Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Lage Prijs
Blik van Edgard Cooper graanvrije hondenvoer voor senior honden, met kip en zalm, met illustraties van een hond en een kat.
Edgard & Cooper
Senior Kip & ASC Zalm 6x400g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 23,59
(€ 9,83/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Montana' met een bruine hond op een bergachtergrond, 11 kg, met de tekst 'Pferd' en 'Horse'.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Montana 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (93)
€ 30,49
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 5
Happy Dog Sensible Africa hondenvoerzak met een grote hond op de voorkant, gelabeld 'Strauss' en 'Ostrich,' 11kg formaat.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Afrika 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (186)
€ 33,59
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Plus Adult hondenvoer zak, met struisvogel en aardappel, gemarkeerd als graanvrij en enkelvoudige eiwit, 2,5 kg formaat.
bosch
Plus Struisvogel en aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (86)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks in een grote verpakking van 28, met een hond en groene tandheelkundige kauwproducten, met gezondheidsvoordelen vermeld.
Pedigree
Dental Care Dentastix Fresh Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (741)
€ 12,99
(€ 18,04/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW Dog' met rundvlees, met een groen ontwerp, met wortelen en vlees op de voorkant, 71% vlees, 0% graan.
WOW
Adult 6 x 400 g Rund met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 15,79
(€ 6,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor grote rassen, met een Duitse herder, gelabeld "maxi" voor honden 8+, ter bevordering van de spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Veroudering 8+ 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (99)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een feestelijke huisdieren adventskalender met besneeuwde huizen en vier cartoonhonden, met de tekst 'Vrolijk Kerstfeest' bovenaan.
Exclusief
MultiFit
adventskalender voor je hond 250g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (71)
€ 4,99
(€ 19,96/kg)
Blik "Terra Canis" hondenvoer met een illustratie van kip, gelabeld graanvrij, met pastinaak, paardenbloem en kamille.
Terra Canis
graanvrij Adult 6 x 400 g Kip met pastinaak, bramen en paardenbloemen 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (112)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 6
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW-Dog Ente Senior' met eend, met 71% vlees en ingewanden, 0% granen en gluten, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Senior 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanrecept, 4 kg formaat.
RINTI
MAX-I-MUM 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (130)
€ 35,49
(€ 8,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Edgard Cooper hondenvoer, 400g, met een paarse label met 'Getreidevrij' en 'WILD & ENTE', en illustraties van een hond en een hert.
Edgard & Cooper
Adult 6x400g wild en eend
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Edgard Cooper hondenvoer verpakking, 150g, met een blauwe achtergrond, tekst 'Leckerer Lachs & Truthahn' en 'Getreidefreie Rezeptur'.
Edgard & Cooper
Adult 11x150g Heerlijke zalm en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoer zak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg gewicht.
RINTI
MAX-I-MUM pens 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (62)
€ 28,49
(€ 7,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke verpakking voor MIMOS CORDEROS lamsbot hondensnack, met de tekst "HOND PASSIE. HOND ZORG. HOND GEEST." en "HYPOALLERGEN."
Mimos
Lamsonderpoten 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 74,83/kg)
Mimos Corderos lam pizzles hondensnacks, hypoallergeen, met kleurrijke verpakking met de tekst 'Eine Tüte voll Hundeliebe.'
Mimos
Lamspees 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 124,88/kg)
Orijen Six Fish hondenvoerzak met een silhouet van een persoon en hond bij het water, met 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten.
Orijen
Six Fish 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (196)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Premium hondenvoeding zak gelabeld 'WOLFSBLUT WILD DUCK ADULT,' met een afbeelding van een wolf, met ingrediënten vermeld: eend en aardappel.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Adult Wilde Eend 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (113)
€ 24,39
(€ 12,20/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Happy Dog NaturCroq hondenvoer met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Rind & Reis' (Rundvlees & Rijst) voor volwassenen.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer Hond Volwassen, Rund & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3 kg, met een middelgrote volwassen hond. Tekst benadrukt 'No. 1 kip als ingrediënt' en 'Everyday Nutrition.'
PRO PLAN
Adult Medium Everyday Nutrition Kip 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks voor kleine honden 7-12kg, 54 stokken, vermindert tandplak, zachte textuur, met afbeelding van een hond.
