Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Lage Prijs
Edgard Cooper 7 kg paarse hondenvoerzak - graanvrij, met vers hert en eend, Medium volwassen hond
Bosch Junior hondenvoerzak, 3 kg, met lam en rijst, met tekst die 25% eiwit, 13% vet en geschiktheid voor puppy's benadrukt.
bosch
Junior lam en rijst 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (87)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's Mini hondenkoekjeszak met afbeelding van een hond, runderblokjes; tekst '100% RIND, Mini Rind-Häppchen 170g'.
RINTI
Chicko Mini Rund 170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 16,99
(€ 99,94/kg)
8in1 PRO Dental Bones voor honden, met meerdere kauwbare bottraktaties met kipvulling, bevorderend voor frisse adem en tandheelkundige gezondheid.
8in1
Delights Dental Kauwbotten Gebitsverzorging XS 7 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin mini volwassen hondenvoer zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, gewicht onderhoud.
ROYAL CANIN
Mini Adult in saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (41)
€ 11,69
(€ 11,46/kg)
Een blik van Terra Canis hondenvoeding gelabeld 'Gartentopf' met een tuin groente- en fruitmix, met tekst die 100% natuurlijke ingrediënten aangeeft.
Terra Canis
tuinselectie 6 x 400 g Fruit en groente 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 25,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Wow-Dog Junior hondenvoer met kip, met een felgele label, met afbeeldingen van kippenstukken en wortelen.
WOW
Junior 6 x 400 g Kip met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (23)
€ 18,29
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gele blik 'WOW Dog' kip natvoer met de tekst 'Huhn Pur' en '100% single protein' met zichtbare kipstukken.
WOW
Pur Adult 6 x 400 g Gevogelte 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Chicko's Plus hondensnack zakje met hondillustratie en zichtbare tekst 'Käsewürfel mit Huhn' (kaasblokjes met kip), 80g.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, kip met kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoeding zakje, 140g, met stukjes in saus, met een hondenafbeelding en tekst die spiermassa ondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Medium Adult in Saus 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 13,69
(€ 9,78/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised X-Small hondenvoer zak met een illustratie van een kleine zwart-witte hond en tekst over voeding en -11% calorieën.
ROYAL CANIN
X-Small Sterilised 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Verpakking van 8 kippenaroma hondensnacks, gelabeld "8in1 Delights," met meertalige beschrijvingen en een maatindicator voor kleine honden.
8in1
Delights kauwbotten kippenvlees XS 7 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer met een buffelillustratie, gelabeld "Büffel mit Hirse, Tomaten & Papaya" en "100% Natur."
Terra Canis
Classic Adult 6x400g Buffel met gierst, tomaten en papaja 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (59)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 9
Rinti Singlefleisch Exclusive hondensnacks, 50g verpakking, met gedroogde hertenvleesstukjes met het label "Hirsch Pur" en de claim "1 Protein Single."
RINTI
Singlefleisch Exclusive Snack Pur 2 x 50 g Hert
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 3,98
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Feinst Geflügelpur & Ente hondenvoer verpakking met een kleine hond naast lichte vleesstukken, met tekst die zegt 'zonder ingewanden, zonder lever.'
RINTI
Feinest Adult Gevogelte Pur en eend 11x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (206)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Happy Dog Sensible Piemonte hondenvoerzak met een zwarte hond, met ingrediënten vermeld als eend, zeevis en zoete kastanje.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Adult, Piemonte 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 77,99
(€ 7,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Medium hondenvoerzak met een Shar Pei, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Medium 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 33,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Recipe zak met twee honden in een zonsondergangveld, met 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Puppy Recipe 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blikvoer voor honden met het label "WOW-Dog" met "Ente Senior" met eend, gemaakt in Oostenrijk. Bevat 71% vlees en ingewanden, 0% graan en gluten.
WOW
Senior 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Liver Care hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het door dierenartsen wordt aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet l/d Original 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 21,34
(€ 14,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoer — Met Zalm + Spinazie, afbeelding van een golden retriever
animonda
GranCarno Original natvoer voor volwassen honden Zalm en spinazie 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (881)
€ 16,99
(€ 3,54/kg)
Beschikbare varianten: 12
Orijen Original hondenvoerzak met een stel en hond voor bergen, die '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' toont.
