Kattenvoer

Natvoer katten

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
808 producten
Lage Prijs
Purina Gourmet Revelations kattenvoerdoos met witte langharige kat en zalm-mousseline op bord; tekst 'MOUSSELINE AU SAUMON' en '4x 57g'
Gesponsord
GOURMET
REVELATIONS Natvoer voor katten, mousseline met zalm 4x57 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 17,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
De verpakking van Purina ONE Sensitive kattenvoer toont een grijze kat en een kom met kip en wortelen met de tekst "Visible Health for Today and Tomorrow."
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit kip paté kattenvoer voor kittens 1-4 maanden en moederkatten, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Paté Kip 12x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zacht mousse kattenvoerblik met kip, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor 1-4 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Soft Mousse Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Wilderness huisdier voedselverpakking met een doos van 4x100g kalkoenmaaltijden en een 300g kippenzak, met afbeeldingen van een kat en kip.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengde voedingsset 2-delig.
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 12,49
(€ 17,84/kg)
Lage Prijs
Premiere kattenvoer zakje met een kitten, met tekst die "Deluxe Ragout met Kip & Varkensvlees" en "+ Fischöl" (visolie) benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
cats love nature Deluxe Ragout Kitten Kalf en kip 24x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (62)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature kittenvoer in een goudomrand container, met kip, kalkoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Pute und Lachöl."
Exclusief
REAL NATURE
Kitten 16 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (16)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat met felgroene ogen, gelabeld 'Premiere. I love my cat' en 'Tender Stripes with Rabbit.'
Exclusief
PREMIERE
Tender Stripes Konijn 28x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 19,99
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 8
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoer zakje gelabeld 'Premiere. Cats Love Nature' met 'Deluxe Ragout' met kip, zalm en rijst voor volwassenen, inclusief lijnzaad.
Lage Prijs
MultiFit CARE Urinary kattenvoer zakje — afbeelding van een grijze kat, label 'with beef in sauce', 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care Urinary natvoer voor volwassen katten Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (67)
€ 16,88
(€ 8,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Katvoerzak met een speelse tabby en stukjes rundvlees. Tekst: "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," "DELUXE RAGOUT," "Rijk aan Rundvlees."
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rijk aan rundvlees 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (167)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
SALE
Blik kattenvoer "Real Nature Original" voor kittens, met illustraties van kalkoen en kip, met tekst "Kip met Kalkoen, en Lachsöl."
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Origineel Natvoer Kat, Kitten Kip met kalkoen en zalmolie 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (80)
Je bespaart: 20%
€ 14,39
(€ 6,00/kg)
€ 17,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Wilderness Adult Pure Beef huisdiervoeding verpakking met een wilde kat in een natuurlijke omgeving, met 99% rundvlees, 1% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoeding kat, Adult, Pure Beef rund 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 21,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met een wilde kat op een savanne achtergrond, gelabeld 'Wilderness Adult Wide Savannah' met 97% lam en wild zwijn.
Lage Prijs
Zakje Real Nature Wilderness Kitten voer met speelse kittens in een bos, gelabeld "True Country," 97% vlees, 3% groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Kattenvoeding zak met een speelse tabby kat, met tekst die zegt 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat' en 'FINEST JELLY ADULT. Rijk aan Eend.'
Exclusief
PREMIERE
Finest natvoer kat Jelly Adult rijk aan eend 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (50)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met een serval kat op een rotsachtig terrein, gelabeld 'Pure Kip' met 99% kipinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Chicken Kip 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit CARE SENSITIVE kattenvoerzakje met Siamees kat en bordje kalkoen in saus; label 'Kalkoen' en '85 g'.
Exclusief
MultiFit
Care Sensitive nat kattenvoer met kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (23)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kip paté kattenvoer zakje met afbeelding van een Siamees kat, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 72% kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure kip 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (145)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met drie speelse kittens, een bord met kippenstukjes, en de tekst "DELUXE RAGOUT KITTEN" in vet roze.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Kitten Rijk aan gevogelte 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
SALE
Blik "Wilderness Kitten" kattenvoer met speelse kittens op het label; 97% kip en zalm, 3% planten, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten en kittens, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (162)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blik huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original' voor volwassenen, met kalkoen met wortelen en tarwekiemolie, geïllustreerd met een kalkoengrafiek.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Adult, Kalkoen, wortelen en tarwekiemolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (198)
Je bespaart: 20%
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
€ 13,74
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
MultiFit CARE Junior kattenvoerzakje, oranje kitten naast een bord kip in saus; tekst: MultiFit, CARE, JUNIOR, 85 g
Exclusief
MultiFit
Ik ben het Sammy Junior kip 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
SALE
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld "Real Nature Original" met lam en kip met hennepolie, geïllustreerd met een schaap en een kip.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Adult, Light Kip en lam 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
Je bespaart: 20%
€ 14,39
(€ 6,00/kg)
€ 17,99
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een Bengaalse kat. Hoogtepunten: "Echte Natuur," "Kip & Zalm," 97% vlees, 3% planten.
Een kat die naast een zak kattenvoer ligt gelabeld 'Moments to enjoy,' met kipfilet en de tekst 'Huhn Poulet Chicken' en een kwaliteitszegel.
Exclusief
MOMENTS
Adult kip 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (148)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 9
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kalkoen kattenvoer zakje met afbeelding van een Siamees kat, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 50% kalkoen.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure in Saus Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (45)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kippenpaté kattenvoerzakje voor kittens onder 1 jaar, zonder toegevoegde suiker of soja, met een afbeelding van een zwart-witte kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (54)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer gelabeld "Wilderness Kitten Wide Savannah" met twee speelse kittens, met 97% lam en wilde zwijn ingrediënten.
SALE
Blik kattenvoer 'Wilderness Adult True Country' met een Bengaal kat, met 97% kip en zalm, 3% planten, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Acceptance kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Acceptatie Kip met Lever & Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoer zakje voor katten van 12+ jaar, kip met zalm paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior +12 Kip met Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (67)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik "Wilderness Kitten Wide Savannah" kattenvoer met speelse kittens, 97% lam en wild zwijn, 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten en kittens, Wide Savannah, lam en everzwijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (162)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blikvoer "Wilderness Adult" voor katten met een tabby bij een meer, toont 97% vis/ eend, 3% fruit/planten, en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Fresh Water, haring met zalm en eend 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Pure Chicken," met een wilde kat op het label, met 99% kip, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Chicken, kip 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van natte kattenvoeding met een Bengaalse kat, gelabeld 'Wilderness Adult True Country Chicken & Salmon,' met 97% vleesinhoud.
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer zakje voor katten van 9+ jaar, kip paté, graanvrij, zonder suiker of soja, met een kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (30)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zilveren huisdiervoedingscontainer gelabeld "Wilderness Adult Pure Chicken" met een afbeelding van een wilde kat, met de vermelding 99% kip, 1% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (126)
€ 21,99
(€ 13,74/kg)
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met 'Pure Turkey' met 99% kalkoenvlees, een kat op de achtergrond en voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Turkey Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Indoor kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Indoor +7 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met een speelse tabby, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn kat," met "Royal Ragout" en "Rijk aan Rind," zonder kunstmatige kleuren.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Rund 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (238)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld "Wilderness Adult Great Plains," 97% kip/konijn, 3% groenten, 0% granen.
SALE
Blik "Wilderness True Country" kittenvoer met kip, zalm, 97% vlees, en twee speelse kittens op het label.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Natvoer voor katten en Kittens, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (124)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3

Droog kattenvoer in de webshop van Maxi Zoo