DentaLife
PURINA tandverzorgingssnacks voor honden Multipack Mini 108 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 24,79
(€ 14,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor middelgrote honden (11-25 kg), gelabeld "volwassen 7+" met een golden retriever, bevorderend voor spiermassa en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 7+ 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik WOW hondenvoer met zalm, gelabeld 'Lachs Adult,' met 71% visinhoud, glutenvrij, en gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Adult 6 x 800 g Zalm met paardenbloem 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (119)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
ACANA Puppy Small Breed hondenvoer zak met twee honden in een veld, die 70% dierlijke ingrediënten en 0% kunstmatige toevoegingen toont.
ACANA
Puppy Small Breed 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Puppy Large hondenvoer zak met een persoon en hond silhouet bij zonsondergang, met '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy Large Breed 6 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (128)
€ 58,89
(€ 9,82/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks, 54 stokken, vermindert tandplak, voor honden van 7-12 kg, één stok per dag.
DentaLife
tandverzorgingssnacks multipack Mini 54 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1549)
€ 9,19
(€ 10,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Mini hondenvoer zak met een kleine hondenillustratie, met tekst die zorgvoeding en calorievermindering benadrukt.
ROYAL CANIN
Mini Sterilised 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch High Premium Concept Light hondenvoer, 2,5 kg, met 20% eiwit, 6% vet, in een bruine en blauwe zak voor overgewichtige honden.
bosch
Light 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoerzak met het label "Happy Dog NaturCroq Senior" met een golden retriever, geschikt voor honden van 7 jaar en ouder.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer voor seniorhonden 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoerzak met een illustratie van een poedel, met tekst die de voeding voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Poodle Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 17,19
(€ 11,46/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Maxi hondenvoerzak met een Weimaraner hond, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid aangeeft.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Maxi 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer, 3kg zak, ontworpen voor gevoelige spijsvertering, met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Kleine & Mini Gevoelige Spijsvertering 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Vitakraft Beefstick Bits hondensnoepjes met een blije hond, stukken rundvlees snoepjes, en tekst die '>90% vlees' en 'extra vitamines' benadrukt.
Vitakraft
Rundvlees-Stokjes Rundvlees 9x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 13,99
(€ 38,86/kg)
Animonda GranCarno hondenvoerblikje met etiket 'Met Zalm + Spinazie, Volwassen 1+' met een golden retriever en stukjes zalm
animonda
GranCarno Original natvoer hond adult Zalm en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (304)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor gevoelige huid, met een bruine hond op de zak, hoog eiwitgehalte en zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Kleine & Mini Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (111)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoer verpakking, met een afbeelding van een poedel, tekst 'Breed Nutrition' en 'Aangepaste textuur' voor een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Poedel Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 15,29
(€ 14,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Pomeranian Adult hondenvoer zak met een fluffy Pomeranian illustratie en tekst over voedingsvoordelen.
ROYAL CANIN
Pomeranian Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van honden tandheelkundige kokosnootsticks met een glimlachende hond, met tekst die 'Vegetarisch', 'Tandheelkundige Kokosnootsticks' en 'Zwitserse Productie' benadrukt.
Bogadent
® DENTAL COCONUT STICKS Hond 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 3,99
(€ 79,80/kg)
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, 'Single Protein Sensitiv' Puur Kip + Rijst, met golden retriever
animonda
GranCarno Sensitive natvoer voor volwassen honden Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 11,69
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Huisdiervoedingszak met een lachende border collie, gelabeld "HAPPY DOG MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met vermelde voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, medium 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (41)
€ 40,59
(€ 10,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Trixie Beef Pâté tube voor honden, 110g, met een speelse hond op het etiket, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans.
Trixie
Premio rundvleescrème 2 x 110 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (43)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Rinti Sensible hondenvoer blik met 100% kip en aardappelen, met een glutenvrij label en afbeeldingen van kippenstukken.
RINTI
Sensible natvoeding hond, adult, blik Kip en aardappel 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (254)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoerzak voor angstige honden, met 'MAXI' label en claims van +44% verbetering van normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Maxi 9 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 55,99
(€ 6,22/kg)