Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Een bevroren hondenbottraktatie, gevormd als een klassiek bot, met een lichtbeige kleur en rode accenten aan de uiteinden.
Trixie
TRIX Kauwbot Salamismaak 12cm 2 stuks/ 140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,79
(€ 34,21/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke huisdier snack verpakking met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van MultiFit Snacks met 'Chick'n chew' honden traktaties, met een blije hond afbeelding en '100g' label.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 2 x 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Multifit Snacks Chick'n Chew honden traktaties verpakking, met een speelse hondenafbeelding, met een helderrode achtergrond en 100g gewichtsaanduiding.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Premiere I love my dog Protein Bar verpakking met een blije hond, met repen en wortels, die 74% kipinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
eiwitreep 4 x 25 g Kip met wortel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 48,90/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care, Maxi Pack van 12 tandsticks voor honden (25-40kg), met een flexibele textuur voor het reinigen van moeilijk bereikbare tanden.
Een kleurrijke verpakking van Mimos Corderos hondensnoepjes, met lamslong, gelabeld "hypoallergeen" in het Duits en Engels, met levendige patronen.
Mimos
Lamslong 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 62,38/kg)
Een zak Blue Tree Wellness Flakes voor huisdieren, gelabeld 'Sommer-Früchte' met banaan, appel en aardbei. Glutenvrij.
BLUE TREE
Wellness Flakes met vruchten 650 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 4,99
(€ 7,68/kg)
Kleurige hondenbeloningszak gelabeld "MIMOS POLLOS," met kipnekken, met tekst die "100% Huhn" en "Eine Tüte voll Hundeliebe" aangeeft.
Nieuw
Mimos
kippennekken 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 49,90/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care traktaties in een 21-sticks Maxi Pack voor honden van 7-12 kg, met een flexibele textuur voor tandheelkundige reiniging.
DentaLife
PURINA Dental Care Snacks Mini, 21x
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 14,46/kg)
Lage Prijs
Kauwsnack Rib voor honden, met twee kip-smaak kauwtraktaties, met een golden retriever op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Chew It kauwbot met kipfilet 200g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Kleurrijke verpakking van 'Softies Rind' hondensnoep met een cartoonhond en tekst: 'Ideal fürs Training,' 'Sitz!,' 'High Five!,' 'Platz!'
Pets Deli
Adult Snack Softies Rund 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Kleurige verpakking van 'Pets Deli Softies' hondensnoepjes met een cartoon van een roze hond en tekst: 'Ideaal fürs Training,' 'Huhn,' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Adult Snack Softies Kip 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness diepgevroren snack Pure kwartel Kwartel dooier 100% zacht ingevroren met afbeelding van een witte wolf.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Gevriesdroogde Hondensnack Pure Quail 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Waterbuffelstaart oven-gedroogde hondensnack in hersluitbare zak
Lage Prijs
Een verpakking voor hondensnacks met het label 'Cheese Snack Pops' met een lachende hond, met afbeeldingen van kaas snacks binnen een kaasvormige uitsparing.
Exclusief
PREMIERE
kaas en snack pops 40 g           
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,49
(€ 137,25/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper Keep It Up Bar Kalkoen, met speelse cartoonhonden, met tekst die zegt 'HOOG IN VITAMINES, JA ECHT' en een gewicht van 30G.
Edgard & Cooper
bar Kalkoen 3x30 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 5,89
(€ 65,44/kg)
Hondentraktaties in een doorzichtige verpakking, gelabeld 'Wild & fein,' met een golden retriever. Tekst benadrukt '100% Natur' en 'Qualität aus Österreich.'
Wild & Fein
WIFE Reepjes hertenvlees 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Hondensnacks in een doorzichtige verpakking met een golden retriever, gelabeld 'Hirschfleischstreifen 100 g,' 100% natuurlijk, zonder toevoegingen.
Wild & Fein
Wild & Fijne Vleesreepjes 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Een kleurrijke traktatentas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS POLLOS' met kippenhartjes, met een gele silhouet van een hond en de tekst 'EINE TÜTE VOLL HUNDELIEBE.'
Nieuw
Mimos
Kipfilethartjes 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks verpakking met gedraaide hondensnacks met kipfilet erin, gelabeld in meerdere talen.
8in1
Delights Twisted Sticks Kip 10 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (44)
€ 5,99
(€ 108,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Hill's Healthy Weight hondensnoepjes met een beagle die zijn lippen likt en tekst: "Knapperig & Heerlijk! Ondersteunt een Gezond Gewicht."
