Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Pedigree hondenvoer blik, met een gele achtergrond, met tekst die aangeeft dat het rundvlees bevat en is gemaakt met natuurlijke ingrediënten. 100% recyclebaar.
Pedigree
blik met rund in paté 12x800g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 32,99
(€ 3,44/kg)
Happy Dog Soft Snack Neuseeland, lamsmaak hondensnacks in een groene zak met een hond en een schilderachtig landschap, gemaakt in Duitsland.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Nieuw-Zeeland 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Een zak Happy Dog Soft Snack Montana voor honden, met een bruine hond op de voorkant, met de tekst 'PFERD' (Paard) en 'Made in Germany.'
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Montana 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Een zak Happy Dog ARTHRO FIT snacks voor honden, met een grijze hond en tekst die musculoskeletale ondersteuning promoot.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Zorg Snack Arthro Fit 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Skin & Coat functionele snackverpakking met een grijze hond op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over de voordelen voor een glanzende vacht.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Verzorging Snack Huid & Vacht 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Soft Snack zak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'IRELAND' met zalm- en konijnensmaak.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Ierland 100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Happy Dog Soft Snack Toscana hondensnoepjes, met een bruine hond op de verpakking, met smaken van eend en zalm.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Toscana 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Hondenvoerzak met het label 'Happy Dog Medium Adult' met een lachende hond, met tekst die voordelen benadrukt zoals immuunondersteuning en verteerbaar eiwit.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog Senior hondenvoer, 11 kg, met een portret van een bruine hond en tekst over vitaliteit, immuun- en gewrichtssteun voordelen.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog NaturCroq hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Zalm & Rijst Mini Volwassen,' 100% natuurlijke ingrediënten.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Vitakraft Pure Rabbit XXL Strips hondensnacks, graanvrij, zonder toevoegingen, 100% mager konijnenvlees, recyclebare verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Vitakraft
Rabbit XXL konijnenfiletstrips 250 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,19
(€ 24,76/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Pure Chicken XXL Bonas kauwsticks voor honden, geen granen, geen toevoegingen, 100% mager kippenvlees in vleesgehalte.
Binnenkort beschikbaar
Bruine kartonnen doos met hondensnoepjes gelabeld 'Bubeck Pansen Brot,' met een afbeelding van een hond, 4 kg gewicht, en tekst in het Duits.
Binnenkort beschikbaar
BUBECK
pensbrood 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,01
(€ 1,75/kg)
MultiFit Sensitive Mini 1+ hondenvoerzak (roze) met label kip, lam & rijst, 2,5 kg
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
PREMIERE 'I ♥ my dog' senior natvoedselbakje, BEST MEAT Huhn mit Rind (kip & rund), plakjes paté op een bord en een hondenfoto.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Dog Best Meat Kip met Rund Senior 16x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
MultiFit huisdierpâtéschaaltje: 'SENIOR 7+' gevogelte — zwart-witte hond met bordje pâté, goudfolie deksel, etiket 'PATÉ'.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
natvoer voor honden paté senior Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,59
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Paté,' met een puppy graphic, met tekst die zegt 'Junior, rijk aan gevogelte met wortelen' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
Junior Paté Gevogelte en wortelen 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (10)
€ 10,69
(€ 4,45/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Ragout' met een lachende hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het voor volwassenen is en konijn en wortelen bevat.
Exclusief
MultiFit
natvoer voor honden, Adult Ragout Konijn en wortel 6x400 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (35)
€ 10,69
(€ 4,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Paté Adult' met een geel en blauw ontwerp, met een afbeelding van een hond en tekst over geen toegevoegde suikers en goede spijsvertering.
Exclusief
MultiFit
Brokken in Paté 6x800 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (12)
€ 11,94
(€ 2,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Dentalife Daily Oral Care hondenkoekjes doos, multipack 42 stokken, voor middelgrote honden 12-25kg, met afbeelding van een hond.
Binnenkort beschikbaar
Canina Immun-Booster voor honden en katten, 15 ml spuit, met de tekst "SPEZIELL FÜR DEN DARM" op de verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Canina
Immune Booster Paste 15 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 932,67/l)
Zak van Happy Dog NaturCroq Flocken-Mixer Cereal Flakes voor honden, met een golden retriever en de tekst '100% natuurlijk, geen conserveermiddelen.'
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Wilderness Senior hondenvoer verpakking met een wolf op de achtergrond van een bos, gelabeld 'Northern Turkey' met 95% kalkoen- en zalmgehalte.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Wildernis Senior Noordelijke Kalkoen Kalkoen en Zalm 12x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Animonda Vom Feinsten hondenvoer met rundvlees en lam, naast een witte hond. Tekst: "mit Rind + Lamm" en "in Sauce."
