze stoffen kwastjes; drie gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
Wubba Comet L
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 18,49
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer voor volwassenen, gelabeld 'Fresh Water,' met 70% vis en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Fresh Water, vis 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (245)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak van 1,05 kg MultiFit dennenkorrels voor reptielen, met hagedissen en een slang op een natuurlijke achtergrond.
Exclusief
MultiFit
dennenkorrelstrooisel 1,05 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,29
(€ 5,99/kg)
Lage Prijs
Huisdier snackverpakking met een wolf in het gras, gelabeld 'Real Nature Wilderness Crunchy Snack' met 64% paard/kip, 36% groenten/kruiden/fruit.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Crunchy Snack 225 g Paard met zoete aardappel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (202)
€ 5,29
(€ 23,51/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoer verpakking met een tabby kat, gelabeld "SELECT GOLD SENIOR Sterilised," geschikt voor katten ouder dan 9 jaar, met kip en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Rode KONG rubberen ring hondenspeelgoed van verbonden ballen, cirkelvormige kauwring met geëmbosseerd "KONG"-logo
KONG
Ring M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 22,49
Lage Prijs
Een zak 'Premiere Insect Mix' voor vogels, met een kleurrijke vogelillustratie en tekst over ingrediënten en voeding.
Exclusief
PREMIERE
Insectenmix 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 12,99
(€ 25,98/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Chew Snack verpakking met gedraaide lamsmaak traktaties, met een afbeelding van een golden retriever en het label 'Maxi Rolls'.
Exclusief
PREMIERE
kauwrol 1m Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 7,69
(€ 25,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Gedroogde zoetwater garnalen in een doorzichtige zak gelabeld 'Multifit', met een goudvis grafiek en tekst in het Duits en Engels, 190g.
Exclusief
MultiFit
Garnalen 190 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 6,99
(€ 36,79/kg)
Lage Prijs
Vogelvoer verpakking met een roodborstje dat op een tak zit, gelabeld 'PREMIERE. I ❤️ my garden PROTEIN MIX.' met een gewicht van 1,5 kg.
Exclusief
PREMIERE
Eiwitmix 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met meelwormen, gelabeld 'Multifit Mehlwürmer' voor vijvervissen en reptielen, 160g, 100% natuurlijk.
Exclusief
MultiFit
meelwormen 160g voor 1L
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 4,99
(€ 31,19/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene huisdiergras, gelabeld 'Mulitfit' met een afbeelding van een konijn en cavia, 1,5 kg, graanvrij.
Exclusief
MultiFit
Grain Free peterselie 1.5kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
€ 10,00
(€ 6,67/kg)
Lage Prijs
Een "Premiere Insect" meelworm traktatiepakket voor honden, met ronde bruine ballen en "100g" label in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Balls meelwormen met rijst 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse kitten, 'Premiere. Meat Menu,' benadrukt '57% Vlees,' optimale groeigegevens, brokjes en vers vlees. 300g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat kitten Gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (169)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit roze 700g zak deguvoer met twee degu's; zichtbare tekst 'Mischfuttermittel', 'Für Degus', 'Compound feed for degus' en 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding degoe 700 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 3,59
(€ 5,13/kg)
Lage Prijs
MultiFit roze 800g zak voer voor woelmuizen, muizen en dwerghamsters; drie knaagdieren, zaden en logo 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor muizen, gerbils en dwerghamsters 800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (64)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak Premiere Protein Vet Sticks voor vogels, met een roodborstje op de voorkant, met tekst in meerdere talen en voedingsclaims.
Exclusief
PREMIERE
vetsticks 1,5 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 7,49
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I love my dog Meaties hondensnacks, met drie stukken vlees, met een label dat 90,5% vlees aangeeft, 250g.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'Wilderness Golden Peak' met een wolf afbeelding, met 60% vlees, 40% fruit en groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Golden Peak Gans en Eend 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met het label 'Real Nature Country Selection' met een schilderachtige achtergrond, die de smaak 'Scandinavië' voor mini volwassen honden toont.
Exclusief
REAL NATURE
COUNTRY SELECTION Mini Adult Scandinavia 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Lage Prijs
Rood gevlochten rubberen kauwspeelgoed met afgeronde uiteinden boven rode, blauwe en groene stippen en de tekst 'Assorted Colors'
KONG
-speelgoed Safestix S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (75)
€ 10,79
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde groene paardenbloembladeren gelabeld "Multifit Nature Snacks Grain Free," met een konijn en cavia's, 300g.
Exclusief
MultiFit
Grain Free paardenbloem 300g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (22)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Gouden kattenvoer verpakking voor volwassenen met een grijze kat, met de nadruk op 'Urinary', 'Geflügel mit Reis' en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Urinary Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Premiere Fish huisdier traktatie verpakking met kipfilet en vis, met gedroogde visstukken binnenin een visvormig venster.
Exclusief
PREMIERE
Kipfilet met vis 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (179)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Dark Wood hondenvoer voor volwassenen, met een wolf en de tekst '60% Lam & Wild, 40% Fruit & Groenten.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Donker Hout Lam met Wild 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (84)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Real Nature Country Selection Mediterranean' met een hond en ingrediënten: buffel, rundvlees, kastanjes, mozzarella.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Mediterran buffel en rund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (87)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Native kauwsticks voor honden, kippen smaak, verpakt met een foto van een hond en tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
native kauwstangen kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (45)
€ 5,49
(€ 36,60/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Nature Graanvrije voeding voor dwergkonijnen, gelabeld "Gevoelige Spijsvertering" en "Tandverzorging," met een afbeelding van een konijn.
Exclusief
MultiFit
Grain Free dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Lage Prijs
1 kg zak MultiFit Exoten vogelvoer met illustraties van zebra- en gouldian-vinken, met de nadruk op natuurlijke diversiteit en voedingsstoffen.
Exclusief
MultiFit
voer voor exotische dieren 1kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak gelabeld 'Premiere Vleesmenu' met een tabby kat, met 'Buiten Volwassen' en '55% Vlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Outdoor 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (64)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
4 kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met 'DARK FIORD' label, met wolf en bos. 60% vlees, 40% planten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior Dark Fjord edelhert en zalm met eend 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (76)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE. Deluxe Vleessticks, met een silhouet van een paard, met tekst die aangeeft 'met paard', 'zacht', en '100g.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleessticks Paard 100g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Een zak van 4 kg Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met een 'Pure Duck' formule, met afbeeldingen van twee wolven en een eend op de voorkant.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Maxi Junior Pure Eend 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte kip en rijst traktaties in een cirkelvormige display, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Ministicks kip en rijst 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit vogelzand gelabeld 'VOGELSAND' voor kanaries, parkieten en exotische vogels, met kleurrijke vogels op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Vogelzand 5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (185)
€ 2,49
(€ 0,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Paars geribd olifantenspeelgoed voor huisdieren met blauw-witte ruitjesoren en -buik; poten van gedraaid touw met geknoopte uiteinden.
KONG
Floppy Knots olifant
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 19,59
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde kruiden voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifit Natural Snacks' met konijnafbeeldingen en Duitse voedingsinformatie.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 1kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 10,00
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 51% gevogelte en rundvlees, geschikt voor gesteriliseerde volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Droogvoeding Kat Gesteriliseerd 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (207)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 5