Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Hello Jack Immunity huisdiersnack zak voor honden en katten, ter ondersteuning van de immuunrespons, met afbeeldingen van hond en kat.
Hello Jack
Immunity Smart Snack Immun 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Shine hondenkoekjespakket met pindakaassmaak, ter ondersteuning van huid- en vachtgezondheid.
Hello Jack
Shine Smart Snack Huid en Vacht 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Digest hondenkoekjes verpakking met afbeelding van een buldog, pindakaassmaak en tekst over ondersteuning van de spijsvertering.
Hello Jack
Digest Smart Snack Spijsvertering 100 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedselzak gelabeld "Wilderness Adult" met een wolf en vers kalkoenvlees, met de tekst "60% VERS VLEES" en "40% ingrediënten."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kalkoen Adult 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een wolf en zalm, gelabeld 'Wilderness Adult', met 60% verse vis en 40% andere ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
ECHTE NATUUR WILDERNIS Verse Vis Volwassenen 1 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (14)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Tena Canis Lieblingswurst hondensnoep in een netverpakking, met een koeillustratie, gelabeld 'Rind,' en vermeldt '100% Vlees' en 'Hoog Eiwit.'
Terra Canis
favoriete worst Rund 170 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 12,49
(€ 73,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor honden, met een golden retriever die zijn lippen likt. Bevat 0% toegevoegde suiker en dagelijkse vitamine ondersteuning.
Beaphar
Multi Vitamine-pasta hond, 250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (45)
€ 12,69
(€ 50,76/kg)
Lage Prijs
Voerbakje met label 'PREMIERE I ♥ my dog', 'FINEST MEAT' 'SENIOR', met een ruwharige hond en kip met lamsstukjes
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, senior Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Heldere verpakking van "Wild & fein" honden traktaties (250g) met een golden retriever, gelabeld "100% Natur pur" en "Qualität aus Österreich."
Wild & Fein
WIFE Wild Kaumix 250 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor kleine rassen onder 10 kg, rijk aan verse kip, met een Schnauzer op groene grasachtergrond.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, klein, kip 3kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 12,99
(€ 4,33/kg)
Oranje Wow Dog Natural Chews verpakking met paardenvlees tandverzorgingssnacks voor honden onder 8, 8-25 en boven 25 kg.
WOW
paardenvlees gedroogd 250g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small Adult hondenvoeding zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, bevorderend voor een gezond immuunsysteem.
ROYAL CANIN
X-Small Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestion Chews voor volwassen honden, met een bruine hond op de verpakking, claims om de spijsverteringsgezondheid te ondersteunen.
Hondenvoer verpakking met het label "FIT+FUN CROC met gevogelte," met twee honden en een gewichtsaanduiding van 10 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Hond Adult Croc met Gevogelte 10kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 1,30/kg)
Zes blikken premium hondenvoer van het merk 'WOW-Dog', met smaken: Wild (Hert), Kalkoen, Lam en Rundvlees.
WOW
natvoer hond, volwassen, multipack 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van huisdierensnacks met het merk 'MultiFit' en de productnaam 'Chick 'n' Chew mit Rind' met een lachende hond.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met rund 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Vitakraft pure kip kauwstaafjes verpakking met een golden retriever. Tekst benadrukt "100% mager kip" en "geen granen, geen toevoegingen."
Vitakraft
Bonas kauwstaafjes met kip 3x80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 14,29
(€ 59,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy X-Small nat hondenvoer zakje, 85g, stukjes in jus, voor puppy's van 2-10 maanden, zachte textuur voor melktanden.
ROYAL CANIN
X-Small Puppy in Saus 12x85 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 14,40
(€ 14,12/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Jumbone Mini hondensnacks met twee botvormige snacks, gelabeld met 'Rind und Geflügel Geschmack' en '<5% FETT'.
