Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Orijen Fit & Trim hondenvoerzak met een zonsondergang strandscène, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' claims.
Orijen
Fit & Trim 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (54)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 5
Duidelijke verpakking van Trixie Kau-Snack hondensnoepjes met 100 stokken (12 cm elk), 500 g totaal gewicht, en een hondenafbeelding op het label.
Trixie
kauwrollen, gedraaid 12 cm 100 stuks L
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (148)
€ 24,99
(€ 49,98/kg)
Hondenvoerzak met een Border Collie puppy, gelabeld "HAPPY DOG PUPPY," met details over de grootte van de brokjes en voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, puppy 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 47,99
(€ 4,80/kg)
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (84)
€ 24,49
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blije Dog Junior hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die 'voor een gezond leven!' en 'fit & vitaal' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, junior 10 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 45,99
(€ 4,60/kg)
Lage Prijs
Purina ONE Mini/Kleine Gevoelige hondenvoer, 800g verpakking met zalm en rijst, met een kleurrijke mix van ingrediënten.
Purina ONE
Mini Adult Zalm 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (144)
€ 7,69
(€ 9,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Complete Milk-Set Junior puppy melkvervanger voor 0-2 maanden, premium gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Milk-Set incl. melkfles en lepel 400 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (11)
€ 19,99
(€ 49,97/kg)
Een rauwe hondenbot verpakt in plastic, met een lichtbruine kleur met donkere vlekken, ideaal voor kauwen en tandgezondheid.
Trixie
kauwbot Lamsvleesvulling 4x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 5,99
(€ 37,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIERE-diervoederlabel: 'I ♥ my dog' met klein pluizig hondje en stukjes kip. Tekst: 'Fijnste vlees'; 'Kip met lam'; 'VOLWASSEN'.
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, Adult, Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 5
MultiFit hondenpâté in bakje, roze etiket met blije zwart-witte hond, tekst 'ADULT 1+ PATÉ' en 'met kip & kalkoen'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté met kip en kalkoen 9x300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (74)
€ 11,99
(€ 4,44/kg)
Beschikbare varianten: 5
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Een doorzichtige plastic zak met runderooren voor honden, gelabeld 'Rinderohren' en 'Beef Ears,' met gedetailleerde voedingsinformatie op de achterkant.
MACED
Runderoren 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 7,09
(€ 35,45/kg)
Lage Prijs
Zes blikken Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met afbeeldingen van een hond en tekst die smaken aangeeft: lam, kip en rund met rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x800g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden 'Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo' met een witte wolf op het label; 95% waterbuffel, 5% fruit/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoerzak met het label "FIT+FUN CROС mit Rind," met twee honden op de voorkant, met een gewicht van 15 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Croc 15 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (262)
€ 19,99
(€ 1,33/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Rinti Max-I-Mum Junior', met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM Junior kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 39,89
(€ 9,97/kg)
Lage Prijs
Blik "Wilderness Pure Horse" huisdiervoeding met een wolf in een bos; 95% paardenvlees, 5% groenten/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Small Breed hondenvoerzak met een roze ontwerp, met de tekst '85% Quality Animal Ingredients' en 'Fresh or Raw.'
Orijen
Small Breed 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (358)
€ 27,99
(€ 15,55/kg)
Beschikbare varianten: 3
DeliBest LIGHT SNACK hondensnacks (lamsoren, 150 g), afbeelding van een witte hond, tekst 'Swiss traditional recipe' en '100% natürlich'.
DeliBest
Light lamsoren 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 5,69
(€ 37,93/kg)
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, Single Protein Sensitiv - Reine Pute + Kartoffeln (pure kalkoen + aardappelen), lachende hond
animonda
GranCarno Sensitiv natvoer hond Adult Kalkoen en aardappelen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 18,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zwarte, gebogen hondenkauwspeelgoed gemaakt van duurzaam materiaal, met een gladde oppervlakte en natuurlijke textuur.
Bubimex
Buffelhoorn S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,59
(€ 69,88/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, die ondersteuning voor de urinegezondheid promoot en een +21% resultaat claimt.
ROYAL CANIN
Urinary Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 39,99
(€ 13,33/kg)
Een doorzichtige zak met gedroogde rundlong hondensnacks, gelabeld 'Themopa Rinderlunge', met een foto van een hond en voedingsinformatie.
Thempa
Runderlong 500 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (27)
€ 8,89
(€ 17,78/kg)
Orijen Senior hondenvoerzak met een schilderachtige achtergrond met een persoon en een hond. De tekst benadrukt "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "vers of rauw."
Orijen
Senior 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een speelse puppy, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn hond," met "Fijnste Vlees" en "Kip met Lam Junior."
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat Junior Kip met Lam 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
8in1 PRO Dental Twisted Sticks voor honden, met vier gedraaide kauwstokken met kippen smaak, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak.
