Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Premium hondenvoer zak "WOLFSBLUT GREEN VALLEY ADULT" met wolf afbeelding en ingrediënten: lam, zalm, aardappel in het Duits en Engels.
WOLFSBLUT
Green Valley lam en zalm met aardappel 2 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 22,39
(€ 11,20/kg)
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer met label 'Loaf Paté, Perfect Digestion Adult 1+' met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Science Plan nat hondenvoer, Adult, Perfect Digestion, met kip en groenten 12x370 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (102)
€ 36,29
(€ 8,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoer, Perfect Digestion voor grote honden 25+ kg, zwarte hond met rode halsband, kip & bruine rijst
Blik Crave huisdiervoeding met een wolfgezicht ontwerp, gelabeld "Hoher Proteingehalt," "100% natürlichem Lamm & Rind," en "ohne Getreide."
CRAVE
blik lam en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Coat Care huisdiervoeding verpakking, met een honden silhouet, benadrukt "Care Nutrition" en "All Sizes" met 85g x 12 porties.
ROYAL CANIN
Coat Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 13,99
(€ 1,37/kg)
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT BLUE MOUNTAIN ADULT' met een wolf afbeelding, met tekst over ingrediënten en voordelen.
WOLFSBLUT
Blue Mountain wildvlees met aardappelen 2 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 22,79
(€ 11,40/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Poodle hondenvoerzak met een fluffy poedelpuppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
BHN Poedel Puppy 3kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 43,49
(€ 14,50/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een middelgrote hond, die de tandheelkundige gezondheid en 99% tandplakreductie benadrukt.
ROYAL CANIN
Dental Care Medium 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks, grote verpakking van 35, ontworpen voor honden van 5-10 kg, bevorderend voor frisse adem en tandgezondheid.
Pedigree
Dentastix Daily Fresh Multipack Mini 35 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (255)
€ 9,89
(€ 17,98/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
ACANA Classics Red Meat Recipe hondenvoer zak, met een schilderachtige achtergrond van bergen en een meer, benadrukt ingrediënten: rauw rundvlees, varkensvlees en lam.
ACANA
Classic Red 9,7 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 60,69
(€ 6,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI SINGLEFLEISCH RIND PUR,' met afbeeldingen van rauwe rundvleesstukken, met de nadruk op enkel eiwit en graanvrij.
RINTI
enkelvoudig vlees Rund puur 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (484)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 6
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Senior' met rundvlees, selderij, abrikoos en medicinale kruiden, met een koeillustratie.
Terra Canis
Senior 6 x 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Lage Prijs
Zak MultiFit Mellos hondenvoer voor volwassen honden met een blije hond; zichtbare tekst 'ADULT' en 'MIT GEVOGELTE EN WORTELEN / WITH POULTRY AND CARROTS', 1,5 kg
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen Gevogelte en wortelen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 5,79
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Canine Intestinal hondenvoerblik, met een teal en witte ontwerp, gelabeld 'Gastrointestinal' met 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Intestinal Adult kip 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 21,48
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoerzak met een illustratie van een kleine hond, beweert '88% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Licht Gewicht Verzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 27,49
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Singlefleisch Natvoer Hond, Volwassen, Kom. Kalkoen Pure 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 7,89
(€ 5,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met verschillende rundvlees pizzles, gelabeld 'Mulitfit native' en 'Ochsenziemer,' met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkophuid 1kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 69,99
(€ 69,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
RINTI Canine blikvoer voor honden, gelabeld voor nierondersteuning met rundvlees, met een rode schild dat "Niere/Renal" en "Niereninsuffizienz" vermeldt.
RINTI
Kynologisch Nier/Renaal Rundvlees 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 22,49
(€ 4,69/kg)
Blik RINTI Exclusive Ross Pur hondenvoer met een rode vleessnede, gelabeld '1 Protein SINGLE' en 'getreidefrei' (graanvrij).
RINTI
Enkelvlees Exclusive Ross Puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 29,49
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke droogvoer voor Cocker Spaniels, met een gouden Cocker Spaniel op de zak, gelabeld voor volwassen honden ouder dan 1 jaar.