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer zak, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld "Light" met kip, geschikt voor honden onder de 10 kg.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Mini Adult Kip 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 14,89
(€ 5,96/kg)
Lage Prijs
PREMIERE MEATI-blik met opschrift 'met kip' en 'SENIOR', toont rauwe kipstukken en een hakmes met de tekst 'voor vleesliefhebbers'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 14,94
(€ 3,11/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik met paard en zoete aardappel smaak, graanvrij, voor honden van 8+ jaar.
Lage Prijs
Blikken hondenvoer gelabeld 'Pure Beef', 'Deep Forest' en 'True Country', met 95% vleesinhoud en afbeeldingen van wolven.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Pack I 6 x 200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'Mjamjam' met de tekst 'Saftiges Huhn' en 'Purer Fleischgenuss aus frischem Hühnchen,' met een honden silhouet.
MjAMjAM
Pure Adult 6x400g kip
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (40)
€ 14,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Squeezy Snack Cream voor honden van MultiFit, met een hond op de verpakking, met smaken van kip en appel, 60g.
Exclusief
MultiFit
Squeezy Snackroom Kip met appel 10x60 g
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (10)
€ 14,99
(€ 24,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik puppyvoer van Wolfsblut met wilde eend en kalkoen, met twee wolfpuppy's op het label en de tekst "Grain Free Recipe".
WOLFSBLUT
Wilde Eend & Kalkoen Puppy 6x2,37 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 15,49
(€ 6,54/kg)
Lage Prijs
PREMIERE hondenvoerblik 'I ♥ my dog' en 'BEST MEAT' SENIOR — afbeelding van hond, rund, kip en rijst
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer verpakking, 5-10 kg, met een bruine hond en tekst die 'Compleet' en 'Huhn' (kip) benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Adult Kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 15,69
(€ 7,85/kg)
Nature's Variety Original hondenvoer, kalkoen smaak, 150g, graanvrij, compleet en uitgebalanceerd, met een afbeelding van een hond en voedingsclaims.
Nature's Variety
Nature s Variety Original Mini Adult Kalkoen 8x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,69
(€ 13,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit inheemse snackverpakking met konijnenoren met kip, met verschillende stukjes in een doorzichtige zak, met een hondenafbeelding bovenop.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren met kip 6x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 15,99
(€ 33,31/kg)
Lage Prijs
Zak van 'Wilderness Junior True Country' huisdiervoer met twee wolfpuppy's, met 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Wilderness Junior True Country Kip met Zalm 12x100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit hondenvoerblik Favourites Adult 1+ Kip met kalkoenharten, 800 g, zonder toegevoegde suiker, afbeelding van een bruine harige hond.
Exclusief
MultiFit
Favorieten Natvoer Hond Volwassen Kip met kalkoenhart 6x800 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 16,14
(€ 3,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Ranchos Originals hondensnacks met een glimlachende golden retriever en tekst die '95% Fleisch' en 'reich an Huhn' benadrukt.
Pedigree
Ranchos Originals 7x70g kip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 16,19
(€ 33,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde rundvleesrepen gelabeld 'DIBO Rinderdörrfleisch 500 g', wat aangeeft dat het 100% voorzichtig gedroogd vlees is.
DIBO
Rundvlees gedroogd 500g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (38)
€ 16,29
(€ 32,58/kg)
Witte pompflacon met etiket 'GRAU Care Skin & Coat Care', met blauw hartpictogram en tekst 'Ondersteuning van huid & vacht'
GRAU
Hokamix Skin & Shine 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 16,49
(€ 65,96/l)
Premium 2 kg hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT VetLine SKIN,' met een huilende wolf en details over ocean white fish en zoete aardappelen.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Skin, Witte zeevis 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 16,49
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Mjamjam Welpenbox verpakking met een blauwe hondenhuis, speelse hondenillustraties, en de tekst 'WELPENBOX WELKOM THUIS!'
MjAMjAM
Puppybox 6 x 200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 16,59
(€ 13,83/kg)
Blik hondenvoer gelabeld "Happy Dog Sensible Pure Sweden," met een bruine hond op de voorkant, met rauwe vleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure Natvoer Hond Adult 6x400 g Wild
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 16,69
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 6