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Adult, in saus 22x150g Rund en lam
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (34)
€ 16,99
(€ 5,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Container van Premiere Raw Kitchen Kräutermix, een kruidenmix voor huisdieren, met instructies om te mengen met vlees, groenten en water.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Kruidenmix 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 18,49
(€ 36,98/kg)
Lage Prijs
Rode worstvormige dierenvoedselrol met etiket 'WILDERNESS' 'BEST TURKEY' 'JUNIOR', met afbeelding van twee wolfspups, een kalkoen en 70%/30%/0%
Binnenkort beschikbaar
DeliBest
Goody 8x100g Hert
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 24,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Sensible hondenlekkertjestasje met rundvleesreepjes, afbeelding van puppy en tekst 'exklusive Proteinsorte' en 'ROSS PUR'
RINTI
Snacks Sensible Ross puur 12x50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Stuzzy Granocchi" voor puppy's, volwassenen en senioren, met een blije hond en knapperige vitamine-rijke koekjes.
Schesir
Stuzzy koekjes Sgranocchi
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Snack'n'Love Snack-Nuggets voor honden, 100g verpakking, met bruine ronde traktaties en voedingsinformatie in het Duits.
SNACK'N'LOVE
Klompjes 11x100g Wild
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,89
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak "Snack'n'Love Snack-Bonies" hondensnoepjes, 100g rundvlees smaak, met een zwart en rood ontwerp en pootafdruk logo.
SNACK'N'LOVE
Rundvlees Bonies 11x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,89
(€ 19,90/kg)
Verpakking van hondensnacks met een gele achtergrond, 'HONDENSNACK' tekst, glutenvrij label, en twee honden die in het water spelen.
DeliBest
Hondensnack 8 x 50g Haan
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,16
(€ 55,40/kg)
Een blik "Dog's Love" hondenvoer met een zwart-witte hond die zijn lippen likt, gelabeld "90% Huhn," "ohne Getreide," en "Made in Austria."
DOG'S LOVE
Adult Puur vlees B.A.R.F. kip 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondenkoekjes zakje met hondenillustratie en rundvleesreepjes; zichtbare tekst: '100% rundvlees', 'Herzhafte Rindstreifen', '60 g'
RINTI
Chicko Rund 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,79
(€ 33,04/kg)
Snack'n'Love Snack-Hearties voor honden, 100g verpakking, met hartvormige traktaties. Ingrediënten: 87% varkensvlees, mineralen. Voedingsaanbevelingen inbegrepen.
SNACK'N'LOVE
Hearties 12x100g Varken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,88
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer "MultiFit Ragout" met een Berner Sennenhond, gelabeld voor volwassenen, glutenvrij, met kip en wortelen.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, Adult ragout Kip en wortel 6x1,2 kg
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (18)
€ 23,89
(€ 3,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Sensitive Maxi 2+ 12 kg hondenvoerzak, lam, kip en rijst, lachende Berner Sennenhond op roze verpakking
Binnenkort beschikbaar
Zak Real Nature Wilderness volwassen diervoeder 'Black Earth' met afbeelding van een wolf, vlees en fruit, etiket: 65%/35%/0%, 2,5 kg.
Binnenkort beschikbaar
DIBO gedroogde rundvlees luchtpijp traktaties voor honden, 250g verpakking, met een doorzichtige plastic zak met verschillende stukken van het product erin.
DIBO
Runderdij Koppen gesneden 2x250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 28,99
(€ 57,98/kg)
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, Adult ragout Konijn en wortel 12x800 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (22)
€ 31,59
(€ 3,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Veganistische wortelsnacksticks in een verpakking van 60g, gelabeld 'BUG&BELL KNABBERSTICKS,' met gerookte wortelgraphics en tekst.
BugBell GmbH
BugBell knabbelsticks Adult wortel 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 32,99
(€ 45,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik hondenvoer gelabeld 'HerzensHund Bio-Rind,' met illustraties van ingrediënten zoals einkorn, courgette, venkel, wortel en lijnzaadolie.
HerzensHund
Adult Bio Rund 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 33,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir puppyvoeding in blik met jelly, met het label 'Pollo con Aloe' (Kip met Aloe), met een kleurrijk logo en een roze puppy-icoon.
Schesir
Puppy 18x150g kip met aloë
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Beschikbare varianten: 2
Stuzzy Monoprotein hondenvoeding verpakking met een Border Collie, met tekst die 99,9% varkensvlees en 0,1% plantaardige eiwitten benadrukt.
Schesir
Stuzzy monoproteïne 32 x 100 g Varken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 40,29
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba premium hondenvoerzak met een speelse middelgrote hond op de voorkant, gelabeld 'ADULT' voor leeftijden van 1-7 jaar, 12kg.
Binnenkort beschikbaar
Een blik hondenvoer gelabeld 'HerzensHund Bio-Rind', met ingrediënten zoals emmer, courgette, venkel en wortel, met een hartlogo.
HerzensHund
Adult Bio Rund 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 41,99
(€ 8,75/kg)
Twee zakken Rinti Max-I-Mum hondenvoer voor grote rassen, met 50% vlees en organen, met een focus op verse kip. Elke zak weegt 4 kg.
RINTI
Max-I-Mum Large Breed 2x4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 42,49
(€ 5,31/kg)