Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer verpakking, 5-10 kg, met een bruine hond en tekst die 'Compleet' en 'Huhn' (kip) benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Adult Kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 46,99
(€ 5,87/kg)
Lage Prijs
Real Nature Snack Roll, een stevige snackworst voor huisdieren, met 76% gevogelte, met tekst in het Duits en Engels.
Exclusief
REAL NATURE
snackworst Gevogelte 12x80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 47,53
(€ 49,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking voor "Wilderness Junior Best Turkey" met twee wolfpuppies, met 70% kalkoen en 30% planten, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior Worst Best Turkey - Kalkoen met boekweit en appel 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 47,88
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het Bozita-merk, gelabeld 'Adult Flavour+' met rendier, 12 kg, en benadrukt dat het tarwevrij is.
BOZITA
Dog Original Adult Flavour Plus 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 47,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda GranCarno hondenvoer — Single Protein Lamm PUR (Pure Lamb), Adult 1+, afbeelding van een hond en stukjes lam.
animonda
GranCarno Single Protein Supreme natvoer voor volwassen honden Lam puur 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (15)
€ 31,49
(€ 6,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak gelabeld "Happy Dog Sensible Karibik" met een bruine hond op een strandachtergrond, met "Seefisch" (Zeefvis) prominent weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible droogvoer voor volwassen honden, Caribbean 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 49,09
(€ 12,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Professional Nutrition hondenvoerzak, 12kg, met een blije hond, gelabeld "Adult Maxi" met natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods.
Pedigree
Professional Nutrition Adult Maxi >25kg met gevogelte en groenten 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 49,29
(€ 4,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor grote rassen, rijk aan lam en rijst, ondersteunt tandgezondheid en omega 6 & 3 voeding, 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, groot Lam 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 50,39
(€ 4,20/kg)
Lage Prijs
Eukanuba Senior hondenvoerzak voor honden onder 25 kg, rijk aan lam en rijst, 12 kg, premium voeding sinds 1969.
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Royal Canin Medium Ageing hondenvoerblik, met een golden retriever op het etiket, gelabeld "Loaf-Mousse" voor honden ouder dan 7 jaar.
ROYAL CANIN
Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'maxi ageing' voor grote honden ouder dan 5 jaar, met een loaf mousse textuur en een afbeelding van een Duitse herder.
ROYAL CANIN
Maxi Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Roze en groene Eukanuba Puppy-hondenvoertas met foto van een gouden puppy, met tekst EUKANUBA, PUPPY en 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, junior, groot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 53,49
(€ 4,46/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Bozita Original Senior & Vital', met een zwarte hond op de achtergrond van een bos, 12 kg, tarwevrij, met voedingsiconen.
BOZITA
Dog Original Adult Senior 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 55,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Wilderness Best Beef hondenvoer rol met een wolf op de achtergrond van een bos, gelabeld met 70% rundvlees, 30% plantaardige ingrediënten en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer Adult Best Beef - rund met amarant en wortel 12x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (33)
€ 56,18
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Athletic Puppy voer zak, 12 kg, met een afbeelding van een puppy, hoog eiwitlabel en 'Healthy Start' claim.
PRO PLAN
Puppy Groot Athletic Healthy Start Kip 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 59,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Kennerfleisch Junior blikvoeding voor honden met kip, graanvrij, met verschillende vleessoorten op het etiket, en "Reich an Omega3."
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (183)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT RANGE LAMB ADULT' met een wolf's gezicht, met nadruk op lam, bruine rijst, hoog vleesgehalte en glutenvrij.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Range Lamb Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Cold River Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, forel en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Cold River Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Black Bird Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, kalkoen en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Black Bird Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 12 kg Bozita "Puppy & Junior" hondenvoer, met een speelse puppy, graanvrij, met 25% eiwit.
BOZITA
Dog Original Puppy & Junior 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 60,99
(€ 5,08/kg)
Hondenvoerzak met het Bozita merk, gelabeld 'Adult XL met Lam,' 12 kg, met een natuurlijke bosachtergrond en voedingsiconen.
BOZITA
Dog Original Adult XL 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 62,49
(€ 5,21/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een Duitse Herder in een bosomgeving, gelabeld 'BOZITA Original Adult Classic,' 12 kg, met 23% eiwit en 11% vet.
BOZITA
Dog Original Adult Classic 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 62,49
(€ 5,21/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wild Duck Senior hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, eend- en aardappelsmaak, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Wild Duck Senior 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Down Under volwassen hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, Black Angus rundvlees, zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Down Under Adult 12,5 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (16)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Alaska Zalm hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld 'Premium Hondenvoer', 12,5 kg, met ingrediënten: zalm, aardappelen, bruine rijst.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Alaska Salmon 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Adult 1-6 Medium hondenvoer met kip, ondersteunt immuniteit en spijsvertering, honden van 11-25 kg.
Hill's
Science Plan Medium Adult 1-6 kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 63,59
(€ 5,30/kg)
Hondenvoer verpakking met het merk "Opti Life", kip en rijst smaak, geschikt voor middelgrote volwassen honden (10-25 kg), met afbeeldingen van twee honden.
Versele-Laga
Opti Life Adult Medium 12,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Robust Adult hondenvoer, 14 kg zak, met een afbeelding van een grote hond en labels "Dagelijkse voeding" en "Nr. 1 Kip."
PRO PLAN
Adult Large Robust Everyday Nutrition Kip & Rijst 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 65,69
(€ 4,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 12 kg Bozita hondenvoer gelabeld 'Puppy & Junior XL met Lam,' met een speelse puppy op de voorkant en voedingsdetails.
BOZITA
Dog Original Puppy&Junior XL 12 kg
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 65,99
(€ 5,50/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoer zak met een grote atletische hond, gelabeld 'Hoog Eiwit', 'Grote Atletische Volwassen Hond', en 'Dagelijkse Voeding', 14 kg.
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met grote zwart-witte hond; labels 'Adult 1-5 Large 25+ kg' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Large Breed Adult Met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (412)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een 12 kg zak Bozita hondenvoer gelabeld "Adult Light" met een bruine hond op een boomstam in een natuurlijke omgeving, met een claim dat het tarwevrij is.
BOZITA
Dog Original Adult Light 12 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 66,99
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een blije hond op een mosachtige boomstronk, gelabeld 'BOZITA Original Adult', 12 kg, met 'Wheat Free' en voedingsinformatie.
BOZITA
Dog Original Adult 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 67,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 12kg, met een middelgrote tot grote volwassen hond. Label benadrukt 'Sensitive Digestion' en 'No1 ingredient turkey.'
PRO PLAN
Adult Medium & Large Gevoelige Spijsvertering graanvrij 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 68,79
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wide Plain Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, paard met zoete aardappel smaak, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Wide Plain Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (72)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Blue Mountain Adult hondenvoerzak met afbeelding van wolf, wild met aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
droogvoer hond Blue Mountain Adult 12,5 kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wide Plain Adult Large hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, veldachtergrond, 'Horse with Sweet Potatoes' 12,5 KG.
WOLFSBLUT
Wide Plain Grote Rassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor grote atletische volwassen honden, 14 kg, met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'High Protein' en 'Sensitive Skin.'
PRO PLAN
Large Athletic Adult Gevoelige huid 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 69,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 14kg, met "Hoog Eiwit," "Lamsvlees Nr. 1 Ingrediënt," en "Grote Atletische Volwassen 2+ Gevoelige Spijsvertering."
PRO PLAN
Adult Large Athletic Gevoelige Digestion 14kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 69,99
(€ 5,00/kg)