8in1
Delights Pro Dental Twisted Sticks 10 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (43)
€ 4,89
(€ 88,91/kg)
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het etiket, gelabeld 'Pure Sheep' met 95% schapenvlees en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Sheep, schaap 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking van Purina AdVENTUROS Mini Steaks hondensnoepjes, met een silhouet van een hond, met tekst die 93% vleesinhoud en graanvrije recept benadrukt.
Adventuros
Mini Steaks Hert 8 x 70g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (262)
€ 27,99
(€ 49,98/kg)
MultiFit Cow Boys honden snacks verpakking met een hond, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Rundvlees' aangeeft. Bevat 8 stuks.
Exclusief
MultiFit
Cowboys worstkettingen 4 x 60 g Rund
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (26)
€ 7,89
(€ 32,88/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental hondenvoerzak voor middelgrote en grote honden, met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental voor middelgrote en grote honden 6 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 69,49
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats voor puppy XS/S, 28 traktaties, 4 weken voorraad, afbeelding van kauwsnacks en een kleine hond
WHIMZEES
Tandverzorging Puppy Stix S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 6,99
(€ 33,29/kg)
Happy Dog Sensible Toscana hondenvoer zak met een zwarte hond op een schilderachtige achtergrond, gelabeld 'Ente & Lachs' (Eend & Zalm).
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Toscana 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (116)
€ 24,69
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Container van Bogadent Plaque-Stop voor honden, met een kleine hond op het etiket en voordelen tegen plaque, tandsteen en slechte adem.
Bogadent
PLAQUE-STOP 100% algen hond 70 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (24)
€ 29,79
(€ 425,57/kg)
RINTI Chicko's hondensnoepjeszakje met hondenillustratie en kipstrips; zichtbare tekst '100% kipfilet'.
RINTI
Chicko Kip 900 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,99
(€ 26,66/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoer zak, ontworpen voor kleine honden met kieskeurige eetlust, met een hondillustratie en de claim '99% voorkeur.'
ROYAL CANIN
Exigent Mini 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 18,19
(€ 18,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met strips gedroogde rundvleeskeel, gelabeld 'Rinderschlund' en 'Beef Throats' in het Duits en Engels, met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkeelstukken 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (142)
€ 7,99
(€ 31,96/kg)
RINTI Chicko's MAXI hondensnacks zak — Maxi eendenreepjes 250 g, 100% eend, illustratie van een hond
RINTI
Chicko Maxi Eend 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 14,19
(€ 56,76/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met wolf afbeelding, 95% buffel/lamsvlees, 5% fruit/kruiden, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
De Happy Dog Senior hondenvoerzak toont een bruin-witte hond, met nadruk op voordelen zoals vitaliteit, immuunondersteuning en gewrichtsgezondheid.
HAPPY DOG
fit & vital Senior 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (42)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Chicko's zakje met hondenillustratie en kippenring‑snacks; vermeldt 'ANTI‑BELAG', '5x Dauer‑Kauring', 150 g.
RINTI
Chicko Classic kauwringen 5x30 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 13,99
(€ 93,27/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, benadrukt de voordelen voor de tandheelkundige gezondheid en 69% effectiviteit.
ROYAL CANIN
Dental Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (9)
€ 27,79
(€ 9,26/kg)
RINTI Singlefleisch rood blik met label 'RIND PUR', koe-icoon, afbeeldingen van rundvlees en tekst '1 Protein SINGLE getreidefrei'.
RINTI
Singlefleisch 12 x 400 g Rund puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 6
8in1 PRO Dental Sticks verpakking met vier tandheelkundige kauwproducten, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak, geschikt voor honden boven de 1 kg.
8in1
Delights Pro Dental Sticks 1 x 3 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,19
(€ 69,20/kg)
DeliBest Origin paardenhuid hondensnacks in een verpakking van 200g, met zachte, middelharde en harde textuur opties, gelabeld in het Duits en Engels.
DeliBest
paardenhuid 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (25)
€ 6,29
(€ 31,45/kg)
Natuurlijke kauwstaaf voor huisdieren, met een textuur oppervlak en een label dat 'Chewies Käseholz Kaustäbe' leest.
Chewies
kauwstok van koffiehout S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (174)
€ 11,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor middelgrote honden 10+, met een illustratie van een golden retriever, die spiermassa en levenslange vitaliteit promoot.
ROYAL CANIN
SHN Gemiddelde Leeftijd 10+ 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met gedroogde rundvlees pens hondensnacks gelabeld "Multifit native Rinderpansen" op een groene en bruine achtergrond.
Exclusief
MultiFit
native runderpens 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (122)
€ 9,99
(€ 19,98/kg)
Beschikbare varianten: 2