Hill's
Healthy Weight Snacks
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 5,99
(€ 29,95/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL Filets hondensnacks, geen graan, geen toevoegingen, 100% mager eendenvlees, recyclebare verpakking.
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL hondensnacks, calcium botten omwikkeld met eendenvlees, geen granen, geen toevoegingen, recyclebare verpakking.
Vitakraft
Eend XXL Bonas 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,19
(€ 30,95/kg)
Canina PETVITAL DARM gel voor honden, met een blauwe hondensilhouet en tekst in het Duits over het verbeteren van de darmflora.
Canina
Petvital Darm-gel 30 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 6,74
(€ 224,67/l)
Lage Prijs
Premiere I love my dog volwassen hondenvoer met kip en rundvlees, gans- en eendenpaté, 8x100g verpakkingen, afbeelding van hond en patéplakjes.
Lage Prijs
Hill's Hypoallergene Treats verpakking toont een blije hond die zijn lippen likt, met "Crunchy & Delicious" en "Voor honden met voedselintoleranties."
Hill's
Hypoallergene Snacks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 6,79
(€ 33,95/kg)
Bosch Adult Menu hondenvoer verpakking met een groene achtergrond, toont brokjes, rundvlees, lever en pompoen, plus ingrediënten details.
bosch
HPC droogvoer dog adult menu rundvlees 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Mini Adult Menu graanvrij hondenvoer zak, met verse kip en kalkoen, met ingrediënten zoals tapioca, linzen en groenten.
bosch
HPC Droogvoer Hond Mini Adult Menu Kip 1 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Bosch Senior Menu hondenvoer verpakking, met vers dierenwelzijn kip en kalkoen, met ingrediënten zoals haver, spelt en bosbessen.
bosch
HPC Droogvoer Hond Senior Menu Animal Welfare Kip 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
SavannaDog Magensticks verpakking toont een honden gezicht, gelabeld "Healthy Naturally Good," met hypoallergene struisvogelmaagsticks.
SavannaDog
Magensticks Struisvogel 120g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 58,25/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Premiere I love my dog Senior" met 39% gevogelte, celbescherming, gewrichtsondersteuning, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Senior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (79)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor 8 in 1 Delights Beef Twisted Sticks, met gedraaide hondensnacks met rundvlees erin, en een hond die zijn lippen likt.
8in1
Delights Twisted Sticks met rund 10 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 6,99
(€ 127,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een lachende corgi zit naast een verpakking van 'Premiere I ♥ my dog Fun Snack Chew Heart,' met een rundvlees rauwhide traktatie in hartvorm.
Exclusief
PREMIERE
Kauwen Hart 4x38g 4x38 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 6,99
(€ 45,99/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper Top Dog Bites hondenkoekjes met kip-smaak in een feloranje gezinszak, met een cartoon hond en kat.
Edgard & Cooper
Bites Kip 120 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 6,99
(€ 58,25/kg)
Lage Prijs
Roze Edgard Cooper Puppy Bites verpakking met een speelse hond en kat, met 'Eend en Kip' en 'Laag calorie, ja echt.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 120 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 6,99
(€ 58,25/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Edgard Cooper Bravo Biscuits met een cartoon hond en kat, met de tekst 'Crunch Crunch' en 'Geen toegevoegde suiker, JA ECHT.'
Edgard & Cooper
Koekjes zalm en kip 400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak FIT+FUN Sensitive hondenvoer (met lam), 3 kg, met twee honden en een klein venster met brokjes
Exclusief
FIT+FUN
droogvoer hond adult sensitive met lam 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,99
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hond kauwstaaf gelabeld 'DAUERKAUER', geschikt voor honden van 10-15 kg, 100% natuurlijk, bevordert tandheelkundige zorg en stressverlichting.
Dauerkauer
Kauwkaas S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (11)
€ 7,49
(€ 124,83/kg)
Beschikbare varianten: 4
Roze MultiFit 'Mini Adult 1+' hondenvoerzak met afbeelding van kleine hond, verspreide brokjes, tekst 'MET RUNDVLEES, KIP & MAÏS', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, mini, met rund, kip & maïs 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Roze MultiFit hondenvoerzak met label 'SENSITIVE JUNIOR <1' met puppy-afbeelding, 'met lam, kip & rijst' en 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond, junior, sensitive, met lam, kip & rijst 2,5 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2