Orijen
Original Adult 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (370)
€ 27,99
(€ 14,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
8in1 PRO Dental Bones verpakking met een verscheidenheid aan tandheelkundige kauwproducten voor honden, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak. Bevat 21 stuks.
8in1
Delights Pro Dental XS 1 x 21 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 15,99
(€ 63,45/kg)
Blik MultiFit adult hondspâté, 400 g, roze etiket met blije zwart-witte hond, tekst 'ADULT 1+' en 'PATÉ'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté 5 lekkere variaties 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Terra Canis hondenvoer met een cartoon teckel op een lichtblauwe gestreepte achtergrond, gelabeld 'Kip met pompoen, kamille & tomaat.'
Terra Canis
puppy 6 x 400 g Kip met pompoen, kamille en tomaat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised hondenvoer verpakking met een kleine hond, met tekst die '85g x 12' en 'Alle maten' in paars aangeeft.
ROYAL CANIN
Sterilised Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
FRESCO zakje: 'Trainingsknöchelchen - Kip', 'Der Martin Rütter Trainingssnack', foto van hond en kipsnacks.
FRESCO
Martin Rütter Trainingsbotjes kip 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (181)
€ 3,29
(€ 21,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Hondvoerzak gelabeld "Happy Dog Maxi Adult" met een gewicht van 26 kg, met een golden retriever en tekst over grote kroketten en gewrichtsondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Maxi 14 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 59,99
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Paarse verpakking van ESCAPURE hondensnacks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Lamm,' met zachte lamsmaak snacks.
ESCAPURE
Hupferl Softies 150 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Groen FRESCO-hondensnoepzakje met tekst 'Der Martin Rütter Riegel -Pferd-', foto van een hond en paardenpictogram, plus meerdere bruine snackstengels.
FRESCO
Martin Rütter Reep Paard 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 3,29
(€ 32,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar hondenvoeretiket: witte hond, kom met gevogelte, doperwten en worteltjes; tekst 'Mit Geflügel, Gemüse und Petersilie'; 150 g
Cesar
Landragout Gevogelte en groente 14x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 23,49
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care Mini hondenvoedselzak, met een rennende hond, met tekst die zegt 'Voor onrustige honden' en '+44% normaal gedrag.'
ROYAL CANIN
Relax Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
ACANA Pacifica Recipe huisdiervoeding zak met "Highest Protein" label, met ingrediënten zoals rauwe haring, makreel en schol.
ACANA
Pacifica 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoeding zak voor honden ouder dan 8, met een Yorkshire Terrier en claims voor gezonde veroudering en vacht.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier 8+ voor oudere honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 16,29
(€ 10,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die verbeterde ontlastingkwaliteit en 91% effectiviteit benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Medium 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik "WOW-Dog" premium hondenvoer met een groene label die "Gemüse Obst" toont en afbeeldingen van gesneden fruit en groenten.
WOW
Pure Adult Groenten en fruit 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 17,69
(€ 7,37/kg)
Blikvoeding voor honden gelabeld 'Mjamjam Schmackhafter Truthahn an leckeren Möhrchen,' met een grijs honden-silhouet en paarse accenten.
MjAMjAM
6 x 800 g Tonijn en worteltjes 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 25,74
(€ 5,36/kg)
Beschikbare varianten: 5
Twee kleine, beige huisdierenlaarsjes gemaakt van zacht materiaal, met vetersluitingen en een afgerond ontwerp, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Trixie
kauwschoenen mini 50 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 13,59
(€ 33,97/kg)
Zak Nature's Variety Mini Adult hondenvoer — ontbeend vlees, graanvrij, vrije-uitloopkip, 1,5 kg, foto van hond
Nature's Variety
Selected Mini Adult hondenvoer met kip zonder been 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,49
(€ 15,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Senior hondenvoer zak, 2,5 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die eiwit, vetgehalte en voordelen voor oudere honden benadrukt.
bosch
Senior 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (309)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI
Kennerfleisch Lam 10x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (801)
€ 15,90
(€ 3,98/kg)
Beschikbare varianten: 4