RINTI Kennerfleisch Junior blikvoer voor honden, met kip, graanvrij, met afbeeldingen van rauwe vleesstukken, en tekst die 'Rijk aan Omega3' benadrukt.
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 21,49
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor honden 9+, met een teckel en benadrukt kip als het belangrijkste ingrediënt.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi hondenvoer zak voor puppy's van 2-15 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (302)
€ 27,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondensvoeding zak gelabeld 'Happy Dog Sensible Ireland' met een bruine hond, met ingrediënten 'Zalm & Konijn' en een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Ierland 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Terra Canis,' met een illustratie van een witte paard, gemarkeerd als hypoallergeen met topinambur, graanvrij.
Terra Canis
Hypoallergeen Adult 6 x 400 g Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (83)
€ 21,49
(€ 8,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Royal Canin puppyvoer, X-Small 2–10 maanden, volwassen gewicht tot 4 kg, foto van een kleine witbruine pup
ROYAL CANIN
X-Small Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Puppy voerzak met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (52)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik van Terra Canis hondenvoer met een illustratie van kip, gelabeld 'GETREIDEFREI' en 'Huhn mit Pastinaken & Brombeeren.'
Terra Canis
Graanvrij Adult Kip met pastinaak, bramen en paardenbloemen 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor kleine/mini volwassen honden, gelabeld licht/gestileerd, hoog eiwitgehalte, met kip als hoofdingrediënt.
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care hondensnoepjes in een Maxi Pack, ontworpen voor honden van 2-7 kg, met claims over tandheelkundige gezondheid en een kauwbare textuur.
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak 'Perfect Digestion' met een glimlachende bruin‑witte hond.
ACANA
grasgevoerd lamsvlees 11,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (27)
€ 87,89
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Senior Recipe hondenvoerzak met twee honden in een grasveld bij zonsondergang, met verse Canadese kip, rauwe schol en zonder granen.
ACANA
Senior 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (35)
€ 77,09
(€ 6,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Maxi Adult hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, met een afbeelding van een Duitse herder en tekst over grootte en spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 10x140 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor Duitse Herders, gelabeld 'Grootte L maxi 26-44 kg, volwassen 5+,' met iconen voor spijsverteringsgezondheid en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 5+ 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (58)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Canine Intestinal nat hondenvoer blik, met een groen-wit ontwerp, gelabeld 'Magen-Darm Schonkost mit Lamm' en voedingsvoordelen.
RINTI
Canine Intestinal Adult 6 x 800 g Lam
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 16,74
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Mini hondenvoerzak met een illustratie van een Schotse Terrier, met nadruk op allergenreductie en 91% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Mini 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Terra Canis Canireo hondenvoer, met een afbeelding van kip, '100% natuurlijk' label en voedingsdetails.
Terra Canis
Canireo Adult kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 56,99
(€ 22,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Shih Tzu hondenvoerzak met een illustratie van een kleine Shih Tzu puppy, met tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
BHN Shih Tzu Puppy 1,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Adult hondenvoerzak met een illustratie van een Chihuahua, met tekst die de voeding en smaakbaarheid voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 14,49
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI Kennerfleisch mit Schinken,' met een verscheidenheid aan vlees op de verpakking, met 'getreidefrei' dat graanvrij aangeeft.
RINTI
Kennerfleisch natvoer hond, volwassen, blik, Ham 12x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (2259)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 15
Lage Prijs
Royal Canin Medium Puppy voerzak voor pups van 2-12 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (260)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Puppy Large Breed hondenvoer zak met een levendig oranje en crème ontwerp, met nadruk op verse ingrediënten en voedingsvoordelen.
ACANA
Puppy Large Breed 17kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 109,00
(€ 6,41/kg)
Een huisdiervoedingsdoos gelabeld 'animonda vom Feinsten Senior' met een witte hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het gevogelte en lam bevat.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior 6x150g Gevogelte en lam
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 11,69
(€ 12,99/kg)
Beschikbare varianten: 2